Титанова броня в "Террарии": як зробити броню і інша інформація

337 0 Новини високих технологій

Титанова броня в грі «Террария» є популярним захисним сетом броні, який дає безліч переваг гравцеві. Ця варіація екіпіровки була додана з останніми доповненнями, а тому не кожен користувач володіє повною інформацією про неї. Поданий матеріал допоможе розібратися з предметами і остаточно вирішити для себе необхідність збору сету.

Головний плюс отримання екіпіровки

Повний комплект титанової броні в «Террарии» цікавить користувачів завдяки ефекту «тіньовий ухилення». Він з'являється тільки в тому випадку, якщо гравець має всі три частини зброї.
Титанова броня в "Террарии": як зробити броню і інша інформація
Суть його в тому, що з вірогідністю в 30% користувач може блокувати входить шкоди від атаки ворога після власного удару. Якщо ефект вступає в дію, то біля користувача з'являються прозорі копії, що повторюють всі дії персонажа. На перезарядку йде «тіньовий ухилення» у разі отримання збитків, обов'язково від ворожих ударів. Це може бути падіння або від взаємодії з речовинами на карті. Діє бафф 30 секунд, але негативні ефекти, накладені супротивниками, він не блокує.


Обмеження та опис

Титанова броня має ряд обмежень, хоч вони не заважають їй бути одним з найпопулярніших сетів обладунків. Вона вийшла в додатку 1.2 і гравці відразу стали перевіряти теорію безсмертя. Вважалося, що при повному комплекті такої екіпіровки досить вибрати зброю з величезною швидкістю атаки. Тоді ефект «тіньового ухилення» спрацьовував би в рази частіше і користувач отримував несприйнятливість до втрати навіть при дії послаблень. Розробники ж спочатку про це не подбали, а тому до патча 122 така ситуація на серверах була реальною. Гравці поголовно кидалися на пошуки руди для створення обладунків. Їх бажання зменшилася, коли розробники виправили цю помилку. Вони поставили перезарядку в півхвилини, після 30 секунд дії. Титанова броня перестала бути ультимативною і єдиним вірним сетом для всіх гравців незалежно від класу. Рішення розробників засмутило багатьох користувачів, звиклих до безсмертя, але таким методом вдалося досягти балансу в грі.


Титанова броня в "Террарии": як зробити броню і інша інформація

Створення сету

Слід зазначити, що в «Террарии» титанова броня є унікальною в своєму роді. Вона має три варіації шолома, які потрібно вибирати виходячи з характеристик. Створюються вони однаковими методами. Для повного набору обладунків необхідно мати в запасі 59 титанових злитків. З них 13 піде на головний убір, 26 вимагається для нагрудника і ще 20 буде використано для крафта чобіт. У підсумку 59 злитків, які також потрібно попередньо створити з 295 шматків титанової руди. З її видобутку і починаються труднощі з тим, як зробити титанову броню. Спочатку гравець повинен прибути на місце недавнього знищення демонічного або кривавого вівтаря. Тут генеруються поклади потрібного ресурсу у величезній кількості. Іншим варіантом є пошук шляху на рівень лавових озер, де ця руда вже не є такою рідкістю. Щоб добути її, необхідний інструмент з силою в 150%, а інакше пробитися крізь товщину поклади не вдасться. Після отримання потрібної кількості матеріалу гравець повинен пройти до титанової печі. В ній створюються однойменні злитки. П'ять одиниць руди потрібно на один блок, з якого крафтится екіпірування. Коли в інвентарі буде 59 одиниць, можна вирушати до мифриловой або орихалковой ковадлі. На ній створюються безпосередньо обладунки.
Титанова броня в "Террарии": як зробити броню і інша інформація

Вибір головного убору

Титанова броня в Terraria має три різновиди тієї частини екіпіровки, яка одягається на голову. Перший - титановий шолом з номінальною захистом 8 одиниць. В якості бонусу передбачено 7% критичного попадання при використанні зброї далекого бою. Другим бонусом є статична надбавка у 16% до такого ж типу гармат. Такий тип обладунків був створений спеціально для лучників з непоганими класовими збільшеннями. Титанова маска дає 23 одиниці захисту, а в ближньому бою бафает на 8% швидкість нанесення ударів в ближньому бою, втрати і шанс зробити критичний попадання по ворогу. Ця різновид передбачена для воїнів, закованих у важку броню. В якості третього зразка представлений титановий головний убір. Він надає персонажу 100 одиниць мани, шанс 7% викликати критичний шкоди при магічних атаках і 16% підвищення атаки від чаклунства. Єдиний мінус в номінальних 4 одиницях захисту.
Титанова броня в "Террарии": як зробити броню і інша інформація

Решта частини зброї

Поділ на різновиди в титановій броні стосується лише головних уборів. Інші дві частини у вигляді нагрудника і чобіт йдуть однаковими для всіх трьох класів – лучника, воїна і мага. Розробники не вводили величезного розмаїття, адже їх гра не орієнтується на цей аспект. Нагрудник з комплекту дає 15 одиниць номінальної захисту, а в якості додаткових надбавок реалізовано 4% підвищення шкоди у всіх класів і на 3% збільшується шанс критичного удару.
Чоботи мають схожі баффи для персонажів. У них 11 одиниць захисту, а в якості унікального позитивного ефекту підвищується на 6% швидкість пересування. Додатково 3% йде на підвищення шкоди і шанс критичного удару. Такі бонуси досить вагомо піднімають силу персонажа і його оборонні властивості. З-за цього інтерес до сету екіпіровки не згасає, хочуть отримати все більше користувачів.
Титанова броня в "Террарии": як зробити броню і інша інформація

Підсумки

У сукупності виходять відмінні параметри від екіпіровки для кожного класу. Титанова броня на стрілка надає 34 одиниці захисту, що в результаті перетворюється на блокування 17 одиниць шкоди, якщо включений експертний режим, то параметр зростає до 26. У мага показник на 4 пункту нижче, а тому входить шкоди не проходить у розмірі 15 одиниць, а при більш складних умовах - 23. У воїна ситуація краще, але враховуючи необхідність атакувати на ближній дистанції таке рішення виправдане. Його номінальна захист знаходиться на позначці 49 пунктів, що трансформується в блок 25 одиниць шкоди в нормальному режимі, а в експертному додається ще 12. Не забувайте про поповнення до цього всіх процентних бонусів шкоди, критичного удару і тому подібного. У підсумку вийде один з найпопулярніших сетів, адже не варто забути про «тіньовому ухиленні». Цей ефект не раз врятує життя персонажа.

Популярі новини
Загрузка...