Не запускається Outlook або Outlook Express: як вирішити проблему?

156 0 Новини високих технологій

Як відомо, «рідні» поштові клієнти Microsoft у вигляді програм Outlook і Outlook Express досить часто ведуть себе досить капризно, з-за чого неможливим стає не тільки використання, але й старт додатків. У тому, чому не запускається Microsoft Outlook або аналогічний експрес-клієнт і як усунути непередбачені збої або помилки, далі розберемося, розглянувши кілька типових прикладів. І для початку давайте визначимося саме з кореспонденції або процес зависає;

 • додатки не реагують на облікові записи користувачів;
 • програми не підключаються до інтернету або іншим утилітам і т. д.
 • Звісно, можуть бути й інші випадки, однак наведені варіанти помилок є найчастішими.


  Перевірка і відновлення файлів

  Проте досить часто можна зустріти проблеми, які з'являються саме на стадії обробки вхідних і вихідних повідомлень. Вважається, що це відбувається через пошкодження файлів форматів OST і PST. Їх потрібно перевірити та відновити. Але чим?
  Не запускається Outlook або Outlook Express: як вирішити проблему?
  Для цього в самому офісному пакеті MS Office є спеціальна утиліта SCANPST (щоб довго не переходити по папках, просто задайте пошук файлу по назві в папці Program Files). Після запуску програми потрібно вказати локацію об'єктів, що перевіряються (вони розташовані в папці поштового клієнта, що знаходиться в користувальницькому каталозі «Документи»). Перевірку потрібно виконати для кожного з наявних там файлів зазначених форматів, використовуючи старт сканування та їх відновлення після завершення тестування.
  Не запускається Outlook або Outlook Express: як вирішити проблему?
  Іноді, як стверджують деякі користувачі Outlook не запускається внаслідок неправильного використання XML-формату (про це сказано в з'являється повідомленні). У цьому випадку на системному диску потрібно відкрити власну папку в папці Users, через каталоги AppData і Roaming перейти в папку Microsoft, а потім директорії поштового клієнта Outlook знайти і видалити файл profilename.xml. Після цього можна викликати програму і ввести свої облікові дані заново. Якщо профіль налаштовується не для серверів Microsoft, можна поекспериментувати з налаштуваннями проксі в параметрах програми або в опціях інтернет-підключення. Нарешті, іноді, хоч це і виглядає абсолютно безглуздо, можна на час відключити вбудований брандмауер Windows.

  Не запускається Outlook Express: оптимальне рішення щодо виправлення можливих помилок

  Що ж стосується експрес-клієнта, за великим рахунком можна застосовувати вищеописані рішення, однак багато фахівців, виходячи із ситуацій з появою помилок із-за відсутності компонентів Runtime Library, рекомендують встановити найсвіжішу версію платформи Microsoft Visual C++, завантаживши інсталятор з офіційного ресурсу корпорації. Існують і більш кардинальні рішення, які зводяться до того, щоб видалити Outlook Express з комп'ютера цілком і повністю, використовуючи для цього кошти не системи, а програми-видалення начебто iObit Uninstaller, а потім інсталювати клієнт заново. Примітка: іноді, як вважається, допомагає звернення до розділу програм і компонентів у «Панелі управління», але для програми вибирається не вилучення, а зміна, після чого можна буде спробувати зробити його відновлення.

  Популярі новини
  Загрузка...