Кращі ігри жанру Tower Defense ("Баштова захист")

203 0 Новини високих технологій

Tower Defense (рос. "Баштова захист") вважається одним з найбільш популярних ігрових жанрів для мобільних платформ. Суть геймплея досить проста: гравець стикається з ордами різних ворогів і намагається протистояти їм, вибудовуючи для цієї мети грамотну статичну оборону. Чому ж так популярні ігри "Баштова захист"? Причин насправді бракує: тут є і коротка тривалість партій, і захоплюючий ігровий процес і простий в освоєнні механіка, і багато іншого. Користувачі, грають в Tower Defense, навчаються різним стратегічним тактик і спритності. Зросла популярність спричинила за собою появу великої кількості гідних проектів в даному жанрі. Обирати найкращих з такого достатку складно, проте ми все одно спробували це зробити і в підсумку отримали наступний топ.


Kingdom Rush Frontiers

Кращі ігри жанру Tower Defense ("Баштова захист")
Багато шанувальників "Баштової захисту" стверджують, що саме розробниками Kingdom Rush Frontiers вдалося внести в розвиток жанру найвагоміший внесок. Правда це чи ні — сказати напевно важко, проте немає сумнівів у тому, що ця гра дійсно виглядає ідеальною за всіма пунктами. Геймплей досить динамічний, різного зброї і веж у грі (а також поліпшень) — не один десяток, противників — також не один десяток. Від Kingdom Rush Frontiers віє настільки чарівною атмосферою, що іноді можна навіть забути про те, що відбувається навколо напружене протистояння. Однак не варто хвилюватися, як тільки на екрані з'явиться дракон або будь-який інший великий і небезпечний бос, гра відразу нагадає про своєї головної суті.


Radiant Defense

Досить хардкорних "Баштова захист" із вражаючим візуальним дизайном і десятьма масштабними рівнями. Незважаючи на невелику кількість контенту, проходження Radiant Defense може розтягнутися на довгі години. Гравцеві дозволяється придбавати (за реальну валюту) для свого арсеналу нові башти і пастки, які допомагають розширити тактичні можливості.
Кращі ігри жанру Tower Defense ("Баштова захист")
До кожної хвилі супротивників доведеться шукати індивідуальний підхід. Те, як буде розвиватися проходження, залежить тільки від гравця: можна продавати вже наявні вежі, ставити захист туди, де її не було раніше, а також прокладати нові стежки-пастки для ворожих юнітів. Перепрохождение хвиль не тягне за собою ніяких штрафів — творці Radiant Defense заохочують бажання експериментувати.

SOPROMAT

Наступна "Баштова захист" російською — гра SOPROMAT, що вийшла з-під крила вітчизняних розробників. Тут також реалізований не зовсім стандартний підхід до основної механіці жанру. Звична розстановка гармат і очікування ворожих солдатів змінилися управлінням власної оборонної станцією, що захищає відразу кілька напрямків. Станцію можна всіляко розвивати і покращувати, додаючи на її рівні різні знаряддя і апгрейди. SOPROMAT кидає виклик тактичним здібностям гравця і спонукає його до більш продуманим діям. Крім того, гра виконана в атмосфері кращих науково-фантастичних творів, що неодмінно сподобається всім шанувальникам змішаних жанрів.

Day of the Viking

Кращі ігри жанру Tower Defense ("Баштова захист")
Черговий мобільний проект від студії AdultSwim в жанрі Tower Defense, події якого перенесуть нас в часи вікінгів. Ігровий процес крутиться навколо захисту замку з принцесою, куди і намагаються пробитися агресивні вікінги. Оборонятися можна самими різними способами, чи то лучники, катапульти або цілі загони мультяшних свинок. Що до самих вікінгів, то їх не варто недооцінювати. Вороги наділені непоганим (в рамках даного жанру) штучним інтелектом, який здатний проявляти неабияку кмітливість. Вони можуть здійснювати нічні вилазки, щоб напасти на замок непоміченими, або вдаватися до допомоги різних укриттів і засобів, щоб захистити себе на полі бою.

Plants vs Zombies

І завершує наш сьогоднішній топ популярна мультиплатформенна "Баштова захист" (на ПК і на телефони) Plants vs Zombies. Унікальність даної гри полягає в тому, що її творці вирішили відійти від стандартів жанру в бік більш спрощеного геймплея. При цьому про захопливості і насиченості ігрового процесу переживати не варто — все виконано на вищому рівні.
Кращі ігри жанру Tower Defense ("Баштова захист")
Не остання роль у серії Plants vs Zombies відводиться веселому, не позбавленому частки безумства сеттингу. Ми виступаємо на боці сміливих і відважних рослин, які повинні захистити свій будинок від нашестя живих мерців. Це барвисте і мультяшний протистояння доповнюється приємним саундтреком, що досить нетипово для стандартних ігор про зомбі.

Популярі новини
Загрузка...