Чикиниться що це: фотографія або додаток?

170 0 Новини високих технологій

Сучасний смартфон для багатьох відразу викликає асоціацію з селфи і всілякими додатками. З популяризацією модних «штук» поповнюється словник сленгових виразів. Старше покоління давно не розуміє деякі фрази молоді. Приміром, чикиниться - що це? Як пояснити сенс цього слова «непросунутої» бабусі?

Чикиниться - що це?

Це слово походить від англійського виразу check in, що означає «відзначитися, зареєструватися». Дієслово англіцизми схиляється так само, як і подібні за походженням слова. Приміром, log in звучить по-нашому як «логін», довільний дієслово - «залогуватися».
Чикиниться що це: фотографія або додаток?
Якщо включити логіку, то слово «чикиниться» правильніше писати через «е», тобто – «чекінитися». Однак при вимові безударна голосна, тому чути нечітко. З цієї причини кожен пише це слово як душі завгодно.


Значення, пов'язане з гламурної чикой

Навіть бабусі зрозуміло, що гламурна чіка являє собою доглянуту дівчину, яка зациклена на своєму зовнішньому вигляді і намагається відповідати надуманим стандартам краси. Такий чике доводиться щодня проробляти ритуали, щоб підтверджувати свою просунутість, бути, як кажуть, «в тренді».
Чикиниться що це: фотографія або додаток?
«Чіка», «чикиниться» - однокореневі слова. Тому багато хто вважає, що ці два поняття рівнозначні. Відповідно, «чикиниться» означає бути модною чикой. Безумовно, таке невірне тлумачення.

Чикиниться: додаток для чого?

На перший погляд може здатися, русифікований англицизм не піддається здоровому глузду. Не можна не погодитися. Чикиниться – це значить зазначити координати свого місцезнаходження в додатку.


Для того щоб «чикиниться» - програма як називається і де її скачати? Отже, якщо ви ще не в темі, то вперед, до нової інформації. Foursquare - кращий геолокаційний сервіс, який дозволяє «чикиниться» і ділитися зі своїми передплатниками у соціальних мережах. Додаток можна легко завантажити з Google Play маркету.
Чикиниться що це: фотографія або додаток?
Після того як встановили на свій смартфон додаток, зареєструйтесь через електронну пошту або через акаунт Facebook. Після чого Foursquare сама визначить ваше місцезнаходження. Однак для цього необхідний доступ до Інтернету. Підключайтеся до «тренду», завантажуйте додаток - і вже зараз дивіться, де знаходиться ваш друг. Не забудьте хвалитися і тими місцями, де бували ви. Повірте, друзі завжди знають, якою залишити коментар під вашою фотографією.

Популярі новини
Загрузка...