Що робити, якщо виникає критична помилка при оновленні World of Tanks: способи вирішення

335 0 Новини високих технологій

Що робити, якщо виникає критична помилка при оновленні World of Tanks і не вдається запустити улюблену гру? Варто відкласти ідею провести вечір на полі битви, чи є можливість все виправити? Про це піде мова в статті.

Що робити, якщо виникає критична помилка при оновленні World of Tanks: способи вирішення

Помилка

WOT — онлайнова багатокористувацька гра, яка дозволяє зануритися в атмосферу танкових битв. Спочатку проект позиціонувався як free-to-play, але поступово переріс у free-to-win. Тобто для донатов особливо ніяких бойових переваг в грі немає. Все вирішують «прямі руки». Критична помилка при оновленні World of Tanks у лаунчер гри може виникати з-за кількох причин. Неполадки на стороні розробника, помилки в кореневому каталозі гри, некоректне функціонування антивірусної системи, забитий кеш або збій оперативної пам'яті.


А може, гравець просто запустив одночасно безліч процесів, що призвело до виникнення критичної помилки при оновленні World of Tanks. Інтернет адже теж має свій швидкісний межа. А якщо комп'ютер не багатопотоковий, то можуть виникнути подібні казуси.
Що робити, якщо виникає критична помилка при оновленні World of Tanks: способи вирішення

Способи виправити

Критична помилка оновлення World of Tanks як би натякає, що щось не так і треба налаштувати систему для коректної роботи:
 • Оновлення завантажуються з-за відсутності адміністраторських прав в облікового запису користувача. Рішення очевидно: авторизуватися з потрібними правами і повторити спробу завантаження контенту.
 • Причина може критися в наявності застарілих драйверів для відеокарти. Потрібно перейти на офіційний сайт і оновити такі.
 • Якщо оновлені драйвери, але проблема не зникає, що робити? Критична помилка оновлення World of Tanks може з'являтися на деяких ноутбуках з двома відеокартами. Слід зайти в опції системи і вибрати замість інтегрованої плати дискретну, а потім спробувати відновити знову.
 • Наявність битих секторів на жорсткому диску перешкоджає коректного функціонування лаунчер. Рішення - тільки заміна носія.
 • У разі присутності вірусного ПЗ на комп'ютері нормальна робота не гарантується. Важлива очищення системи з допомогою антивірусів. Якщо шкідливих програм немає, краще додати папку з грою в список виключень антивіруса.
 • Знайти в корені директорію Updates, видалити і завантажити все заново через клієнт.
 • Якщо завантаження йде довго і висить напис «Оновлення Лічильника», слід скористатися командним рядком і очистити динамічний кеш.
 • Можливі проблеми з компонентом Visual C++, їх можна розпізнати, якщо на екрані безперервно обертається шестірня, але нічого не відбувається. Потрібно оновити плагін і спробувати знову.
 • Що робити, якщо виникає критична помилка при оновленні World of Tanks: способи вирішення

  Підсумок

  Критична помилка при оновленні World of Tanks — не такий вже страшний баг, все вирішене. Потрібно просто набратися терпіння і все зробити правильно. В крайньому випадку завжди допоможе повна переустановка системи і запуск гри з нуля (передбачає встановлення клієнта і всіх оновлень). В цьому випадку зі 100 % впевненістю можна сказати, що все буде добре і гравець зможе насолодитися улюбленими танковими боями в режимі реального часу з десятками геймерів з різних куточків планети. Головне — стежити за функціональністю свого ПК і не допускати подібних системних помилок у майбутньому.

  Популярі новини
  Загрузка...