Опис чітів на платину для Warframe

153 0 Новини високих технологій

Warframe - популярна комп'ютерна гра космічної тематики. В онлайні вас чекають всі розваги мультиплеєрних проектів: бої проти інших гравців, рейди, прокачування, торгівля і багато іншого. Однією з основних ігрових валют є платина. З її допомогою ви можете купувати поліпшення і предмети. Як і в будь-MMORPG, тут досить важко обзавестися великою кількістю грошей або крутим зброєю. На це потрібно витратити багато часу, або скористатися сторонньою допомогою. Одним з таких способів є чіти на платину для Warframe.

Опис чітів на платину для Warframe

Коди на різні предмети і ресурси

Один з варіантів швидкого отримання грошей і ресурсів - це введення буквених читів у самій грі. В результаті цього на ваш рахунок будуть зараховані гроші, а в інвентарі з'являться певні предмети, які ви хотіли отримати.


Наприклад, щоб накрутити деякий кількість ігрової валюту, вам необхідно ввести чит на платину в Warframe, який виглядає наступним чином: RNQ-bhv481hood. Також ви можете скористатися кодом для отримання кредитів, за які купуються предмети в преміум-магазинах. Для цього введіть комбінацію MDF-u3hfbzi393.

Окрема програма

Крім чітів на платину в Warframe, в цій грі можна обзавестися перевагами перед іншими гравцями. Для цього потрібно завантажити програму-чит Basic Hack. Її потрібно запускати паралельно з грою і використовувати в якості трейнера. Це означає, що всі можливості і чіти активуються натисканням клавіш. Опис кожної з них можна прочитати в головному вікні утиліти. Нижче представлені основні:
 • нескінченна витривалість і патрони;
 • вбивство ворогів з 2-3 ударів або пострілів;
 • нескінченний щит;
 • режим ближнього бою для супротивників;
 • збільшення кількості досвіду;
 • нескінченна енергія;
 • невидимість для ворогів;
 • злом ресурсів.
 • Запустити чит ви повинні в 32-бітному режимі і від імені адміністратора. Так ви зможете уникнути помилок, пов'язаних з вильотами.
  Опис чітів на платину для Warframe

  Рекомендації

  Творці і адміністрація серверів не заохочують злом ігри, тому чітами на платину в Warframe, опис яких наведено вище, і іншими хитрощами, програмами і т. д., краще всього користуватися в оффлайн-сесії. Для цього достатньо відключити інтернет перед запуском гри.

  Популярі новини
  Загрузка...