Fallout New Vegas, "Плата за рахунками": проходження місії

175 0 Новини високих технологій

Усі рішення та дії головного героя у світі Fallout впливають на ігровий процес і ставлення персонажів до нього. Тому існує кілька варіантів розвитку сюжету. Завдання в Fallout New Vegas "Плата за рахунками" є додатковим, і його можна отримати, відвідавши локацію "аванпост Мохаве". Виконувати його рекомендується в процесі проходження основної сюжетної лінії, так як шлях належить неблизький.

Fallout New Vegas, "Плата за рахунками": проходження

Fallout New Vegas, "Плата за рахунками": проходження місії
При відвідуванні мохавского аванпосту потрібно заглянути в казарми, знайти персонажа по імені Кесс. Для того щоб завдання стало доступним, головному героєві належить переконати дівчину покинути свій караван і запропонувати стати його супутницею. У Fallout New Vegas ("Плата за рахунками") домогтися цього можна 3 способами:


 • Заплатити персонажу 750 кришок.
 • Здолати Кесс в алкогольному змаганні.
 • Скористатися здатністю "Переконання", якщо вона достатньо прокачано.
 • Отже, будь-який із запропонованих способів призводить до того, що Кесс стає напарником. Далі дівчина попросить з'ясувати, що сталося з її караванами. Після дослідження першого місця злочину вона виявить, що караванників вбили за допомогою енергетичної зброї. Наступне місце вбивства призведе до останків каравану Гріффіна. Там супутники знайдуть нові сліди використання енергетичного зброї. З'явиться можливість дізнатися про знаходження останнього каравану, подвергшегося нападу. Коли герой разом з напарницею обстежують всі місця злочину та виявлені останки тіл Ван Граффов і однієї людини з Червоного каравану, вони прийдуть до висновку, що жінку просто хотіли прибрати з бізнесу. Покарати винних можна 2 способами:
 • Перший, і самий кривавий, - це вбивство Ван Граффов і Еліс Маклафферти.
 • Другий спосіб - це більш дипломатичний підхід, який передбачає збір доказів. Коли вони будуть знайдені, необхідно звернутися до рейнджеру Джексону.
 • Нагорода за проходження і можливі нюанси

  Fallout New Vegas, "Плата за рахунками": проходження місії
  Якщо гравець обирає перший спосіб виконання завдання, то у Кесс на 15 відсотків підвищується шкоди від використання вогнепальної зброї. У другому варіанті нагорода теж буде стосуватися Касс - її здоров'я збільшиться на 50 одиниць. Якщо головний герой вже мав справу з Ван Граффами, місія може бути недоступною.

  Популярі новини
  Загрузка...