Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

312 0 Новини високих технологій

У грі «Фоллаут: Нью-Вегас» кінцівок присутня величезна кількість. Цей рольовий проект прославився в першу чергу тим, що має розгалужену систему вибору дій, які безпосередньо мають вплив на сюжет. В залежності від них гравець створить певні умови, що приведуть до одного з численних фіналів. Для тих, кого цікавлять основні кінцівки, рекомендується прочитати даний матеріал. Тут вони дані з повним описом необхідних умов і подій, що відбулися.

Дамба Гувера

Слід зазначити, що в «Фоллаут: Нью-Вегас» кінцівок може бути величезна кількість в залежності від варіацій вжитих дій у важливий момент гри. Першим з таких буде бій на Дамбі Гувера. Це основна сюжетна лінія, по якій гравцеві буде дана місія «Джокер: Ви і армія». Головний герой на прізвисько кур'єр повинен виконати її, а після цього можна оновити секьюритронов. Якщо зробити це, то після битви з Новою Каліфорнійської Республікою і Легіоном на Дамбі силами роботизованих створінь вдасться припинити безлади на вулицях Нью-Вегаса. Місто збереже свій важливий статус незалежності в Мохаве. Якщо ж секьюритронов не активувати, то анархія ще надовго запанує в населеному пункті. Незважаючи на це, незабаром влади зможуть самотужки розібратися з ситуацією, це ніяк не вплине на Нью-Вегас, лише збільшиться кількість людських жертв.


Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

Другий варіант «Легіон»

В «Фоллаут: Нью-Вегас» кінцівки завжди залишають після себе ґрунт для роздумів про те, чи всі рішення були правильними. У битві на Дамбі гравець може підтримати також містера Хауса. Якщо виконати за сюжетом не вищевказану місію, а завдання «Казино завжди у виграші», населений пункт повністю перетвориться під впливом нового командувача. Його секьюритроны швидко очистили вулиці, а Хаус в манері диктатора почне активно насаджувати той тип життя, що панував у довоєнний час. В місті будуть панувати азартні ігри, а кількість людей, бажаючих випробувати удачу, почне помітно збільшуватися. У бійці на Дамбі Гувера гравець може підтримати ще одну протиборчу силу – він почне боротися за «Легіон». Кінцівки в «Фоллаут: Нью-Вегас» у цьому варіанті також передбачені найрізноманітніші. У першому випадку гравець за завданням «Стратити не можна помилувати» повинен не дати загинути ватажку фракції на ім'я Цезар. Якщо завершити весь сюжет завданням «Прийшов, побачив, переміг», «Легіон» створить власний порядок в Нью-Вегасі. Більшість поселень в Мохаве будуть захоплені силовим способом, інші підкоряться мирно. Цезар почне нав'язувати жорстокими методами цивілізацію в усіх напрямках. Якщо ж правитель помре, то його місце займе Легат. Він вмить знищить усіх, хто буде виявляти найменший опір на цій території. Цивілізація прийде до поселення, але ціною варварських вчинків.


Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

Чергова фракція

Кращу кінцівку в «Фоллаут: Нью-Вегас» складно отримати, адже поняття добра і зла тут занадто сильно сплітаються в єдине ціле. Єдино правильної сторони не існує. Якщо кур'єр вирішить підтримати Нову Каліфорнійську Республіку на Дамбі Гувера і завершить гру місією «Еврика», то фракція здобуде другу велику перемогу. Уряд відразу почне встановлювати нові порядки, а поряд з цим підуть розмови про подальшої анексії сусідніх вільних поселень. Якщо при цьому у Кур'єра буде хороша карма, то його внесок високо оцінять в НКР. Кінцівка «Фаллоут: Нью-Вегас» за це об'єднання буде показана з усіма почестями для головного героя. Йому буде вручена найвища нагорода у вигляді Золотої гілки, а також гарантовано повагу кожного жителя. При нейтральній карму результат не зміниться. Багато людей будуть сумніватися в істинних цілях Кур'єра, але все ж найвищу похвалу йому вручать. Здавалося б, при погану карму героя повинні просто відпустити на вільні хліба, але в НКР цінують будь-яку допомогу. У цьому випадку дії центрального персонажа будуть всіляко засуджуватися, але не на публіці. Офіційно він отримає Золоту гілку і увійде в історію нової держави.

Доля головного героя при виборі «Легіону Цезаря»

Моди на «Фоллаут: Нью-Вегас», який дозволяють грати навіть після проходження, отримали велику популярність із-за якості проекту. Величезна кількість другорядних завдань і відкритий світ спонукають проводити ретельні дослідження. Доля Кур'єра при виборі «Легіону» ділиться на кілька категорій. Якщо він рятує Цезаря, і при цьому фракція здобуває перемогу, а головний герой має позитивну карму, то незабаром жителі пустки будуть користуватися золотими монетами з його зображенням. З наявністю нейтрального ставлення держави результат ніяк не зміниться. З поганою кармою дії Кур'єра будуть засуджувати, але не на вищому рівні. Цезар всіляко підтримає свого спасителя і в будь-якому випадку запустить виробництво монети з його зображенням. Не зміниться ситуація і у випадку із загибеллю попереднього Цезаря за завданням «Стратити не можна помилувати». Легат займе його місце і точно так само ставитися до Кур'єру при позитивною, нейтральною або негативною кармою. На цьому варіанти дій за НКР та "Легіон" закінчуються, але вибір у грі досить розгалужене, кінцівок в «Фоллаут: Нью-Вегас» присутня велика кількість.
Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

Беспрестанная боротьба

Кур'єр може легко вибрати для себе роль ярого бійця за незалежність території Нью-Вегаса. Для цього йому необхідно пройти по сюжетній лінії протистояння всім фракціям. В у разі наявності хорошої карми регіон здобуде незалежність в Мохаве, а містер Хаус буде повалений, дні його тиранії полічені. Нова Каліфорнійська Республіка "Легіон" Цезаря більше ніколи не ступлять на цю землю. Уряд двох фракцій зрозуміє, що з'явилася нова потужна сила в пустках. У випадок з нейтральною кармою ситуація така ж. Слід зазначити, що навіть моди на «Фоллаут: Нью-Вегас» не здатні змінити фінал корінним чином в цьому проекті. При погану карму боязнь тільки в регіоні зросте. Кур'єр отримає репутацію людини, який готовий застосовувати всі методи заради незалежності населеного пункту. За допомогою у перемозі Містера Хауса він вибудує в Нью-Вегасі велику вежу під назвою «Лаки 38». Кур'єра він обсипле почестями і будь-якими доступними задоволеннями. Хаус буде весь час гордий, що зумів залучити на свою сторону такого сильного помічника, як центральний персонаж. При нейтральній карму змінитися оцінка дій Кур'єра, але не його майбутня доля. При негативному щодо в «Фоллаут: Нью-Вегас» кінцівка за містера Хауса закінчиться поселенням головного героя в «Лаки 38», але вже більше зі страху перед ним, ніж гордості.

Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

Деякі ігрові події

Кожен користувач може порахувати, скільки кінцівок «Фоллаут: Нью-Вегас», якщо перебрати всі варіації подій на кожному з етапів. Події фіналу також пов'язане з вибором користувача на горі Блек. Якщо відвідати її і пройти сюжетну лінію зі смертю Табиты, то всі наступні парафії тіней з мутантами в легендарне держава стануть одним суцільним розчаруванням. Сліди про минуле існування в цьому місці унікального об'єднання з часом почнуть зникати, особистості разбредутся по пустки. При звільненні Рауля без завдання «Божевілля» Табіта збере команду вірних тіней і покине гору Блек. Незабаром область навколо неї обросте легендами про постійні напади невидимих істот на каравани, а торговці перестануть прокладати шлях через тутешні дороги. Якщо гравець вирішить порозумітися Ронди і повернути її в дію, то Табіта разом з нею назавжди покине ці землі. Разом вони вирушать в незабутню подорож, а їх звершення іноді будуть лунати з вуст інших ігрових персонажів. Гравець також залишає за собою право ніколи не відвідувати гору Блек. У такому разі пропаганда по радіо на їх частотах ніколи не припиниться. Рауль Техада буде смиренно чекати кари, яка незабаром здійсниться. Мандрівники продовжать страждати від послідовників культу Табиты біля гори Блек.

Контакт з цікавою особистістю

Мод для «Фоллаут: Нью-Вегас» на продовження гри після завершення допоможе виправити ситуацію, якщо гравець вирішив не заходити на гору Блек і вступати в контакт з Раулем Альфонсо Техадой. Цей чоловік був раніше небезпечним найманцем і зараз перебуває в полоні Табиты. Якщо продовжувати ігнорувати повідомлення з цієї області, то на чоловіка очікує кара. Його постійне везіння дало пролом, і на цей раз нічого не допомогло врятуватися. При відвідуванні локації користувач може в ролі Кур'єра виконати завдання «Гуль старої закалки». У цьому випадку Рауль не зможе пробачити себе за минулі проступки. Його муки змусять залишити старого умільця Мохаве. Чоловік візьме собі інше ім'я і продовжити доживати в самоті. Якщо ж не просто виконати квест, а підтримати Рауля і повернутися до колишніх умінь, то в пустки з'явиться нова легенда. Різні персонажі буду розповідати про якусь примару, який обов'язково прийде мстити людині, що образив слабкого або відзначився невиправданим злом. Останнім варіантом є вибір репліки з твердження про старості Рауля для продовження пригод ганфайтера. В такому випадку персонаж деякий час ще проведе з Кур'єром, а потім вирішить осісти у Зовнішньому Вегасі. Його роботою після цього стала лагодження різної техніки.
Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

Відносини з «Братством Стали»

Впливають також і відносини з легендарним об'єднанням «Братерство Стали» на кінцівки в «Фоллаут: Нью-Вегас». Розлом у відносинах станеться, якщо гравець пройде по сюжетній лінії і закінчить її знищенням бункера Хідден-Веллі, то «Братерство Стали» в Мохаве перестане існувати. Вижили члени підуть у пошуках інших притулків, інші разбредутся в пустках. Якщо одне із завдань під назвою «Не лізь в чужі справи» або «Сліпе око» буде виконано гравцем, а завершиться вся історія з місії «Прийшов, побачив, переміг», тоді будуть наслідки іншими. «Братерство Стали» скористається битвою на Дамбі Гувера і захопить ГЕЛІОС. Завдяки цьому відступ Нової Каліфорнійської Республіки перетвориться на кошмар. Їх обстріляють і завдають величезної шкоди. Коли все вляжеться, «Легіон» зверне свою увагу на «Братерство Стали», виб'є їх з Геліоса, а потім знищить єдине пристанище Хідден-Веллі. За умови виконання завдання «Сліпе око», а також укладення перемир'я між НКР і Братством у місії «За Республіку, частина 2» дві фракції об'єднаються. Між ними буде діяти угода, хоч на заході їх сили продовжують воювати. Республіка передає Братству силову броню, а вони натомість допомагають зберегти спокій на важливих транспортних шляхах. Це у випадку завершення гри квестом «Еврика!». Якщо ж в кінці Кур'єр виконає завдання «Ні богів, ні панів», то ситуація зміниться. Замість обстрілу відступаючих військ НКР «Братерство Стали» їм допоможе зберегти сили, що залишилися. В суцільній анархії силовими методами вони встановлять терор на всіх головних шляхах регіону, відбираючи у мандрівників всі їх цінності.
Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

«Бомбісти», частина 1

В «Фоллаут: Нью-Вегас» гра після завершення доступна за допомогою однойменної модифікації, але якщо освоїти весь контент, то сенсу в подальших пригоди не буде. За сюжетом користувач зіткнеться з організацією «Бомбісти». Якщо вбити в ході розвитку історії Перл разом з Адептом, то їх об'єднання повільно розвалитися. Люди без грамотного управління почали поступово залишати свій притулок на авіабазі Нелліса. Місце стало метою мародерів всіх мастей. Накопичене велику кількість знань, які збирали «Бомбісти» вважається назавжди втраченим. Якщо завершити гру завданням «Еврика!», але при цьому минути «В небо», то НКР після захоплення регіону з ними війну. Їх сили спробують взяти штурмом авіабазу, але артилерійський вогонь у відповідь завадить це зробити. Обстріл припиняться лише на момент налагодження поставок боєприпас від «Зброярів» взамін на зерно. При таких же умовах, але з завершенням історії завданням «Все або нічого» в житті організації нічого не зміниться. Вони продовжать існувати окремо від усього світу в Неллисе. При обранні підтримки «Легіону Цезаря» ця войовнича сила повністю знищить «Бомбістів», стерши будь-які спогади про них. Фінал «Ні богів, ні панів» залишить об'єднання на попередніх позиціях.
Основні кінцівки "Фоллаут: Нью-Вегас"

«Бомбісти», частина 2

Кінцівки доповнень «Фоллаут: Нью-Вегас» формуються таким же чином, як в основній історії. Інші варіанти пов'язані з такими ж умовами, що описані в абзаці вище, але за умови виконання завдання «В небо». У разі фіналу «Еврика!» НКР налагодить торгівлю з «Бомбистами», а ті почнуть зрідка виходити назовні. Авіабаза залишиться і далі недоступною для сторонніх осіб. У випадку з останнім завданням «Все або нічого» Хаус так і буде ігнорувати об'єднання, а його представники почнуть торгівлю поза стінами притулку. Якщо Кур'єр вибрав сторону «Легіону Цезаря», «Бомбісти» продовжать існувати в ізоляції. З ними вирішили не воювати з-за продемонстрованих здібностей на Дамбі Гувера. Іноді «Бомбісти» будуть видні в небі над Мохаве. Фінал «Ні богів, ні панів» сильно не зміниться у порівнянні з першим випадком. Організація продовжить обороняти свою авіабазу в Неллисе від мародерів і чужинців, але тепер у них буде більше ресурсів для цього.

Популярі новини
Загрузка...