Як зробити "Майнкрафте" лід? Поради та рекомендації

247 0 Новини високих технологій

Система крафта в іграх, схожих на "Майнкрафт", займає одну з найважливіших позицій. Наприклад, якщо персонаж не буде "крафтить" зброя, інструменти, предмети, елементи декори та інші вироби, то він просто не зможе вижити в віртуальному світі. Крафт передбачено розробниками гри, щоб просуватися далі по сюжетній лінії або просто постаратися не померти. Однак деякі речі скрафтить неможливо. Єдиним варіантом їх отримання є видобуток.

Лід

Перед тим як зробити лід в "Майнкрафте", слід детальніше розібратися в цьому матеріалі. Лід - напівпрозорий блок, який здатний плавитися під дією високих температур. Блок з льоду з'являється у снігових биомах, де переважають низькі температури.


Як зробити "Майнкрафте" лід? Поради та рекомендації
Наведемо кілька фактів:
 • Гравець зможе прослизати, якщо переміщається по поверхні льоду. При переміщенні на свині, коні, ламі, мулу і ослом, їздові тварини будуть мати деяке прискорення.
 • Лід плавиться при джерелі світла з силою 11 одиниць і вище.
 • При плавленні льоду утворюється вода (проте в Нижньому світі лід у воду не перетворюється).
 • Утворення льоду відбувається тільки в снігових биомах на місці джерел води (річка, озеро) і в тому разі, якщо над ним немає жодного блоку. Швидше всього лід утворюється під час снігопаду.
 • У режимі "Творчість" вода не утворюється при руйнуванні льоду.
 • Блок має взрывоустойчивость 25 одиниці, і міцність від ударів 05 одиниць.
 • Лід можна скласти в одну клітинку в кількості 64 штуки.
 • Блок льоду не займистий і не має світіння.
 • Перед тим, як зробити лід в "Майнкрафте", необхідно зачарувати будь-яку зброю чи інструмент на "Шовковий дотик", щоб не зруйнувати блок льоду.
 • Якщо на лід помістити пісок душ, який уповільнює пересування, то персонаж буде пересуватися ще повільніше.
 • Якщо на льоду створити протягом води, то дроп буде пересуватися з високою швидкістю за течією.
 • Швидкість видобутку льоду у воді значно нижча, ніж на поверхні.
 • Як зробити лід в Майнкрафте?

  Так як лід з'являється тільки у сніговому біомі, необхідно знайти саме його. На жаль, питання, як зробити лід в Майнкрафте, не зовсім коректний. Можна скрафтить тільки "Щільний лід" з 9 звичайних блоків "Льоду". Звичайний лід крафта не має. Багато задумаються про те, як добути лід в "Майнкрафте", якщо його не можна створити.


  Як зробити "Майнкрафте" лід? Поради та рекомендації
  Лід можна добути абсолютно будь-яким інструментом. Однак кірка набагато спрощує цей процес. Блок льоду може бути отриманий тільки при руйнуванні його за допомогою інструменту з зачарованием "Шовковий дотик". Отриманий лід можна використовувати як елемент декору, так і в створенні прискорювальної установки, заснованої на протязі води поверх блоків льоду.

  Зачарование "Шовковий дотик"

  Для того щоб накласти в "Майнкрафте" зачарование на інструмент, необхідно мати під рукою ковадло і потрібну зачаровану книгу.
  Як зробити "Майнкрафте" лід? Поради та рекомендації
  "Шовковий дотик" дозволяє добути такі блоки, які зазвичай при руйнуванні давали щось інше (наприклад, з льоду буде випадати лід, камінь – камінь). Зачарование можна нанести на будь-яку кайло, лопату, сокиру і ножиці. Завдяки цьому тепер можна добути такі блоки, як трава, міцелій, великі гриби, павутина і лід.

  Популярі новини
  Загрузка...