Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради

235 0 Новини високих технологій

Ігри про зомбі завжди були улюблені геймерами. Ці відомі вороги людства стали ключовими героями багатьох популярних ігор і досі продовжують з'являтися в ряді успішних проектів. Саме про зомбі у відеоіграх і піде мова в нашому сьогоднішньому гайде. Ми розповімо не тільки про те, як врятуватися від зомбі в декількох популярних проектах, але й поговоримо про піджанрі в цілому, згадавши кращих з кращих.

Захищаємося від мерців в Last Day on Earth: Survival

Події Last Day on Earth: Survival відбуваються в постапокаліптичному світі, який заполонили ходячі мерці. Боротися з ними доводиться кожен день, а паралельно з цим ще й дбати про ресурси, продуктах харчування та інших цінних речей. Як врятуватися від зомбі в умовах вічної небезпеки? Звичайно ж, сховатися на добре захищеній базі, про облаштування якої ми з задоволенням розповімо нижче.


Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради
 • Скористаємося кілками. Це проста зброя може стати гарним захистом підходу до нашого дому. Розставляємо колу у кілька рядів і отримуємо дієве огорожу! Варто відзначити, що при всій своїй ефективності в даній захисту є кілька слабких сторін. Перша — списи не виконують роль "затримки" зомбі, а тільки завдають стабільний шкоди. Тобто, натовп мерців, як і раніше, зможе дістатися до нашої вхідних дверей. Друга слаба сторона гострої огорожі полягає в тому, що поранити вона може не тільки зомбі, але і головного героя, тому блокувати прохід для себе не рекомендується.
 • Розставимо по периметру пастки — це можуть бути міни, розтяжки, турель або звичайні, але не менш ефективні капкани.
 • Займемося зміцненням стін притулку. Самий безпечний і надійний рівень стін — 3 рівень. Така захист зможе вистояти під натиском будь орди кровожерливих монстрів. Якщо стіни більш низького рівня можуть зламатися в самий несподіваний момент, то максимальний збиток, який отримають стіни 3 рівня в ході нападу — це сліди від подряпин і кілька застрягли кігтів.
 • Радимо витратити свій час і сили на прокачування, бо як врятуватися від зомбі на високих рівнях набагато простіше. Гравці з низьким рівнем прокачування будуть відчувати постійні проблеми під час проходження, так як супротивники буквально зносять на своєму шляху будь-які перешкоди.


  Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради

  Рятуємося від зомбі в "Майнкрафте"

  Коли на кубічний світ опускається ніч, на полювання зі своїх сховищ виходять різні монстри: скелети, павуки і, звичайно ж, зомбі! Останні є різновидом ворожих мобів, які нападають на гравця тільки в темний час доби і згоряють при світлі дня. Зомбі — досить прості і повільні вороги, тому від них легко захиститися. Як врятуватися від зомбі в "Майнкрафте"? Перший і найбільш дієвий рада — сховатися до ранку в якому-небудь притулок. Це може бути будинок, печера (з обов'язково заблокованими входами і виходами) або проста викопана яма. До речі, недосвідченим гравцям можуть допомогти різні видеопрохождения, наприклад серія відео про те, як нубик рятується від зомбі в "Майнкрафте". Варто розповісти і про села, які часто стають мішенню для атак зомбі. Головні умова для нападу — в селі має бути 10 дверей і 20 жителів. Якщо нам "пощастило" опинитися на території села (або десь поблизу) рівне опівночі, то ми побачимо, як на кордоні з'являються до 20 мобів. Приклади таких нічних набігів можна подивитися у відео серії під назвою "Нуб і про рятуються від зомбі".
  Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради
  Під час облоги зомбі будуть повністю ігнорувати рівень освітленості місця. Нападу відбуваються в більшості біомів. У такій ситуації у нас є два виходи: знову сховатися або битися.

  Як вести бій з зомбі в Minecraft?

  Якщо нубик рятується від зомбі, то про-гравець виходить і б'ється! Виконуємо наступний план дій:
 • Для початку необхідно привернути увагу зомбі. Як тільки він нас помітить, то відразу почне наближатися. Не втрачаємо часу і відразу б'ємо по мобу критичним ударом, при цьому краще підстрибнути. Після першого удару можна затриматися на місці, так як зомбі дуже повільні, і ми завжди встигнемо втекти.
 • Продовжуємо бити супротивника критичними ударами. Між атаками важливо оглянутися по сторонах і переконатися, що поблизу немає інших супротивників. Тримаємо пильність, адже кожен новий удар може спровокувати появу іншого зомбі.
 • Якщо бій проходить не проти одного зомбі, а проти кількох, то можна вдатися до наступної хитрощі: біжимо назустріч їм, і клікаємо лівою кнопкою миші. Даними дією ми зможемо відштовхнути ворожих мобів назад на кілька блоків.
 • Зомбі в "Сімс 3"

  Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради
  З появою "Надприродного", чергового захоплюючого DLC для Sims 3 у грі з'явилися різні види нежиті. Практично всі монстри піддаються контролю з боку гравця, крім наших старих знайомих зомбі. Якщо відключити їх поява в грі, то порушиться цикл місяця, а робити цього в додатку небажано. Буває, що зомбі не доставляють особливих неприємностей і не заважають гравцеві займатися звичною справою, а буває і так, що на будинок персонажа починають відбуватися постійні масові напади. Саме тоді і виникає питання: а як врятуватися від зомбі?

  Як упоратися з зомбі в "Сімс 3"?

  Врятувати ділянку і улюблених персонажів від нападу мерців можна наступним чином:
 • Скористатися горохострелом з "Рослини проти Зомбі". Гармату можна розмістити по всьому периметру, що охороняється ділянки. Горохові снаряди занурюють зомбі в сон і досить ефективні проти невеликої натовпу.
 • Встановити крісло-гойдалку. Маючи такий предмет у себе у дворі, можна забути про неприємності, що доставляються зомбі, їх увага перемкнеться на крісло-гойдалку.
 • Встановити лампу "Спектр настроїв". Ще один корисний предмет з чарівним ефектом.
 • Застосувати на зомбі пилок. Пилок фей має особливе зцілююче властивість, яке здатне перетворити зомбі назад у сіма.
 • Обнести ділянку парканом. Хороший варіант для охорони городніх грядок або маленькій приватній території. Якщо ділянка великий, то зомбі будуть ігнорувати паркан і з'являтися відразу поруч з будинком.
 • Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради

  Інші популярні ігри про зомбі. Project Zomboid

  Є й чимало інших захоплюючих ігор з зомбі-тематикою, на які варто звернути увагу. Project Zomboid — це рольова про виживання в самий пік зомбиапокалипсиса. У грі немає конкретного фіналу, а весь сюжет зав'язаний на те, щоб протриматися як можна більше днів. Головний герой має власну прокачування, яка відкриває доступ до нових можливостей.

  Left 4 Dead

  Серія популярних ігор Left 4 Dead представлена в жанрі кооперативного шутера, де врятуватися від зомбі — значить йти напролом. Концепт досить простий: чотири абсолютно різних персонажа, яких об'єднує імунітет проти зомбі-вірусу, повинні дістатися з точки A в точку B. У грі є декілька розділів, десятки унікальних заражених і багато-багато зомбі!

  The Walking Dead: The Game

  The Walking Dead: The Game — це інтерактивна драма, заснована на однойменному коміксі Роберта Кіркман. Головні герої — прості люди, які зіткнулися віч-на-віч зі спалахом зомбі-вірусу. Ігровий процес являє собою однокористувацький режим з можливістю свободи вибору. Серед відеоігор The Walking Dead: The Game також знаменита своїм оригінальним стилем, який нагадує стилістику графічних романів.
  Як врятуватися від зомбі: огляд ігор про зомбі, проходження, секрети та поради

  Dying Light

  І завершує наш сьогоднішній гайд ще один успішний проект, який об'єднав в собі відразу дві круті речі — зомбі і паркур. Події гри розгортаються у вигаданому мегаполісі Харане, в якому стався спалах підозрілого вірусу. Головному герою доведеться приєднатися до групи, що вижили, щоб дати відсіч кровожерливих зомбі і місцевим бандитам.

  Популярі новини
  Загрузка...