Трейнери і чіти на "Відьмак 2"

186 0 Новини високих технологій

Гра «Відьмак 2», випущена групою польських розробників, стала однією з кращих РПГ 2011 року. Продовження пригод ловця за чудовиськами по імені Геральт з Ривии підкорила геймерів по всьому світу. Хоча цю гру не можна назвати легкою, адже навіть на найпростішому рівні героя легко вбити. Але не варто зневірятися, якщо ви зіткнулися з труднощами в проходженні: на допомогу до вас прийдуть різноманітні чити на «Відьмак 2». Про них і піде мова в цьому огляді.

Трейнери і чіти на "Відьмак 2"

Консольні команди

Більшість розробників ігор створюють спеціальні коди, які вводяться в консоль і тим самим полегшують проходження. Команди найчастіше використовуються на особливо важких місцях, адже якщо ви «залипли» на якомусь епізоді і ніяк не можете його пройти, то необов'язково видаляти гру. Іноді виходом з цієї ситуації стануть ігрові коди.
Трейнери і чіти на "Відьмак 2"
Але в цій грі все набагато складніше. Справа в тому, що розробники не передбачили консольні команди, та як такі чіти на «Відьмак 2» не існують. Але гра користується шаленою популярністю, тому не дивно, що «умільці» (тобто самі гравці) створили величезну базу спеціальних трейнерів, які допоможуть в проходженні. Про них піде мова далі.


Чити на «Відьмак 2: Вбивці королів»

Трейнери, або програми, що дозволяють швидко і легко пройти всю компанію. Встановивши подібне програмне забезпечення, ви зможете стати непереможним або безсмертним, отримати нескінченну силу або магію, знайти «максимум» здоров'я або не вимагає перезарядки медальйон. Крім того, деякі трейнери допоможуть отримати очки досвіду або прокачати потрібні таланти. Так що якщо ви хочете взяти деякі бонуси, то застосуйте ці чити на «Відьмак 2».
Трейнери і чіти на "Відьмак 2"Для цього знадобиться завантажити і встановити вибраний трейнер, після чого запустити його і гру. Про те як це зробити, шукайте спеціальний текстовий файл, який знаходиться в папці архіву. Після цього за допомогою спеціальних «гарячих» клавіш, передбачених за замовчуванням, ви можете включати або вимикати ті чи інші чити на «Відьмак 2». Але пам'ятайте, що подібні програми досить часто несуть в собі віруси та інші загрози вашого комп'ютера, так що скачивайте трейнери з перевірених сайтів і тільки після вивчення відгуків інших гравців – це дозволить звести ризик до мінімуму. Крім того, подібні програми навряд чи будуть працювати з ліцензійною версією гри. І якщо ви не можете пройти важкий ділянку, то краще скористатися збереженнями інших гравців – це дозволить проскочити деякі моменти проходження «Відьмак 2».

Чити на гроші

Більшість трейнерів допоможуть вам вирішити проблему з «безгрошів'ям», але іноді й вони не є «панацеєю». Для поповнення запасів «оренов» скористайтеся всім відомою програмою ArtMoney, яка давно і з успіхом замінює чіти і коди в більшості ігор, і «Відьмак 2» не стала винятком. З її допомогою ви станете набагато багатше, навіть маючи невеликий стартовий капітал. Для цього знадобиться лише запустити програму разом з грою і «відсіювати» гроші, поки не накопичиться потрібна сума. Крім того, за допомогою ArtMoney можна збільшувати запаси будь-яких матеріалів.