Які є програми для збільшення звуку

1086 0 Новини високих технологій

З проблемою тихого відтворення звуку стикаються найчастіше користувачі ноутбуків. Даний факт дуже засмучує, адже з-за цього нюансу неможливо повною мірою насолодитися, наприклад, переглядом фільму. На щастя, у наш час існують різні способи збільшення гучності відтворюваних файлів. У статті піде мова про те, які є програми для збільшення звуку. Порушені будуть їх особливості і метод установки. Також до обговорення потраплять і звичайні засоби Windows. Усе це подано з детальною інструкцією налаштування.


Збільшення з допомогою стандартних коштів

Перед тим як почати перераховувати програми для збільшення звуку, варто розповісти про те, як підняти його з допомогою звичайних утиліт, які присутні в кожній збірці операційної системи Windows. Як мінімум це добре тим, що не доведеться завантажувати програмне забезпечення і тим самим засмічувати жорсткий диск.
Які є програми для збільшення звуку
Отже, спочатку необхідно потрапити в меню "Звук". Для цього натисніть праву кнопку миші на значку динаміка, який знаходиться на нижній панелі праворуч. У контекстному меню потрібно натиснути "Пристрої відтворення". З'явиться вікно, в якому слід вибрати пункт "Динаміки". Далі необхідно натиснути на "Властивості". Тепер відкрилося ще одне вікно. У ньому треба перейти у вкладку "Покращення". Там поставте галочку біля рядка "Тонкомпенсація". Щоб після закриття вікна налаштування збереглися, натискаємо "ОК". Тепер ви знаєте, як без спеціальної програми для збільшення звуку можна підняти гучність відтворення на комп'ютері.


Збільшення з використанням кодеків

Відразу варто обмовитися, що даний спосіб буде корисний тільки тим користувачам, які встановлювали кодеки K-lite codec pack. Щоб додати гучності проигривающимся файлів, потрібно їх спочатку запустити за допомогою K-lite kodec. Як тільки ви це зробите, у системному треї додадуться значки. У даний момент потрібен лише один - той, який синього кольору. Саме він несе відповідальність за програвання аудіодоріжки.
Які є програми для збільшення звуку
Отже, натискаємо на нього два рази, щоб з'явилося вікно з настройками. У ньому прямуємо на вкладку Volume і відразу ставимо пташки навпаки Volum, Normalize, Regain volume та Show current volume levels. Також пересуваємо повзунок Master volume на позначку в 300 %. Ось вам ще один спосіб, як без сторонньої програми для збільшення звуку підняти децибели на комп'ютері.

Збільшення з допомогою програми

Тепер поговоримо про те, яка програма для збільшення звуку на ноутбуці дозволить повною мірою насолодитися програванням відео або аудіо. У цій статті буде наведена в приклад SoundBooster, однак на просторах інтернету існує величезна кількість подібних програм. До речі, цей метод можна використовувати разом з першим, звук в цьому випадку стане ще голосніше. Отже, вам потрібно спочатку завантажити цю програму. Найпростіше вбити її назву в будь-який пошуковик і здійснити завантаження з першого джерела. Щоб ви не втрачали час, перерахуємо системні вимоги:
 • CPU (процесор) - 1.0 ГГц;
 • пам'ять (RAM) - 256 МБ;
 • вільний простір на диску - 10 МБ;
 • ОС - Windows вище XP.
 • Які є програми для збільшення звуку
  Як бачите, системні вимоги мінімальні, тому даний софт піде практично на будь-якому ноутбуці. Варто також зробити невелику ремарку: не збільшуйте гучність динаміків занадто сильно, це може призвести до їх поломки або погіршення якості відтворення.

  Збільшення з допомогою програвачів

  Наостанок мова піде про програвач VLC. Ця програма для збільшення гучності звуку підходить як не можна краще. Завантажити її можна на офіційному сайті, так і на будь-якому іншому ресурсі, так як вона знаходиться у відкритому доступі. У свою чергу, програма здатна збільшити звук аж у 10 разів. Суть полягає в тому, що в цьому програвачі встановлені свої кодеки, які не залежать від системних. Єдиний недолік полягає в тому, що гучність буде збільшуватися лише при відтворенні файлу в цьому програвачі.

  Популярі новини
  Загрузка...