World of Warcraft: Алгалон Спостерігач в Ульдуаре

113 0 Новини високих технологій

Часто трапляється так, що якийсь контент в іграх стає неактуальним і застарілим. Але це не означає, що він стає марним. До того ж проходження і повернення в старий контент дає гравцям почуття ностальгії або ж можливість пройти моменти, які раніше вони не змогли осилити. Така ж ситуація з World of Warcraft. У грі було випущено сім глобальних оновлень, які постійно покращують гру і збільшують вміст. Як помітно на практиці, геймери зазвичай проходять старі рейди і підземелля в пошуках рідкісної видобутку і просто для того, щоб отримати ті досягнення, які раніше їм були не під силу.

Ульдуар

Це унікальне рейдовое підземелля, яке було додано до оновлення 312. Розташувався цей рейд в Грозовий гряді, на самій півночі локації. Ульдуар - це місто титанів, який побажали зайти герої Азерота.


Інстанси в свій час був приголомшливо збалансований і приємний у проходженні. Розробники виконали колосальну роботу над графічної складової рейду - локація вийшла масштабною, рейдові боси опрацьовані до найдрібніших деталей. Найбільшою таємницею Ульдуара є той, хто живе під древнім містом - древній бог Йогг-Саррон, який поневолив розум титанів, що мешкали в місті.
World of Warcraft: Алгалон Спостерігач в Ульдуаре

Алгалон Спостерігач

Одним з приємних сюрпризів став той факт, що в рейді знаходиться унікальний нейтральний бос. У Вестибюлі Ульдуара є прохід, що веде до Священного Планетарію, де знаходиться Алгалон Спостерігач. Перемога над ним не є обов'язковою умовою для проходження рейдового підземелля. У попередніх оновленнях доступ до нього відкривався тільки після того, як буде активований спеціальний механізм, який відкривається унікальним ключем. У даний момент ніякого ключа не потрібно, тому бос знаходиться у вільному доступі. Алгалон Спостерігач посланий на планету для аналізу поразки життєзабезпечення. Якщо він пошле сигнал лиха, то титани пересоздадут планету, знищити все живе на ній. Якщо ж його перемогти, персонаж скаже, що ніколи так не помилявся, і скасує раннє посланий сигнал, давши шанс на життя всьому Азероту.
World of Warcraft: Алгалон Спостерігач в Ульдуаре

Осколок Вал'анира

Переможений бос залишає після перемоги над ним контейнер з лутом, в якому знаходиться (з ймовірністю 15-24 %) осколок Вал'анира та інша цінна здобич. Після того як персонаж збере 30 осколків, йому буде доступно об'єднати їх у "Розколотий Вал'анир", який починає ланцюжок квестів на складання легендарного зброї.

Популярі новини
Загрузка...