Опис Epic Boss Fighter 2 з чітами

160 0 Новини високих технологій

Epic Boss Fighter 2 - друга частина цікавою і цікавою flash-гри, в якій вам належить битися з низкою босів різного ступеня складності. Головний герой гри в кілька разів менше, ніж його основні противники. До того ж у нього набагато менше умінь і здібностей, ніж у всіх босів. Кожен ворог унікальний - різний набір здібностей, рухів та їх послідовність. Пройти гру до кінця з першого разу вийде не у кожного. Проте геймплей стає набагато простіше, якщо проходити босів в Epic Boss Fighter 2 з чітами. У даній статті ви дізнаєтеся про це детальніше.

Опис Epic Boss Fighter 2 з чітами

Опис гри

Гра починається з того, що ваш герой приймає рішення виступити в поодинці проти іноземної загрози у вигляді безлічі великих монстрів і роботів. З кожним з них вам доведеться боротися по черзі. За кожного з босів ви отримуєте певну кількість грошей, які можна витрачати на поліпшення героя. До цих апгрейд відносяться кількість життів, потужність зброї і його тип, а також броня.


На будь-якому з босів вам належить вивчити тактику і набір дій, якими користується супротивник. Гра починається з простих ворогів. Наприклад, з великого павука, який переміщається вгору-вниз і викликає купу маленьких павучків. З такими противниками можна впоратися і без чітів. Але гра Epic Boss Fighter 2 поступово ускладнюється, тому ви можете задуматися про отримання переваги над ворогами.
Опис Epic Boss Fighter 2 з чітами

Види читів

Варто відзначити відразу, оскільки дана гра є браузерною, що ви не зможете вводити сторонні коди або команди, щоб зламати геймплей. Чити в Epic Boss Fighter 2 являють собою такі поліпшення, заздалегідь вбудовані в гру.
  • Деякі зламані версії надають гравцеві безкоштовні поліпшення для героя (клавіша 2). З-за цього ви можете отримати всі апгрейди вже на самому початку і відправитися в бій повністю «прокачаним». Також ви можете отримати нескінченну кількість золота і самостійно вибрати потрібний апгрейд. Для цього натисніть на клавішу на клавіатурі 3.
  • Інші версії можуть похвалитися необмеженим запасом здоров'я (клавіша 1). Деякі варіанти гри дозволяють самостійно вибирати, який бонус ви хочете отримати. Наприклад, при натисканні на певну клавішу ви будете активувати здатність.
  • Чит на проходження поточного рівня активується кнопкою 4. Дана опція зустрічається разом з безсмертям і отриманням всіх здібностей безкоштовно.
  • Також існують версії, в яких ви отримаєте всі поліпшення відразу. У такому випадку гра Epic Boss Fighter 2 стає занадто легкою. Якщо ви хочете лише ознайомитися з зовнішнім виглядом локацій і босів або посадити за проходження дитини – це буде найкращий варіант.
  • З допомогою чітів в грі Epic Boss Fighter 2 ви зможете легко подолати важкого боса і приступити до більш складних рівнях, не витрачаючи багато часу на спроби!

    Популярі новини
    Загрузка...