Кілька способів як виділити все Cheat Engine: алгоритм, правила

160 0 Новини високих технологій

Вже давно ні для кого не є секретом можливість злому різних комп'ютерних ігор. Звичайні користувачі можуть без проблем підкоригувати значення гри в свою вигоду за допомогою сторонніх утиліт. Проте виділення і редагування декількох значень у таких програмах досить проблематично. У статті описано декілька способів, як виділити все Cheat Engine.

Що являє собою програма Cheat Engine?

Кілька способів як виділити все Cheat Engine: алгоритм, правила
Як вже було написано вище, існують програми для швидкого злому різних відеоігор. З їх допомогою можна без проблем додати собі грошей, змінити деякі характеристики героїв, а також полегшити проходження. Однією з таких утиліт і є Cheat Engine. Вона являє собою просту в освоєнні систему команд для виконання різних дій. Навчитися використовувати Cheat Engine не складно, і будь-який гравець зможе повноцінно працювати в ній вже через кілька хвилин. Нижче описано, як виділити всі значення в Cheat Engine.


Перший спосіб: почергове виділення

Кілька способів як виділити все Cheat Engine: алгоритм, правила
Цей спосіб найбільш простий, але в той же час найдовший з усіх. Після того, як користувач знайде в грі необхідні значення, йому потрібно буде перемістити їх в сусіднє вікно у програмі для зміни даних. Для цього необхідно один раз клацнути лівою кнопкою миші по самому першому значенню і, утримуючи Ctrl, продовжувати клікати по наступним. Якщо значень трохи, наприклад, п'ятнадцять, то ніяких проблем не виникає. Проте при наявності великої кількості значень, наприклад, тисячі, користувачеві доведеться витратити дуже багато часу. А, коли хочеться пограти прямо зараз, займатися цим немає бажання. Для більш швидкого виділення слід скористатися такими способами.


Другий спосіб: послідовне виділення

Цей спосіб – більш швидкий і такий же простий у виконанні, як і перший. Після виявлення необхідних значень користувачеві потрібно клікнути лівою кнопкою миші по першому значенню в списку. Далі – затиснути клавішу Shift на клавіатурі, а потім натиснути і утримувати стрілочку вниз. Значення почнуть виділятися самі. Після того як будуть виділені всі, можна відпускати обидві клавіші і приступати до редагування значень.

Третій спосіб: виділення подвійним кліком

Останній спосіб трохи схожий на перший, тільки в ньому користувачеві не доведеться утримувати стрілочку вниз. Насамперед необхідно запустити програму, вибрати гру і виконати пошук значень. Після цього потрібно відкрити початок списку і кликнути по першому значенню один раз.
Кілька способів як виділити все Cheat Engine: алгоритм, правила
Далі гравцеві слід спуститися в самий кінець списку, утримуючи клавішу Shift, клацнути два рази за останнім значенням у списку. Тепер ні в кого не залишиться питань про те, як виділити все Cheat Engine.

Популярі новини
Загрузка...