MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI

368 0 Новини високих технологій

Материнська плата – це основа всієї системи, адже тільки від неї залежить, яке обладнання буде встановлено в надалі. Далі буде представлено кілька зразків від MSI материнських плат: їх характеристики, способи підключення і установка драйверів. У MSI плати відрізняються не тільки стильним зовнішнім виглядом, але і унікальними характеристиками.

MSI Tomahawk AC

MSI Tomahawk AC підтримує сокет 2066 що дозволяє встановлювати в систему процесор Intel Core серії "Х". Формат пам'яті, який розміщується на борту, – DDR4. Також на самій платі присутній новітнє технологічне рішення, що захищає систему від перегріву і відповідає за грамотний відведення тепла. Універсальна мультимедійна підтримка GPU дозволяє підтримувати триканальну технологію SLI або CrossFire, дивлячись якої фірми буде відеокарта.


MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI
Покращений мережевий адаптер дозволяє тримати бездротовий зв'язок. Додаткова функція дозволяє швидко відновити систему, якщо був непередбачений скидання – це System Saver. Приголомшливе сприйняття через обладнання віртуальної реальності дозволяє насолодитися грою і при цьому не відчувати неприємних відчуттів людям, схильним до морської хвороби.

MSI X470 PRO CARBON

Материнська плата MSI X470 PRO CARBON підтримує роботу з процесорами для сокета AM4. Формат підтримуваної оперативної пам'яті DDR4 з частотою роботи до 3466 мегагерц. Функція Steel Armor дозволяє додавати продуктивність оперативної пам'яті. Для повного занурення в гру розробники створили програму Audio Doost 4 яка дарує геймерам неймовірна якість звуків і звукових ефектів. Мережний контролер Intel дозволяє підтримувати інтернет-з'єднання за допомогою дротового і бездротового зв'язку, а визначення пріоритету мережевого трафіку допоможе краще підтримувати з'єднання в онлайн-іграх.


MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI
Для ігор у віртуальній реальності розроблена покращена система, що дозволяє повністю зануритися в гру без відчуттів дезорієнтації. Підтримка багатоканального потоку для роботи з декількома відеокартами – 2 слота під NVIDIA і три слоти для Radeon. Ця материнська плата MSI створена спеціально для ігор в екстремальних умовах, так як вона тестувалася досвідченими киберспортсменами протягом 24 годин.

MSI Z370 GAMING M5

Ця материнська плата MSI підтримує процесори, створені на основі сокета 1151 другої версії. Виробником чіпсету в цей раз виступив Intel з моделлю Z370. Як і багато сучасні материнські плати, ця може працювати з технологією SLI і CrossFire. Чотири слота для оперативної пам'яті DDR4 працюють в двоканальному потоці, максимальна робоча частота – 4000 мегагерц, а загальна кількість не повинна перевищувати 64 гігабайти. Розмір материнської плати відповідає форм-фактору ATX.
MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI

Конструкція материнської плати на схемі і на платі

Материнська плата MSI MS-7369 має розмір ATX і чіпсет nForce 520. Роз'єм для процесора підтримує сокет AM2. Моделі процесорів, здатні функціонувати на даній материнській платі: Athlon 64 і Sempron різних модифікацій. Оперативна пам'ять формату DDR2 здатна працювати в двоканальному режимі.
MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI
Схеми материнських плат MSI досить прості і зрозумілі. На них можна уважно розгледіти напрямок потоків і взаємодія мікросхем один з одним.

Опис розмірів материнських плат

Параметри розміру, або форм-фактор – це певний стандарт, який визначає розміри для всіх роз'ємів, розташованих на материнській платі: для відеокарти, процесора, звукового і мережевого адаптера і вихідних отворів для передачі даних. Враховуючи загальноприйняті стандарти форм-фактора, виробники йому відповідають і випускають свої материнські плати вже за заданими розмірами. Параметри форм-фактора безпосередньо впливають на начинку і складання системи в цілому. Також, спираючись на розміри материнської плати, можна визначитися з вибором корпусу та інших комплектуючих. Самим універсальним розміром вважається ATX – його параметри 305 на 242 сантиметри дають можливість користувачам нагородити свій комп'ютер всіма доступними комплектуючими. Справа в тому, що чіпсети на даному форм-факторі повністю розкривають потенціал того ж процесора або оперативної пам'яті, ніж материнські плати поменше. Проблемою може стати вибір корпусу, так як він повинен вміщати в себе не тільки материнську плату з комплектуючими, але і систему охолодження.
MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI
Наступна версія називається Micro ATX, яка відповідає розмірам на 244244 сантиметри. Звичайно, така материнська плата може розташовуватися в корпусі, призначеному для стандартного розміру, але не навпаки. Так як на таких платах набагато менше додаткових роз'ємів, сучасні виробники випускають їх з вбудованими графічними процесорами і позиціонують дані плати як офісні.
Наступний крок в бік зменшення демонструє материнську плату формату Flex ATX. Це бюджетна версія виключно для офісних комп'ютерів. Розміри цієї плати становлять 229 на 191 сантиметрів, але, незважаючи на такий невеликий розмір, ці плати можуть також розташовуватися в корпусах для ATX і Micro ATX і працювати з аналоговою системою живлення.

Підключення до материнської плати MSI до комплектуючих

По-перше, збирання та підключення обладнання потрібно проводити при вимкненому електриці. Наступним кроком буде закріплення материнської плати в корпусі. Далі підключається блок живлення, його штекер ні з чим не сплутати – він має 20 + 4 контакту. Встромляти штекер потрібно до клацання. Після цього жорсткий диск приєднується до материнської плати за допомогою шлейфа IDE.
MSI (материнські плати): схеми. Драйвера для материнської плати MSI
З відеокартою проблем виникнути не повинно, тільки потрібно звернути увагу на наявність або відсутність фіксаторів, які схожі за схемою з фіксаторами для оперативної пам'яті. Якщо фіксаторів немає, то можна просто правильно застромити її в материнську плату. Інші комплектуючі підключаються за бажанням користувача.

Драйвери для материнської плати MSI

Багато виробники розробляють додаткові поліпшення для розгону всієї системи. Щоб материнська плата повністю розкрила свій потенціал, потрібно завантажити і встановити драйвера для материнської плати MSI. Для цього знадобиться перейти на сайт виробника материнської плати. Після цього потрібно знайти вкладку "Підтримка" і вибрати підходяще пристрій. Після установки драйверів можна користуватися усіма додатковими функціями і поліпшеннями, які виробник впровадив в обладнання.

Популярі новини
Загрузка...