Як побудувати маленький будинок у "Майнкрафте": приклади

467 0 Новини високих технологій

Можливості в плані будівництва у грі Minecraft практично не обмежені. В даний час можна знайти безліч прикладів грандіозних споруд, задумів, замків і навіть космічних станцій. У гонитві за впечаляющими будівлями та проектами багато геймери забувають про те, що красиві і невеликі будівлі можуть бути так само привабливі і практичні. Саме про таких і піде мова далі. Нижче представлено, як побудувати маленький будинок у "Майнкрафте".

Як побудувати маленький будинок у "Майнкрафте": приклади

Будиночок для початківців

Спочатку потрібно розібратися, як побудувати невеликий жилий будинок при наявності мінімальної кількості ресурсів. Якщо ви тільки почали грати, а бажання жити в землянці і ховатися по ночах під землею при світлі одного факела у вас немає, то ви можете обзавестися маленьким житлом.


Міні-будинок можна скрафтить з початкових матеріалів. Вам буде потрібно мінімум ресурсів і часу для зведення споруди. Всередині будівлі буде одна кімната, в якій можна розташувати скриня і ліжко. Таке будівля захистить вас від зомбі в нічний час і дозволить виспатися. А спочатку інших зручностей або великих просторів і не треба! Отже, щоб побудувати маленький будинок у "Майнкрафте", вам будуть потрібні дубові дошки, сходи, деревина. Також для основи (фундаменту) можна використовувати звичайні булижники. З них можна зробити кутові колони. Жоден будинок не обійдеться без дверей і вікон. Виходячи з обмеженості ресурсів, можна зробити одну дерев'яну двері і поставити маленьке віконце з однієї одиниці скла. Внутрішнє оздоблення також не блищить розкішшю і гостинністю. Всередині розташовані лише самі необхідні елементи: ліжко, піч, скриня, верстак, освітлення з факелів.
Як побудувати маленький будинок у "Майнкрафте": приклади

Невеликий і красивий будинок

Після того як ви обзавелися ресурсами, настає пора проявити свій креатив і переселитися в більш затишне житло. Тепер стіни будівлі будуть не зі звичайної деревини, а з цегляних або кам'яних блоків. Це надійно захистить вас від вогню і нападу зомбі. Також для додаткового захисту краще поставити паркан. Так нічні монстри не зможуть підійти до вашого будиночка. Основними матеріалами для такої споруди служать глина, каміння, цегляні блоки, шерсть, дерево, кольорове і прозоре скло. Побудувати маленький і красивий будинок у "Майнкрафте" можна практично з чого завгодно. Обстановка всередині будинку також залежить від вашої фантазії. Окремих елементів меблів в грі немає, тому ви повинні комбінувати ресурси і матеріали для створення шаф, панелей, камінів, столів і так далі. Не забудьте про основних елементах, які створюють затишок, килими, картини на стінах, лампи, квіти і так далі. Також не забудьте про окреме приміщення для зберігання ресурсів, розстановки верстаків, алхімічних приладів, бібліотеки та іншого.

Популярі новини
Загрузка...