Як зробити російську мову в "Майнкрафте". Покрокова інструкція

191 0 Новини високих технологій

Є такі групи людей, які виявляються в неприємній ситуації. Гра, яку ті встановили, не підтримує вітчизняний мову. Вони спантеличені в першу чергу пошуком функції "Налаштування", в якій можна поміняти мову. Але коли вони знаходять список мов, то іноді можлива така ситуація, що російська мова не включений у гру. Схожі ситуації трапляються з багатьма іграми, і "Майнкрафт" - не виняток. Деякі просто не розуміють, як поміняти мову "Майнкрафте" на російську. Але, проте, рішення можна знайти завжди і навіть не одне.

Варіанти способів, як зробити російську мову в "Майнкрафте"

Оригінальна версія гри випускається англійською мовою. Припустимо, що людина погано знає англійську, значить, він насилу відшукає функцію включення російської мови. Це проблема не тільки "Майнкрафта", але і більшості ігор, так як вони випускаються на оригінальному мовою. А між тим, користувач не зможе адекватно сприймати ігрову середу, де все написано на незнайомій мові.


Можна використовувати два способи для зміни мови на російську. Перший метод полягає в тому, що російська мова офіційно включений в гру і його можна знайти в налаштуваннях/опціях. Другий - скачати русифікатор, який створив співтовариство.
Як зробити російську мову в "Майнкрафте". Покрокова інструкція

Через "Налаштування" в грі

Насамперед потрібно перевірити наявність російської мови в грі. Необхідно запустити "Майнкрафт" і вибрати в головному меню пункт Опції. Користувача перенесе в наступне вікно, де необхідно вибрати Language. Наступним кроком буде пошук рядка - Російська (Росія)/Russian (Russia), назва може відображатися по-різному, в залежності від версії гри. Тепер слід активувати мову і підтвердити, натискаючи на кнопку "Готово". Мова інтерфейсу повинен змінитися на російську. Це можна перевірити безпосередньо в грі.
Як зробити російську мову в "Майнкрафте". Покрокова інструкція

Українізатор для Minecraft

Якщо з якихось причин російську мову був вирізаний з гри, тоді потрібно встановити українізатор:
  • У пошуковому рядку браузера вписуємо "Українізатор для Майнкрафт".
  • Відобразиться список результатів пошуку.
  • Перш ніж завантажувати файл, переконайтеся, що ресурс надійний, і версія українізатора збігається з версією клієнта гри.
  • Після успішного завантаження русифікатор слід встановити з зазначенням шляху на директорію гри, або розпакувати в кореневу папку. Це залежить від формату русифікатора, в будь-якому випадку, в архіві з файлом повинно знаходиться керівництво про те, як зробити російську мову в "Майнкрафте".
  • Після всіх настановних дій слід зайти в гру і перевірити зміну мови. Якщо мова змінився не відразу, то через функцію Options. Знайдіть пункт зміни мови. У списку повинен був з'явиться російську мову, який активується після натискання кнопки "Готово".

    Популярі новини
    Загрузка...