Homestuck: персонажі, імена, фото,

325 0 Новини високих технологій

Варто помітити, що персонажі в грі діляться на кілька видів. До перших відносяться діти, точніше кажучи, підлітки 13 років. Також є тролі, вони живуть в іншому вимірі, їх планета називається Алтемия. Прототипами цих істот стали інтернет-тролі. Також є спрайт та інші. У кожного з персонажів свій характер і свої примхи.

Історія коротенько

Це розповідь про хлопчика та його друзів і грі, у яку вони грають. У свій 13-й день народження Джон Егберт починає грати в відеогру Sburb, і це викликає апокаліпсис. На щастя, він з друзями може все виправити, якщо вони зможуть перемогти в грі. Їм знадобляться удача, робота в команді і хитрість, щоб пройти через це пригода.

Більш детально

Все почалося 13 квітня 2009 року. Саме в цей день у головного героя Джона Егберта був день народження, йому виповнилося 13 років. Три дні тому він повинен був отримати поштою гру, точніше, бета-версію. Але з якихось причин вона затрималася. Джон отримав на день народження, а також подарунок від свого приятеля по інтернету Дейва Страйдера. Він вирішив пограти в гру з подругою Роуз Лалонд. З'ясовується, що Роуз може з допомогою курсору в грі управляти реальними речами в кімнаті Джона, а також змінювати форму приміщення. Але Джон те ж саме робити з кімнатою Роуз не може: у нього копія клієнтська, потрібна з сервера. Потрібна копія захована в машині його батька, як і подарунок на день народження від подруги Джейд Харлі.


З допомогою гри Homestuck Роуз може встановлювати у свого приятеля в будинку різні пристрої, всі разом вони являють собою систему, яка може зробити будь-який предмет, для цього знадобляться коди карток цих предметів. Раптово один пристрій після активації починає зворотний відлік і випускає невідому сутність, яку назвали протоспрайтом. У Homestuck (game) цей зворотний відлік вказував на певний час. Коли відлік закінчиться, на будинок Джона впаде метеор, в результаті вся округа буде зруйнована. Можна використовувати інший пристрій, щоб перенести будинок в інший простір, на вершину колони, яка піднімається високо над хмарами у світ під назвою Медіум. Перш ніж зробити це, Джон Роуз зробили з ляльки арлекіна носія для протоспрайта.


Спрайт

Являють собою кулю зі світла. Випускаються в гру при першому відкритті гравцем основопресса. Коли вилуплюються, виходить примарна форма з хвостом. Це провідники для гравця, однак через 7 врат слідувати не можуть, поки гравець таку можливість їм не відкриє. Спрайт знають все про гру і квест гравця, після заходу в Медіум діляться на дві частини: ядро і спрайт, ядро теж поділяється на дві частини.

Джон і Роуз

Якщо розповідати про персонажів Homestuck, Джон перший з них. Його прізвище Егберт, він лідер групи, досить лояльний. Любить погані фільми і не любить торгову марку "Бетті Крокер". У Вашингтоні проживає в реальності, в грі живе в Краю Світла і Тіні. Обожнює лякати друзів, дивитися передачу "Мисливці за привидами".
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Ненавидить арахіс і випічку. Любить відеоігри, але в цій грі не може розібратися відразу. Він не розуміє її команди і правила. Незабаром він розібрався в технології шифрування перфокарт. Обманом був втягнутий в битву задовго до того, як був готовий до неї. Внаслідок цього з'явилася альтернативна лінія часу, в якій його вбили. З-за того, що помер, не зміг відправити Джейд в Медіум, і тому досі ніхто не знає, що з нею сталося.
Роуз читає окультні книги, цікавиться психоаналізом. Всі планує і організовує. Вивчає магію, любить в'язати і часто використовує свої спиці як зброю.
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Вона пише ідеально грамотно, особливо любить довгі слова. Живе на планеті Край Світла і Дощу, в реальності в Нью-Йорку. Не любить нікому давати свої особисті речі і з кимось ділитися ними. Вважає, що всі інші нещирі, і ставиться до оточуючих з цинізмом. Допомагала Джону в проходженні гри. Біля мавзолею свого померлого кота вона виявила таємний прохід, який веде в лабораторію.

Дейв Страйдер і Джейд Харлі

Дейв - іронічний хлопчик, дуже цинічний, любить погані відеоігри і нездорову їжу. Постійно тягає льотні окуляри, обожнює катану.
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Дуже хоче стати крутим і постійно іронізує над усіма. Його вихователь - Бро, це також його генетичний батько, який знущався над хлопчиком як емоційно, так і фізично. Дейв гру вважав фігньою. Але потім взяв копію гри і став Лицарем Часу, який може подорожувати в часі. Джейд самостійна. Живе на острові в реальності, у неї є собака по кличці Беккерель. У снах може бачити своє майбутнє, саме тому почала грати в цю відеогру.
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Ходить в круглих окулярах і футболці, на якій змінюється малюнок. Має титул Відьма Простору. Коли пише, постійно вставляє смайлики. Її планета - Край Мороза і Жаб. Обожнює садівництво, захоплюється ядерною фізикою. Ненавидить мумій, не любить свої сни, в грі захопилася алхімією.
У неї багато примх - може заснути ні з того, ні з сього, а потім прокинутися і нічого не пам'ятати про те, що вона заснула. Чудово стріляє, хоча за натурі пацифіст. Володіє прекрасними знаннями про світ гри.

Арад Мегідо

Серед тролів в Homestuck є екстрасенси, і Арад - одна з них. Захоплюється археологією, але постійно втрачає інтерес до того, що їй подобається. Також може чути голоси мертвих.
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Арад одержима ідеєю неминучість і робить щось тільки тому, що вона знає, що так має статися. Твердо переконана, що немає підстав сумувати, і думає, що все буде добре.

Каркат Вантас

Фактичний лідер тролів, голосно говорить, постійно грубить, має загострене почуття справедливості. У героїв в Homestuck є знаки зодіаку, у Карката це Рак. Його роги закруглені, а не загострені. Вантас постійно ображає інших і рідко усміхається.
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Може стукати кулаками по клавіатурі або бушувати, коли розмовляє з ким-то, не особливо терплячим, коли пояснює. Однак піклується про благополуччя своїх друзів.

Соллукс Каптор

Двоїста особистість і програміст. Його знак - Близнюки. Інтроверт, неохоче розмовляє з Канайей. Є думка, що у нього біполярний розлад. Схильний самознищенню. Вважає, що він недостатньо хороший як хакер. Не любить дітей, але Арад переконує його подолати цю ворожість. Нормально спілкується з Роуз і Дейвом і підтримує з ними майже дружні відносини.

Ерідан Ампора

Всі персонажі Homestuck діляться на види, а у тролів є морські династії, Ерідан належить до правлячої. Аристократ з великим комплексом переваги. Весь час норовить оволодіти пристроєм для кінця світу.
Homestuck: персонажі, імена, фото,
Його знак Водолій, роги - хвилясті. Обожнює розповіді про завойовників та військову історію. Канайя вважає його занадто владним. Ерідану також подобаються чарівники і чарівниці, хоча він переконаний, що магії не існує. Ненавидить всі земні раси та істот. Володіє підвищеною тягою до театральності, не може перетворити на виставу будь свою дію.

Деякі тролі

Таврос Нитрам - обожнює історію, фентезі, може спілкуватися з тваринами. Після аварії використовує інвалідний візок. Непета Лейон - проживає в печері, їй подобається субкультура фурри, заснована на антропоморфних тварин. Канайя Мар'ям - дуже любить моду, у неї багато нарядів, але найчастіше носить чорну футболку поверх сірої блузки, чорні балетки і довгу червону спідницю. Постійно бере собі материнську роль по відношенню до інших людям і нелюдам теж. Терези Піроп - сліпа дівчинка, вона може сприймати світ через смак і нюх. Чудовий рольовий гравець, що володіє загостреним почуттям справедливості. Вриска Серкет – здатна брати під контроль розум інших тролів. Еквіус Заххак - експерт з робототехніки. Гамзи Макара – смертельно примхливий троль. Фефери Пейшес – морська мешканка.

Херувими

Якщо говорити про персонажів Homestuck та їх імена, то не можна обійти увагою херувимів. Вони є прибульцями. Коли вилуплюються, схожі на змію зеленого кольору. Херувимів властива подвійність особистості. Тобто одночасно в одному тілі може перебувати дві особистості. Дорослі стають гуманоїдами з роздвоєними язиками. Після досягнення зрілості одна особистість перемагає другу.
У грі є херувими Калиборн, Калліопа, Лорд Інгліш. Калиборн живе в одному тілі з Каллиопой. Грубий і запальний, знак зодіаку-Змієносець. Є Володарем Часу. Основну частину свого життя провів зі своєю другою половиною Каллиопой в одній кімнаті. Після її вбивства він отримав повний контроль над їхнім спільним тілом. У нього почалося ранній розвиток, проте емоції його незрілі. У херувимів є крила, найчастіше білого кольору. Якщо херувим злобний, то крила чорні. Після того як Калиборн пішов з Медіума, він став досліджувати цей світ. Першим він зустрів Гамзи Макару. Калиопа є Музою Простору. Має паличку, яка може перетворюватися в пістолет, це її зброя. Лорд Інгліш - це Калиборн, але в майбутньому. У нього є кігті, а замість однієї ноги у нього більярдний кий.

Інші істоти

Білий правитель є королем, а також генералом, який веде війська в битву. Став Охоронцем Приписів, після того як увійшов у капсулу часу. Бубновий бандит був нещадним бюрократом, потім відправився у вигнання в Альтернию, де сформував банду. У нього високий зріст, носить капелюх і костюм з краваткою. Запальний, безжальний, але дуже професійний. Добре володіє вогнепальною зброєю. Не можна розповідати про персонажів Homestuck, їх іменах і не згадати Швидку Кочевницу, її альтернативне ім'я - Біла Королева. Вона виглядає доброю, уважною і терплячою, любить робити акцент на свободі волі. Чорна Королева володіє кільцем, яке змінює її зовнішність, виконує обов'язки адміністратора, а її партнер - Чорний правитель, який, як і Білий правитель, очолює військо. Королівський дурник увійшов в банду до Бубновому бандитові і став називатися Хрестової двійкою. Він насправді агент Дерсы. Зазвичай слід слідом за Гордої Жебраком.

Аспекти

Якщо згадуються персонажі Homestuck, обов'язково потрібно розповісти про всі аспекти. Це такий елемент, який приписується кожному гравцеві. Аспект визначає не тільки роль самого гравця, але і його сили. У кожного гравця є титул, аспект становить другу частину цього титулу. Перша частина титулу - це клас. Всього аспектів 12. Кожен є якимось узагальненим елементом.
 • Першим аспектом є Час. Дається особам, яким подобаються різні події, захоплення. Героєм Часу став Дейв.
 • Простір - для осіб, які люблять творення, розважливі і дуже ретельні, люблять будувати плани. Герой - Калиопа.
 • Порожнеча - присуджують особам, які люблять створювати, щось відкривати, є диваками.
 • Якщо говорити про аспекти Homestuck, то четвертий - це Світло, він співвідноситься з удачею. Його беруть особи, яким посміхається удача, які звертають на себе увагу. Героєм Світла є Роуз Лалонд.
 • Наступний аспект – Розум. Дається раціональним особистостям, які міркують і застосовують логіку, думають про наслідки. Герой - Терези Пайроп.
 • Серце присуджується особам, які використовують самопізнання, інтуїцію та емоції. До героям належить Дірк Страйдер.
 • Лють - віддають особистостям, які дратуються з кожного приводу, нав'язують свою думку, не люблять брехня, постійно сердяться, відстоюють свої ідеали. Героєм є Гамзи Макара.
 • Надія – для тих, хто мріє, будує повітряні замки, часто видає за дійсне вигадані події чи факти. Ерідан є героєм Надії, у нього єдиного пробудилися такі сили.
 • Якщо говорити про персонажів Homestuck, дуже цікаво, що ще один аспект - це Рок, асоціації з них: фаталісти, смерть, песимізм, важке майбутнє-страждання. Героєм є Соллукс Каптор.
 • Життя - для тих, хто піклується про когось або використовують аптечку, стає цілителем.
 • Кров – для тих, хто любить дружні компанії, використовує замість зброї слова, виявляє співчуття. Героєм є Каркат Вантас.
 • Останній аспект - це Подих, він для живих особистостей, трохи розсіяних, які люблять свободу і польоти, героїв, які направляють всіх або керують. Найвідоміший герой Дихання - Джон Егберт.
 • Створення персонажа

  Головне - це символ. Якщо вказано сузір'я, то потрібен символ, що позначає це сузір'я, а не тварина або істота. Наприклад, якщо у троля знак Овна, повинен бути знак сузір'я Овна, а не умовне позначення баранчика або малюнок сузір'я. У Homestuck створити персонажа досить просто, але у троля повинно бути ім'я, а також прізвище. В імені повинно бути 6 букв, і воно не повинно бути схоже на людське. Вік вважається в сонячних обертах, при цьому один оборот дорівнює 2 з гаком років на Землі. У тролів 2 морських раси і 10 земних. У крові - 12 кольорів, є гемоспектр - система, яка визначає статус троля. Наприклад, якщо жовтий колір, то троль з нижчої касти. Пурпурова є позначенням королівської династії. Тільки після 5 обертів починається визначення статі. Гравці володіють здібностями, які відносяться до серії богоуровней. Також у троля обов'язково повинен бути лусус. Це така істота, схожа на звіра, опікун і наставник. Кожен троль володіє печаткою, повинен чим-небудь займатися, володіти дивацтвами, рогами, кінчики яких відрізняються.

  Популярі новини
  Загрузка...