Програми-підсилювачі звуку на "Андроїд" та їх опис

233 0 Новини високих технологій

Багатьом користувачам смартфонів Android знайома проблема тихого звуку. Начебто Все відмінно: телефон зі стильним дизайном, хорошою камерою, потужними характеристиками, однак звук у нього до неподобства тихий. Що ж робити, як вирішити дану проблему? Тут доведеться скористатися підсилювачем звуку на "Андроїд" . Що таке підсилювач звуку і який краще всього вибрати – про це більш детально в сьогоднішньому матеріалі.

Що таке підсилювач звуку

Перш ніж перейти до перерахування програм-підсилювачів, хотілося б коротко розповісти про те, що взагалі таке підсилювач звуку. Підсилювач, як не складно здогадатися, – це програма, яка дозволяє збільшити максимальну гучність звуків на телефоні, якщо раптом її недостатньо.


Існує 2 типи підсилювачів звуку на "Андроїд": бустери і еквалайзери. Перший тип найпростіший і працює майже на всіх телефонах. Основне завдання бустерів – збільшити потужність динаміка програмно, щоб всі вихідні через нього звуки були голосніше. Зазвичай якість звуку при використанні бустера погіршується, але тут все залежить від розробника і телефону.
Програми-підсилювачі звуку на "Андроїд" та їх опис
Другий тип, еквалайзери – це вже покращений варіант бустерів, якщо можна так висловитися. Еквалайзери дозволяють виконати тонку настройку якості звучання, а також збільшити загальну гучність динаміка смартфона. Варто відзначити, що найбільш якісні еквалайзери можуть зажадати для роботи рут-доступ. На цьому ознайомлення з підсилювачами закінчено, тепер можна перейти до самих програм.

Equalizer Bass Booster

Отже, перший підсилювач звуку на "Андроїд", про який піде мова, – це програма Equalizer Bass Booster. Цей додаток важить не дуже багато, але зате має цілком придатний і робочий функціонал. Інтерфейс дуже простий і зрозумілий, навіть з урахуванням того, що він англійською.


Програми-підсилювачі звуку на "Андроїд" та їх опис
Основний простір екрану займає п'ятисмуговий еквалайзер. Кожну зі смуг можна налаштувати окремо або ж вимкнути. Трохи вище розташовані готові налаштування для еквалайзера. Нижче під смугами знаходяться два регулятора – підсилювач баса і виртуализатор. Перший робить бас "жирним" і потужним, а другий додає обсягу звучання. Загалом, більше сказати про програму нічого. Вона працює справно, підсилює звук і навіть трохи покращує завдяки еквалайзеру. В навушниках ефект також буде помітний.

Music Volume EQ

Наступна програма-підсилювач звуку на "Андроїд" – Music Volume EQ. Поширюється додаток безкоштовно, важить мало, а ось функціонал вельми цікавий і гідний. Інтерфейс програми дуже простий, і розібратися в ньому не складе праці. Основну площу займає віконце під інформацію, а також регулятор-підсилювач гучності. Трохи нижче є кнопка EQ, яка перемикає на еквалайзер. Смуг у еквалайзера 5 є підсилювач база і виртуализатор. Загалом-то, ось і всі налаштування. Варто додати, що в опціях програми можна поставити галочку, щоб Music Volume EQ запускався автоматично разом з системою, що позбавить користувача від ручних запусків кожен раз.
Програми-підсилювачі звуку на "Андроїд" та їх опис
Якщо говорити про роботу програми, то тут нарікань немає. Гучність звуку посилюється досить помітно, причому якість при цьому майже не страждає. Єдине, якщо на телефоні не надто якісний динамік, то він, швидше за все, буде хрипіти.

Speaker Booster Pro Full

Ще один вельми непоганий підсилювач звуку на "Андроїд" російською мовою називається просто – "Підсилювач звуку", або Speaker Booster Pro Full в оригіналі. Ну тут, власне, і говорити особливо немає про що. Дана програма дуже проста у використанні і являє собою самий звичайний бустер без еквалайзера. На основному екрані користувач може керувати гучністю телефону, а також виставити відсоток посилення звуку. Якщо натиснути на кнопку налаштувань можна вибрати відсоток максимального посилення, а також пом'якшити або ж залишити без пом'якшення посилення звуку.
Програми-підсилювачі звуку на "Андроїд" та їх опис
Щодо результату: програма дійсно працює, добре підсилює звучання, втрати якості при цьому не занадто помітні. Також, як і в попередньому випадку, варто пам'ятати, що на телефонах з дешевим динаміком будуть помітні хрипи на максимальній гучності.

Volume Booster GOODEV

Ну і остання на сьогодні програма-підсилювач звуку на "Андроїд", якій обов'язково слід приділити увагу, – Volume Booster GOODEV. Як зрозуміло з назви, цей додаток – бустер без еквалайзера. Відмінна риса від попереднього програми полягає в тому, що Volume Booster GOODEV справляється зі своїм завданням більш якісно. На стартовому екрані доступний всього один повзунок, який відповідає за посилення звуку на телефоні. Розробник рекомендує не перевищувати межу у 40 % підсилення, оскільки це може негативно позначитися на апараті.
Програми-підсилювачі звуку на "Андроїд" та їх опис
Також поруч із повзунком є кнопка налаштувань, де, загалом, нічого цікавого немає. Налаштування приблизно ті ж самі, що і у попереднього програми. Зі своїми обов'язками Volume Booster справляється на відмінно. Посилення звуку виразно чути навіть на середньому рівні гучності. Якість звучання від посилення не страждає, що, безумовно, є плюсом. Власне, на цьому все. Який підсилювач звуку краще вибрати, кожен визначиться сам, виходячи зі своїх потреб.

Популярі новини
Загрузка...