Вилітає "Скайрим" при збереженні. Причини та рішення неполадок

173 0 Новини високих технологій

"Скайрим" – це багатогранна гра з неймовірною атмосферою і ігровим світом. Однак жодна гра не застрахована від вильотів і багів. Так від чого вилітає "Скайрим" при збереженні? Або при спробі завантажити збережену гру? Відповіді на ці питання будуть представлені далі.

Вилітає "Скайрим" при збереженні. Причини та рішення неполадок

Причини вильотів при збереженні

Гра може вилітати незалежно від того, яка версія – ліцензійна або аматорська збірка, причому навіть без попереджень. Вилітати "Скайрим" при збереженні може з кількох причин:
 • Різні модифікації.
 • Конфлікти між встановленими модами.
 • Застарілі драйвери для графічного процесора.
 • 32-розрядна операційна система, замість 64-розрядної – це важливо для ігор.
 • Відсутність відповідної версії ПЗ (DirectX, Visual C++).
 • Рішення проблеми збереження

  Отже, для початку слід перевірити цілісність кеша, якщо є ліцензія. У випадку з піратською складанням необхідно перевірити збереження – якщо воно пошкоджено, то, на жаль, доведеться видалити його і почати гру заново. Якщо збереження нормальне, значить, варто покопатися в налаштуваннях гри.


  У тому випадку, якщо встановлені графічні моди або модифікації на анімації персонажів, користувачеві потрібно відключати моди по черзі, щоб перевірити цей варіант. Можливо, варто знизити графічні налаштування.
  Вилітає "Скайрим" при збереженні. Причини та рішення неполадок
  Драйвери для відеокарти – важлива річ. Якщо ліцензійна гра, то оновлювати графічні драйвери просто необхідно, так як мережеві клієнти підтримують останню версію гри і ПО. 64-розрядна система більше призначена для ігор, ніж 32-розрядна. Якщо проблема саме в продуктивності, то доведеться перевстановити операційну систему. Зазвичай при установці гри програма запитує дозвіл на встановлення додаткового ПЗ. В ліцензованих копіях програмне забезпечення встановлюється автоматично, а в програмах для установки потрібно ставити галочки у відповідних місцях.


  Ще один спосіб вирішити проблему того, чому вилітає "Скайрим" при збереженні, – це консоль. Після завантаження збереження потрібно ввести в консолі команду "Payer.kill". Персонаж при цьому вмирає, але вихідний файл перезаписується, і можна спокійно зберігатися вручну або швидким способом.

  Причини вильотів під час завантаження збереженої гри

  Основні причини, чому "Скайрим" вилітає при завантаженні збережень:
 • Встановлення модів або їх відключення.
 • Конфліктуючі модифікації.
 • Пошкоджене збереження.
 • У першому випадку проблема виглядає так: гравець розпочав гру, але в якийсь проміжок часу встановлює мод. Спроба завантажити гру призводить до вильоту. Те ж саме відбувається і при відключенні мода, коли в лаунчер відключається мод, гра може просто не запуститися без нього.
  Вилітає "Скайрим" при збереженні. Причини та рішення неполадок
  Бувають такі випадки, коли встановлені моди конфліктують між собою, викликаючи різні збої в грі, в тому числі і вильоти. Крах гри може трапитися в будь-який момент, тому є ймовірність, що в один з таких випадків пошкоджується збереження. Після цього запустити гру практично неможливо.

  Рішення проблеми з завантаженням збережень

  Модифікації можуть наробити лиха, а можуть і допомогти. Тому мододелы створили мод під назвою Continue Game No Crash. Звичайно, багато користувачі відзначали, що гра з ним завантажується набагато довше, але і користь від мода чимала.
  Ще один метод демонструє роботу з консоллю. У грі потрібно викликати консоль і ввести команду сос qasmoke, що дозволяє вручну завантажувати збереження з головного меню. Багато користувачів застосовували метод добровільного самогубства, тобто вбивали персонажа, завантажувалися біля останньої контрольної точки і чекали автоматичного збереження. Після цього файли збереження перезаписувати, і можна було спокійно завантажувати останнім збереження.

  Що робити, якщо при збереженні "Скайрим" вилітає?

  Гравці можуть зіткнутися з даною проблемою далеко від початку гри, коли збереження перезаписані безліч разів. "Скайрим" – це одна з тих ігор, яку можна проходити нескінченно, і це не набридне. Крім автоматичного збереження, в грі можна користуватися швидким збереженням, натиснувши клавішу F5. Перше, що потрібно знати про модах, – не варто встановлювати їх вручну, покладаючись на власні знання і поради з інтернету. Для встановлення модифікацій є спеціальні програми-менеджери, які встановлюють моди і не дають їм конфліктувати один з одним.
  Вилітає "Скайрим" при збереженні. Причини та рішення неполадок
  Далі, що потрібно робити, коли вилітає "Скайрим" при збереженні гри, – це перевіряти локальні файли гри, якщо ліцензійна версія. Зберігати гру краще не в новій осередку, а перезаписати вже наявну. Таким чином папку із збереженнями не буде перевантажена, і грі буде легше працювати з меншою кількістю збережень. Існує ще один метод боротьби з цією проблемою – це подвійна завантаження. Потрібно запустити дві гри, спочатку в першій завантажити збереження, а потім у другий. Перша гра може вилетіти, а друга буде продовжувати працювати. Такий метод не буде діяти в ліцензійних версіях, так як дві гри не дозволить запустити мережевий клієнт.

  Популярі новини
  Загрузка...