Fable 3 "Будинок сонця": важлива інформація про локації

151 0 Новини високих технологій

У грі Fable 3 «Будинок сонця» є відомою локацією, в якій гравці стикаються з деякими складнощами. У ній є заплутані загадки, а сама будівля представляє інтерес своєю таємничістю. Докладну інформацію про все, що пов'язане з будівництвом, можна знайти в статті.

Опис

Щоб потрапити в Fable 3 «Будинок сонця», необхідно тримати шлях з Горелесья до території з траншеями по одну сторону і кладовищем за іншу. Між двома об'єктами на стежку, яка приведе в потрібне місце. Будинок являє собою сукупність двох завдань, які складають єдину будову. В обідньому залі конструкцію ділить дзеркало. По одну сторону від нього кімнати знаходяться в колишню красу, ніби нічого не змінилося з тих пір, як сюди поселилися перші власники. У другій половині користувач побачить природний вигляд з обшарпаними стінами і розрухою. Перехід здійснюється за допомогою того самого дзеркала. Якщо користувач вирішив вийти, то при наступному заході виявиться в тій частині, де був на момент останнього відвідування.


Fable 3 "Будинок сонця": важлива інформація про локації

Загадка з входом

Локація «Будинок сонця» в Fable 3 наповнена різного роду загадками, навіть потрапити всередину будівлі без вирішення однієї з них не представляється можливим. Вдень на цій території можна знайти тільки руїни, але вночі тут розгортається справжнє святкування, а будинок відновлюється. Щоб відкрити для себе вхід, необхідно підійти до статуй в альтанці з лівого боку. У кожної з них необхідно змінити чотири рази положення, тоді доступ буде дозволений. Якщо до цього ви вже чіпав статуї, тоді доведеться орієнтуватися на зовнішній вигляд. Після входу в альтанку вибирайте напрям за годинниковою стрілкою. Першою буде жінка, яка повинна в підсумку перебувати в бойовій позиції і видавати подобу гарчання. Фінальної позою другого чоловіка буде відхилення з викинутої рукою вперед. Далі знову йде жінка, необхідно домогтися, щоб вона підняла руки вгору. Останній чоловік повинен зображувати сильний сміх, а руки - бути на животі. В локації в Fable 3 «Будинок сонця» статуї є однією з найскладніших головоломок, але і тут рішення присутня.


Fable 3 "Будинок сонця": важлива інформація про локації

Ряд цікавих активностей

Коли вхід в Fable 3 «Будинок сонця» стане доступний, слід сміливо рухатися всередину. Гравець побачить на старті вішальника людини, у нього буде записка. У ній він попереджає, що спалення будинку не допомогло, і він знову повернувся. Застереження стосується того, щоб не спати в ліжка. Гравцеві слід зробити саме це, щоб знайти Честера і зіграти з ним чудову партію в шахи. Потім відкриється вхід в обідню кімнату з дзеркалом. Якщо подивитися в нього, то у відбитому світі присутні три перемикача. У кімнаті головного героя вони також існують, але невидимі. За допомогою дзеркала можна легко визначити їх розташування. Їх активація перемістить головного героя на сторону, яка не зворушена часом. На столі холу лежить записка, а в ній написано про необхідність підстрелити нагороди. Гравець повинен по черзі зробити постріл в зелені сфери на столах біля двох дверей праворуч і ліворуч. Так відкриється доступ до двох скринь з кожної сторони, нагороди приємно здивують.
Fable 3 "Будинок сонця": важлива інформація про локації

Інші загадки

Складнощів з тим, як потрапити в «Будинок сонця» в Fable 3 після прочитання опису, представленого вище, не виникне, але із золотою дверима так просто впоратися не вийде. Доведеться шукати спеціальний ключ, якщо є бажання розжитися легендарним зброєю. Двері знаходиться за воротами праворуч, а ліворуч - страж. При підході до неї голос повідомить, що відкриється тільки перед королем. Коли гравець отримає цей титул, сюди можна повернутися. Тоді відкриється доступ до локації "Вири Скорботи", а в ній скриня з мільйоном монет. Слід зазначити, що будинок перейде після пов'язаного з ним завдання у володіння гравця. Його можна продати за 18 тисяч, а пізніше викупити за 20 адже сюди ніхто не переїде жити.

Популярі новини
Загрузка...