Як прибирати зайві предмети у "Фотошопі"? Поради та рекомендації

256 0 Новини високих технологій

Adobe Photoshop є однією з найбільш популярних програм для редагування зображень, створення об'єктів і ретушування фотографій. Вміння використовувати функції цієї графічної середовища дозволяє правильно застосовувати необхідні інструменти редагування до будь-якої ситуації. Можна прибирати зайві предмети у "Фотошопі", так і редагувати зображення цілком. Це корисно навіть тим людям, які далекі від сфери дизайну, реклами і тому подібних професій. Напевно, багато хто стикався з такою проблемою, як непотрібні деталі на фото. Як прибирати зайві предмети? В "Фотошопі" є кілька різних інструментів, які дозволять впоратися з цією невдачею.

Прибираємо зайві предмети за допомогою "Фотошопу"

Як прибрати зайві предмети у Photoshop? Зайві об'єкти можуть бути різної геометричної форми, а також мати будь розташування щодо всіх інших об'єктів. Враховуючи всі ці фактори, користувачеві необхідно вирішити, який інструмент підібрати в конкретному випадку. Є абсолютно примітивні інструменти, які являють собою обрізку по краях, а існують більш складні інструменти, які забезпечують видалення складних графічних об'єктів.


Як прибирати зайві предмети у "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Інструмент "Рамка"

Зайві предмети у "Фотошопі" прибираються як безпосередньо (обрізка), так і за допомогою допоміжних елементів. Самий простий у використанні інструмент, який допомагає видаляти об'єкти шляхом зсуву графічних рамок зображення, - "Рамка". Найчастіше застосовується в тому випадку, якщо непотрібний об'єкт знаходиться у краю. Варто розуміти, що разом з непотрібними предметами заберуться ті, які також перебували з боків документа. Якщо користувач все-таки вирішить використовувати "Рамку", то необхідно знати, що вона буває різної форми. Деякі типи інструменту відрізняються за функціями взаємодії.
 • Першим ділом у користувача має бути запущено програму і відкрито початкове зображення.
 • На панелі швидкого доступу розташовується клітинка, в якій об'єднані інструменти обрамлення. Вибираємо стандартний інструмент "Рамка".
 • У середовищі з'явиться сітка, що складається з двох вертикальних і горизонтальних смуг, які взаємно перетинають один одного. Це зроблено для того, щоб користувач оцінив орієнтацію об'єктів на зображенні (деякі можуть оцінити дію "золотого перетину"). Сітку можна переміщати в різні боки, звужувати і розширювати його. У нашому випадку необхідно звузити рамки до потрібних розмірів так, щоб зайвий предмет був прибраний за межі сітки.
 • Інструмент "Перо"

  Вкрай корисний предмет, яким користуються всі ті користувачі, які добре володіють програмою. Перед тим, як прибрати зайві предмети у "Фотошопі", необхідно ознайомиться з інструментом. "Перо" створює робочий контур, який можна переформатувати під виділену область, а потім працювати з нею. Контур можна створити для об'єкта будь-якої складності - у цьому головна перевага цього інструменту.


  Як прибирати зайві предмети у "Фотошопі"? Поради та рекомендації
 • Перед тим як прибрати зайвий предмет в "Фотошопі, потрібно відкрити програму і документ із зображенням.
 • Інструмент "Перо" знаходиться на головній панелі, де і всі інші інструменти.
 • Щоб почати створювати контур, потрібно спочатку поставити першу опорну точку на кордоні розділу "об'єкт-зображення", через яку потрібно буде потім замкнути робочий контур.
 • Такі опорні точки потрібно ставити по контуру предмета, який згодом буде видалено. Якщо частина контуру необхідно зробити у вигляді кривої, то на допомогу приходять додаткові опорні точки, які створюють радіус кривизни лінії. Регулювати їх можна з допомогою затиснутою лівою кнопкою миші.
 • Контур потрібно довести до самої першої точки, щоб створити замкнутий периметр.
 • Правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню, де потрібно вибрати пункт "Створити вибрану область".
 • Тільки що створену область потрібно видалити за допомогою клавіші Delete.
 • Як прибирати зайві предмети у "Фотошопі"? Поради та рекомендації

  Інструменти виділення

  Крім перерахованих інструментів, існують такі, які виділяють область за допомогою роботи курсору, деякі з них працюють за принципом виділення суміжних областей і квітів. Перед тим, як прибирати зайві предмети у "Фотошопі" за допомогою попереднього виділення, потрібно визначитися з конкретним випадком.
  Як прибирати зайві предмети у "Фотошопі"? Поради та рекомендації
 • Прямокутна і овальна область. У нашому випадку інструмент нічим не відрізняється від "Рамки".
 • Швидке виділення і чарівна паличка. Ґрунтується на методі виділення тих ділянок, які близькі за кольором до основного ділянці. Застосовується для обробки тексту, дрібних деталей.
 • Популярі новини
  Загрузка...