Nvidia GeForce 7025: опис і способи застосування

315 0 Новини високих технологій

Багато користувачі зустрічалися з таким видом відеокарт, як інтегровані. Тільки Nvidia GeForce 7025 на відміну від багатьох, розташована прямо на материнській платі, а не в процесорі. Далі мова піде про її характеристиках, і в яких материнських платах вона може зустрітися.

Nvidia GeForce 7025: характеристики

Як і багато вбудовані графічні процесори, цей представник черпає більшість ресурсів з інших комплектуючих. Компанія Nvidia випустила у виробництво чіпи сьомого покоління в 2006 році. Отже, маючи робочу частоту ядра в 425 мегагерц, дана відеокарта відтворює відео в масштабі 2 х 2. Є підтримка DirectX дев'ятої версії і модель шейдерів третього покоління. Цей графічний процесор виводить зображення на зовнішній екран з допомогою єдиного роз'єми – DVI. Площа кристала становить 87 квадратних міліметрів. На 112 мільйонів транзисторів знаходиться 90-нанометровий технологічний процес. Також у графічного чіпа Nvidia GeForce 7025 є підтримка технології від виробника Nvidia CineFX третьої версії. Доступні піксельні шейдери третього покоління (як і вертексные шейдери). У додатковому харчуванні не потребує, однак про охолодження варто задуматися.


Nvidia GeForce 7025: опис і способи застосування
Графічний процесор вбудованого виду підійде для запуску простих додатків, програм і браузерних завдань. Можна спробувати запустити звичайну або флеш-гру, але на високу продуктивність розраховувати не варто.

В яких материнських платах можна зустріти?

Всі материнські плати, в яких встановлено відеочіп Nvidia GeForce 7025 мають стандарти розміру, відповідні форм-фактору microATX. Процесори для таких материнських планок будуть відповідати сокету АМ3. У таких материнських платах є тільки два слоти під оперативну пам'ять, і їх загальне значення не повинно перевищувати 8 гігабайт. Оскільки відеокарта інтегрована, то вона використовує ресурси пам'яті від ОЗП – робочу частоту і об'єм пам'яті, що значно знижує загальне енергоспоживання.

Приклад комплектації материнської плати з даними відеочіпом

ASRock N68 UCC має роз'ємом під процесор, відповідний параметрами сокет АМ3. Форм-фактор, як і було зазначено раніше, відповідає стандарту microATX.
Nvidia GeForce 7025: опис і способи застосування
На материнській платі є два слоти під оперативну пам'ять формату DDR2. Підтримує процесори AMD, енергоспоживання яких не перевищує 95 вт. Пропускна здатність даних становить два гігатекселя в секунду. Максимально припустимий об'єм оперативної пам'яті 8 гігабайт. 12-вольта кабель живлення має 24 контакту. Розмір такої материнської плати становить 216 х 178 сантиметрів.

Популярі новини
Загрузка...