Як обрізати зображення в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

292 0 Новини високих технологій

Багатьом доводилося редагувати фотографії, тому що вони не підходили за розміром, у деяких фотографій порушений колірний баланс, який доводиться виправляти. Користувачі працюють в графічному середовищі Photoshop, де потрібно використовувати різні інструменти для візуалізації та ретушування фотографій. У багатьох проблемах у цій програмі допомагають комбінації інструментів. Деякі робочі ситуації вирішуються досить просто. Новачки часто розмірковують про те, як обрізати зображення в "Фотошопі CS6". Існує не один спосіб обрізання фотографій і зображень, вони відрізняються один від одного функціоналом.

Як обрізати зображення в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Як обрізати зображення в "Фотошопі" по контуру

Навіщо взагалі потрібно змінювати розмір зображення, обрізати його? Уявіть, що іноді виникають ситуації, коли фотографія або зображення занадто великі. На багатьох сайтах вимагають зображення на особистий профіль користувача не більше певної кількості пікселів по ширині і висоті. Фотографія має небажані об'єкти, які можна усунути. Всі ці і багато інші ситуації змушують користувача замислюватися про те, як обрізати зображення в "Фотошопі". Існує кілька способів, які відмінні по своєму виконанню і застосуванню. Наприклад, є методи для швидкого обрізання, а також для більш ретельної з урахуванням елементів і предметів на зображенні. Деякі інструменти здатні обрізати тільки конкретні області (редагування країв, прямокутна і овальна вирізка), а інші здатні прибирати зайве і залишати потрібне незалежно від складності предметів і зображення (інструмент "Перо", "Чарівна паличка", "Швидке виділення").


Інструмент "Рамка"

Даний інструмент дозволяє дуже швидко як обрізати в "Фотошопі" зображення, частина його, так і налаштувати розмір. Інструмент розташовується на головній панелі швидкого доступу. При його активації висвічуються горизонтальні і вертикальні лінії на зображенні, які ділять його на дев'ять сегментів. Краї і кути зображення можна пересувати, при цьому зменшуючи або збільшуючи параметри документа. Слід пам'ятати, що зміна зображення відбувається не трансформированием (розтягуванням і витягуванням) об'єкта, а повноцінним зміщенням країв. В середовищі Photoshop зручно регулювати розмір сторін за допомогою інструмента "Рамка". При розширенні рамки нова утворилася область буде порожній, тому це теж варто враховувати при роботі.


Як обрізати зображення в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Виділення областей

Крім безпосередньої обрізки зображень, існує двоступеневий метод редагування документів. Завдяки функції виділення з обраним об'єктом можна проводити роботу з різною функціонуючою частиною. На панелі швидкого доступу є три основних осередки з інструментами для виділення:
 • Виділення чіткими геометричними об'єктами (прямокутна і овальна). Робота з такими інструментами відбувається наступним чином. Спочатку виділяється область, потім застосовуються гарячі клавіші для роботи (Delete - видаляє виділену область; Ctrl + C і Ctrl + V - для створення нового шару з виділеним об'єктом). Непотрібний шар можна видалити в меню управління шарами.
 • Виділення за допомогою ласо (ласо, прямокутна ласо, магнітне ласо). Формування області відбувається за допомогою курсору. При затиснутою ЛКМ необхідно виділити область, а потім відпустити ЛКМ. Виділиться обмежена раніше курсором область, яку можна змінювати так само, як і в описаному випадку вище.
 • Як обрізати зображення в "Фотошопі"? Поради та рекомендації
 • Виділення завдяки колірної тональності ("Чарівна паличка" і швидке виділення). Інструменти використовують у виняткових випадках, так як одержувана виділена область буває неакуратною. "Чарівну паличку" застосовують при виділенні і обрізки тексту та інших невеликих елементів у великій кількості, так як інші інструменти не здатні впоратися з цим завданням досить швидко. Швидке виділення спеціалізується на виділення ділянок, схожих за колірною гамою з початковим виділеним елементом.
 • Як обрізати зображення в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

  Інструмент "Перо"

  Найулюбленіший інструмент, завдяки якому можна виділяти найважчі елементи. Цим інструментом утворюють замкнутий контур, який регулюється опорними точками. Замкнуту область можна виділити завдяки викликуваному контекстного меню, в якому можна налаштувати краю виділеної області.

  Популярі новини
  Загрузка...