Emergency 4: моди для покращення гри і нових функцій

798 0 Новини високих технологій

Індустрії відеоігор відомо 3 повноцінні ігри про роботу в екстремальних службах. Одна з них - Emergency 4 яка є лідером у своєму жанрі. Вона поєднує в собі екшн і стратегію. Щоб скрасити ігровий процес, необхідно встановити моди Emergency 4. Вони поліпшать процес гри і відкриють нові горизонти для геймерів.

Збірка з модифікаціями

Emergency 4: моди для покращення гри і нових функцій
Emergency 4 Deluxe Edition 1.3 de відкриває для геймерів додаткові матеріали та локації. Також в комплекті йде українізатор для них. З цією модифікацією було додано 20 нових завдань і 10 нових місць на планеті. Також в Deluxe Edition розробники поліпшили якість текстур і графіки. Крім цього, вшиті в збірку Emergency 4 моди:
 • "Лос-Анджелес". Для гравців в ньому з'являться персонажі, які мають реальних прототипів. Звучання сирен замінено на нове. Також додано 10 місій з існуючими локаціями. Є можливість підтримки мультиплеєра.
 • MKAD-mod. Ця програма відноситься до категорії російських модів на Emergency 4. В ньому замінені всі модельки на вітчизняну техніку. Також зміни торкнулися озвучки. Тепер всі герої розмовляють російською мовою. Були додані нові локації з адаптацією під російську дійсність.
 • Ukraine Rescue Mod 1.1 b. Тут моди в Emergency 4 повністю змінили геймплей. Адже місії тепер адаптовані під українського людини. Екстремальні події в деяких моментах ускладнені в 2 рази.
 • Ці модифікації вшиті в інсталятор гри. Щоб працював певний мод, потрібно відзначати його під час розпакування Emergency 4. Працюють вони без збоїв, адже проходять модерацію перед публікуванням. Їх проводять досвідчені програмісти.


  Окремі моди на гру

  Emergency 4: моди для покращення гри і нових функцій
  Існує близько 200 поліпшень і змін для гри. Встановлювати їх потрібно особливим способом, адже окремої програми для цього немає. Однак завдяки цьому у гравців відкривається багато можливостей. Найпопулярніші моди Emergency 4:
 • M-60 Road Mod. Головні події відбуваються на трасі біля невеликого селища. Кожен день по ній проїжджає багато вантажівок, легкових автомобілів і спеціальної техніки. Такий потік призводить до численних трагедій і аварій, які гравцеві потрібно буде ліквідувати.
 • US Army Modification. Встановивши цю модифікацію, гравцеві необхідно усувати наслідки бойових дій, яких торкнеться армія США. Розробники повністю змінили механіку гри. Тепер у ній можна прокачувати техніку і юнітів.
 • Harbor City 4.0. Завдяки цьому моду геймер може сповна насолодитися грою. У ній виправлені найпоширеніші лаги і баги. Також додані іконки в HD якості. Крім цього, розробники замінили анімацію вибухів і руйнувань. Мод підходить для гравців, які хочуть оновити гру.
 • Встановивши ці розширення, людина може повністю змінити геймплей. Вибирати їх варто виходячи з особистих переваг. Також важливо правильно встановлювати всі модифікації. В іншому випадку гра може не запускатися.

  Emergency 4: як встановити моди

  Emergency 4: моди для покращення гри і нових функцій
  Далеко не кожен користувач знає, як правильно розпаковувати спеціальні розширення. Однак робити це не складно. Для цього необхідно:
 • В архіві з грою створити папку "Mods".
 • Відкрити установник модів.
 • Вказати шлях в нову папку "Mods".
 • Відкрити Emergency 4.
 • В головному меню перейти в розділ модифікацій і вибрати необхідне розширення.
 • Таким чином встановлюються всі сторонні моди на цю гру. Якщо робити все правильно, то вильотів і лагів у ній не буде. Їх потрібно ставити на чисту гру без змін у файлах.

  Популярі новини
  Загрузка...