Моди для "Майнкрафта": гайд по TerraFirmaCraft

207 0 Новини високих технологій

Модифікація TerraFirmaCraft була створена спеціально для режиму виживання, для того щоб зробити його більш реалістичним і складним. Переробка торкнулася найрізноманітніші елементи і особливості геймплея: закони фізики, те, як працюють інструменти, броня і багато іншого. Гра приймає зовсім іншу форму, а користувачі, в свою чергу, повинні звикати до нових умов і правил. Крім того, модифікація здатна здивувати новою генерацією світу та унікальними природними явищами. Головне завдання TerraFirmaCraft — перетворити вже звичний режим виживання в щось більш правдоподібне і кидає виклик. Гравцеві належить пройти довгий шлях розвитку, починаючи з палиці і кам'яного сокири і закінчуючи дорогоцінної сталлю і кованим мечем.


Щоб нову подорож не здалося занадто складним і незрозумілим, ми підготували спеціальний гайд по TerraFirmaCraft для новачків.

Перші важливі ресурси

Моди для "Майнкрафта": гайд по TerraFirmaCraft
На старті гри важливо запастися усіма необхідними ресурсами. Ми рекомендуємо придивитися до таких предметів і матеріалів (у гайде на TerraFirmaCraft 1710 всього їх 6):
 • Камені — найпоширеніший ресурс, який можна знайти на поверхні землі. В основному використовуються для створення інструментів.
 • Палиці — другий важливий ресурс, який йде на крафт таких корисних речей, як інструменти, факели і багаття.
 • Глина — корисний матеріал для різних заготовок, зокрема для глечиків, горщиків і інструментів. Пізнати глину досить просто — зазвичай на ній ростуть жовті квітки.
 • Солома — з цього ресурсу можна побудувати своє перше житло. Також він просто незамінний при випалюванні різних глиняних форм.
 • Деревина — наступний важливий матеріал стане в нагоді не тільки в будівництві, але і крафте речей. Деревина добувається з дерев, які повинні бути попередньо зрубані сокирою.
 • Мідь — самородки з міді зустрічаються на поверхні землі так само часто, як і прості камені.
 • Запасаємося першими інструментами

  Продовжуємо розкривати секрети з гайда за моду TerraFirmaCraft. Серед інструментів, про створення яких ми повинні подбати в першу чергу, можна виділити наступний набір:


 • сокира;
 • лопата;
 • ніж;
 • молот.
 • Моди для "Майнкрафта": гайд по TerraFirmaCraft
  Для крафта інструментів необхідно запастися достатньою кількістю каменів (чим більше, тим краще). Беремо в кожну руку по каменю і "б'ємо" правою рукою по землі. Після цього відкриється інтерфейс, в якому ми зможемо надати другого каменю потрібну форму. Форма досягається через сточування непотрібних частин — натискаємо ліву кнопку і "б'ємо по заготівлі до тих пір, поки вона не прийме бажані обриси. Таким чином, у нас вийде робоча частина майбутнього інструменту. Нарешті, останній крок — розміщуємо робочу частину на палиці. Від того, яку форму ми надали каменю, і буде залежати вигляд готового інструменту.

  Піч для випалу

  Після збору важливих ресурсів і створення необхідних інструментів рекомендуємо побудувати невеликий притулок. Нічого вишуканого — просто кілька стін, щоб убезпечити себе від ворожих мобів. Всередині можна розмістити нашу першу піч для випалення, яка являє собою викопану в землі яму розміром в 1 блок. Для створення глечиків та інших судин необхідно запастися кульками глини. Весь процес крафта нагадує процес створення інструментів, про який ми вже згадували в нашому гайде за TerraFirmaCraft.
  Моди для "Майнкрафта": гайд по TerraFirmaCraft

  Повноцінна піч

  Переходимо до іншого типу печі, яка є своєрідним "апгрейдом" багаття і потребує постійної подачі вугілля і вентиляції. Така піч виглядає як 1 порожній блок (пробіл), оточений з усіх боків чотирма кам'яними блоками (з боків і знизу). Порожній простір потім заповнюється дев'ятьма одиницями деревного вугілля, а на нижній стороні використовується запалювач. Радимо скористатися підпалювачем кілька разів, до тих пір, поки повітря не перетвориться в піч.

  Ковадло і обробка металу

  І останній на сьогодні, але не менш цікавий предмет, який розглянемо в нашому гайде за TerraFirmaCraft — це кам'яна ковадло. Створюється вона наступним чином: беремо будь-молот і вдаряє ним по верхній межі кам'яного блоку. Ковадло має власний унікальний інтерфейс, який досить простий в освоєнні.
  Моди для "Майнкрафта": гайд по TerraFirmaCraft
  Ковадла в грі представляють єдину можливість для обробки металу. На перших порах можна скористатися кам'яної ковадлом, а вже потім, коли вдасться зібрати необхідну кількість міді, з'явиться можливість створити мідну ковадло.

  Популярі новини
  Загрузка...