Counter Strike source чіти для ефективних перемог та розваг

263 0 Новини високих технологій

За інформацією дослідження журналу "Ігроманія" з гри КС пішли всі хакі, які існують зараз. Чити на Counter Strike Source створювалися ще офіційними розробниками. Адже це підвищує інтерес у користувачів. Зараз є спеціальні збірки, які можуть підвищити шанси на перемогу навіть у слабкого гравця.

Прості консольні чити

Counter Strike source чіти для ефективних перемог та розваг
Такими хакамі на серверах користуватися неможливо, на них варто заборона від адміністратора. Якщо людина зібрав свій сервер або гру по локальній мережі, то ними можна користуватися. Також вони працюють проти ботів. Щоб їх активувати, потрібно запустити гру, після чого перейти в налаштування. У цьому меню керування клавіатурою поставити галочку біля графи "Активувати консоль розробника". Counter Strike Source чіт-коди:


 • sv_cheats1 - активація режиму з чітами. Це те, що необхідно зробити перед початком використання кодів. Якщо це не зробити, то всі чіти будуть працювати некоректно.
 • Impulse 101 в командному рядку дає гравцеві все зброю з повним боєкомплектом до них.
 • Impulse 203 видаляє будь-яку зброю в руці.
 • Sv_Gravity 3245 і будь-яке інше число. Завдяки цьому читу Counter Strike Source можна управляти гравітацією.
 • Notarget - деактивація ботів. Вони не будуть нападати на головного героя.
 • З допомогою команди Noclip гравець зможе ходити крізь стіни.
 • Це найпопулярніші чит-команди. Про них знає практично кожна людина, яка хоч раз запускав КС. Із-за того що гра вийшла дуже давно, такими чітами вже нікого не здивувати. Також ними неможливо користуватися на приватних серверах, тому команди втрачають весь свій сенс.


  Універсальні програми злому

  Counter Strike source чіти для ефективних перемог та розваг
  Багато любителі хаків гри постійно створюють щось нове. Серед великої кількості додатків досить складно знайти гідні варіанти. Однак є визнані чіти, які радують користувачів. Один з них - Extreme Injector v373. Він запускається на всіх версіях Windows, починаючи з XP і закінчуючи Win 10. Розрядність системи для цього хака не має значення. У цій збірці інжектора для Counter Strike Source: чит вх, аім, високі стрибки, можливість проходити крізь стіни. Настроюється цей чит з допомогою вказівних стрілок на клавіатурі. Щоб він працював коректно, потрібно закрити гру перед установкою. Після чого вибрати папку для розпакування і дочекатися кінця завантаження. Далі можна відкривати додаток, де необхідно вказати розташування ігри і натиснути на вкладку " Add Dll. Якщо гравець зробить все правильно, то у нього в Counter Strike Source чити будуть працювати коректно. Це додаток запускається на будь-яких серверах. Але якщо використовувати його неакуратно, то можна отримати бан від адміністратора. Внаслідок гравець більше не зможе відвідувати сервер.

  Counter Strike Source v34 чит

  Counter Strike source чіти для ефективних перемог та розваг
  Для цієї версії теж є спеціальні хакі. Один з них - Anti-Recoil, що означає анти-віддачу. Такі чіти Counter Strike Source непомітні на більшості серверів. Тому ризик отримати бан мінімальний. Перед установкою важливо закрити гру, якщо вона включена. З таким читом приціл гравця не буде кидатися в різні сторони. З анти-віддачею людина буде помічати напрямок своїх пострілів.
  Також на v34 є хак, який називається MaddinXHook. У ньому є велика кількість функцій: стрільба без перезарядки, автонаведение в голову ворога, волл хак. Ця програма автоматично блокується на відвідуваних серверах та поєдинках. Проте потрібно бути обережним, адже вас можуть забанити за проханням інших гравців. Якщо людина не хоче використовувати чіти, то можна скористатися спеціальними паками текстур. З ними не потрібно встановлювати сторонні програми, адже змінам підлягають тільки файли гри. Для цього необхідно завантажити SB-X Wallhack і перемістити вміст архіву в папку з текстурами гри. Після цього через них будуть видні всі противники. Адміністрація не помітить такої хитрості, що допомагає уникати банів. Цей чит надасть велику перевагу - можливість бачити ворогів крізь стіни. Завдяки цьому можна легко виходити в топ гравців на сервері.

  Інші чит-програми

  Counter Strike source чіти для ефективних перемог та розваг
  У КС можна не тільки збільшити шанси на перемогу, гравцеві можливо і повеселитися з допомогою стороннього софту. До нього відносяться спидхаки. Вони збільшують швидкість пересування персонажа. Найкращий спидках - це xHACKSPEED. Його нескладно встановлювати в гру, а з керуванням налаштуваннями впорається кожен користувач. Для коректної роботи потрібно встановити оригінальний клієнт гри без модів, інакше вона може вилітати, а кількість ФПС буде просідати. Після цього можна встановлювати спидхак в зручну папку. Завершивши установку, його потрібно запустити, а потім включити гру. В ній з'явиться меню, де є всі регульовані параметри.

  Популярі новини
  Загрузка...