Синій протодракон - їздова тварина в грі World of Warcraft

157 0 Новини високих технологій

В ММОРПГ «Світ Варкрафта» присутня величезна кількість їздових тварин різного типу, яких складно добути. Синій протодракон входить в це число. Для його отримання доведеться заручитися підтримкою удачі, терпіння і не здаватися в нескінченних зачистках підземелля.

Загальна інформація

Синій протодракон був доданий в аддоне «Гнів Короля Ліча» разом з іншими колірними рішеннями. Такий маунт сильно відрізняється від стандартного дракона, а тому має велику цінність. У його описі значиться, що він був приручений персонажем на ім'я Скади Безжалісний. Цей воїн з числа врайкулов відрізняється великою силою.
Синій протодракон - їздова тварина в грі World of Warcraft
Після приходу до Нордскола для підтримки Короля Ліча Скади Безжалісний шукав для себе гідного звіра, на якому зміг би вриватися в ряди ворогів, знищуючи їх. Персонаж був впевнений, що знайти його можна в Грозовий Гряді. Історія не розповідає про те, як був спійманий синій протодракон. Судячи з того, що Скади Безжалісний вступає в бій з гравцями верхи на маунте, йому разом з соратниками вдалося приручити стародавнього ящера.


Зовнішній вид

Синій протодракон від інших представників сімейства відрізняється тільки кольором, а тому слід поглянути на загальні відмінності такого різновиду стародавніх ящерів. Історія гри «Світ Варкрафта» багата подіями. У ній пояснюється походження кожної раси, протодраконы не є винятком.
Синій протодракон - їздова тварина в грі World of Warcraft
Це старі предки звичайних драконів, які обрали своїм будинком Нордскола. Вони також пішли від Галакронда – прабатька всіх видів ящерів. Протодраконы відрізняються будовою тіла, у них тільки дві ноги, а при приземленні в якості інших кінцівок вони використовують крила. Так їм вдається підтримувати баланс тіла, яке трохи менше, у порівнянні з братами. Будова особи протодраконов відрізняється більш диким виглядом, масивними зубами, що стирчать у різні сторони, і головою, посадженій нижче кривоватого хребта.


У них добре розвинені крила і кігті на ногах. Завдяки такій особливості ці тварини можуть утримуватися на крутий вертикальної поверхні. В WoW синій протодракон володіє всіма цими засобами. Багатьом людям подобається такий брутальний маунт, і вони продовжують полювати за ним.

Полювання за транспортним засобом

Добути предмет під назвою «поводи синього протодракона», який дозволяє закликати однойменне транспортний засіб, досить складно. Цей маунт падає з боса Скади Безжалісний у підземеллі Вершина Утгард. Це головний супротивник всій локації, який прилітає в бій на тому ж протодраконе.
Синій протодракон - їздова тварина в грі World of Warcraft
Головна складність полягає в тому, що шанс його падіння становить приблизно 1-2 відсотка. При цьому розробники створили таку схему, що сотня зачисток підземелля не є гарантією отримання транспортного засобу. За кожен похід відсотки не накопичуються, а залишаються в межах 1-2. З-за цього цінність такого дракона виростає. Тут роль відіграє удача, гравці повідомляють, що деяким вдалося досягти свого з 10-30 спроб, інші витратили 200-300. Якщо не здаватися, то синій протодракон точно поповнить колекцію кожного наполегливої героя.

Популярі новини
Загрузка...