Як прийняти естафету у "Инстаграме" і стати популярним?

248 0 Новини високих технологій

Флеш-моби завжди були популярні не тільки в реальному житті, але і в інтернеті. Найчастіше різні естафети зустрічаються в соціальних мережах. Їх суть зібрати навколо однієї теми величезна кількість людей, які б дотримувалися певних умов і залучали більше своїх знайомих. Якщо ви вперше чуєте про це і не знаєте, як прийняти естафету у "Інстаграмі", ця стаття для вас.

Суть

В принципі, кожна естафета має приблизно однакові умови. Кожен раз змінюється лише тема. В основному потрібно створити певний хештег, який відповідав би тематики.
Як прийняти естафету у "Інстаграмі" і стати популярним?
Наприклад, ви фотографуєте книги і викладаєте в "Instagram" це зображення з хештегом #5любимихкниг. Далі ви вказуєте свої літературні уподобання, після чого відзначаєте або на фотографії, або під постом друзів, яким передаєте цю естафету. Знайомих може бути і кілька, і десяток. Все залежить від того, наскільки багато у вас чуйних передплатників і як швидко ви хочете впровадити цей флеш-моб.


Терміни

Варто сказати, що для більшого ефекту, можна також вказувати терміни естафети. Найчастіше це робиться для прискорення. Якщо той, кого викликали, не встигає справлятися з умовами, він виконує якийсь штрафний завдання. Так було з флеш-мобом Ice Bucket Challenge. Той, хто не встиг виконати за 24 години умова, повинен був пожертвувати 100 доларів.

Що робити?

Отже, головне дізнатися, як прийняти естафету у "Інстаграмі". Робити це не важко. Зазвичай для цього вистачає виконати всі умови естафети, викласти якусь фотографію і передати флеш-моб своїм передплатникам.
Як прийняти естафету у "Інстаграмі" і стати популярним?Якщо ви не знаєте, як передати естафету у "Інстаграмі", не засмучуйтеся. Робити це так само просто, як і приймати. Для цього потрібно лише відзначити на фотографії, яка бере участь у естафеті, своїх друзів і знайомих. Кожен з них тут же отримає повідомлення та може погодитися або відмовитися від участі. Якщо раптом хтось із них не знає, як прийняти естафету у "Інстаграмі", ви можете пояснити їм правила та умови цього флеш-мобу.

Для чого?

Взагалі далеко не всі беруть участь у подібних заходах. Звичайно, частина з них просто не активні користувачі цього додатка. Є й ті, хто не розуміє сенс у таких конкурсах. Ну і невеликий відсоток просто напросто не знає, як передати естафету у "Instagram", а тому боїться її приймати.
Як прийняти естафету у "Інстаграмі" і стати популярним?
З першими та останніми в принципі все зрозуміло. Для тих, хто не бачить сенсу в цих заходах варто пояснити. Справа в тому, що найчастіше вони проходять з двох причин. Перша – це бажання познайомитися один з одним і показати себе світу. Друге – це розкрутити свій аккаунт. Якщо ви мрієте про величезній кількості передплатників, то ви просто зобов'язані знати, як прийняти естафету у "Інстаграмі" і як її передавати. Завдяки таким флеш-мобів ваш обліковий запис стане більш активним, крім того, ви зможете привернути до себе увагу, знайти однодумців, і зробити свою сторінку більш цікавою.

Популярність

Ще один цікавий момент, з-за якого ви просто зобов'язані дізнатися, як передати естафету у "Instagram". Справа в тому, що «бум» на флеш-моби завжди залучає громадськість. Instagram – це така платформа, яка кожен місяць знайомить нас з цікавими персонажами, які досі не були нікому не відомі.
Як прийняти естафету у "Інстаграмі" і стати популярним?

Крім того, ЗМІ неодноразово пишуть про різноманітних заходах, які проходять у цій соцмережі. Багато зірок навіть знають, як передати естафету у "Інстаграмі", а тому привертають до себе ще більше уваги. Якщо ви потрапили в якийсь цікавий флеш-моб, постарайтеся підійти до нього творчо. Тоді вам вдасться привернути увагу не тільки інших передплатників, але і журналістів, потрапити в якийсь тематичний огляд і стати відомим.

Цікаві ідеї

Взагалі, якщо подумати, які є естафети у "Інстаграмі", то відразу на розум приходить знаменитий Ice Bucket Challenge. Цей захід став цілою кампанією з благодійності. У ній взяло участь величезна кількість відомих людей. Серед них Білл Гейтс, Дж. Буш, Стівен Кінг, Вин Дизель і багато-багато інших, не менш популярних особистостей. Суть цієї естафети: познайомити громадськість з боковим аміотрофічним склерозом. При цьому необхідно було кожному учаснику облити себе крижаною водою, а також перерахувати 10 доларів на благодійний рахунок. Якщо за 24 години умови не були виконані, потрібно було сплатити 100 доларів. Якщо у вас є своя ідея, потрібно розібратися з тим, як почати естафету у "Інстаграмі". Для цього треба запостити фотографію, придумати тематичний хештег і відзначити друзів. Причому якщо ви засновник цієї естафети, то краще відразу відзначити максимальну кількість людей. Можна навіть незнайомих користувачів. Якщо з них навіть половина відгукнеться, то у вашого флеш-мобу є все для успіху.
Як прийняти естафету у "Інстаграмі" і стати популярним?

Теми

Якщо ви хочете все-таки розробити естафету, але ніякі ідеї не приходять в голову, пошукайте по популярним хештегам натхнення. Можна сфотографувати своє домашнє тварина і запустити хештег з п'ятьма фактами про улюбленця. Також можна дізнатися у передплатників їх уподобання в музиці, фільмах, книгах і т. д.
Також дуже часто використовують естафету #5фактовобомне, де можна розповісти цікаві, небанальні історії про себе. Також останнім часом часто знайомлять передплатників з тим, яким ти був 5-10 років тому. Цю ідею підтримують і відомі люди. Так можна зробити цікавий колаж. А в кінці року практично кожен користувач "Инстаграма" підводить підсумки минулих 12 місяців. Звичайно, це мало схоже на естафету, так як її навіть не потрібно передавати. Дуже багато люблять похвалитися або поскаржитися на події минулого року. Розповісти, чого досягли, і поставити цілі на нові 365 днів.