Як і де фарм полімери в Warframe

164 0 Новини високих технологій

Один з найбільш затребуваних ресурсів у грі Warframe – полімери. Без них неможливо створити зброю Корпусу, до того ж, вони необхідні для крафта більшості варфреймов. А ще полімери потрібні для всяких корисних предметів, типу каталізаторів, відновників енергії й багато чого іншого. Тому починаючим гравцям варто дізнатися, де фарм полімери в Warframe.

Як і де фарм полімери в Warframe

Способи видобутку ресурсу

Існує кілька методів, як роздобути полімери в Warframe. Насамперед, цей ресурс продається в ігровому магазині. За 300 полімерів доведеться викласти 30 одиниць платини. А це досить витратний спосіб видобутку, якщо врахувати, що на одне зброю знадобиться не менше 100 шт. ресурсу. Менш витратний метод видобутку ресурсу – це установка екстрактора на Меркурії, Венері і Уран. Тоді щодня ви будете отримувати до 1 тис. одиниць ресурсу, без витрати реальних грошей. Але цієї кількості навряд чи вистачить на всі потреби. Тому доведеться побігати по локаціях.


Після оновлення «Срібна гай» на будь-якому завданні гри можна знайти руйнований об'єкт – полімерний кейс. Якщо ви розіб'єте його, то отримаєте від 100 до 350 одиниць ресурсу. І таких об'єктів на локаціях чимало. І при удачі за одну зачистку або захоплення ви «вытянете» 2-3 тисячі полімерів. У Warframe цей ресурс також можна добути на сигналах тривоги. За відвідування таких місій вас нагородять 300 одиницями.
Як і де фарм полімери в Warframe

Де фарм полімери в Warframe

У великій кількості цей цінний ресурс випадає на місіях планет Уран, Меркурій і Венера. Тут відшукати його можна в будь-якому разрушаемом контейнері або ящику, а також він випадає з повержених ворогів. Але краще відправлятися на місії нескінченного типу цих планет. За 20 хвиль оборони або 30 хвилин виживання ви вытянете 15-20 тисяч одиниць. А цієї кількості вистачить надовго. Але щоб місії були успішно виконані і принесли якомога більше ресурсів, важливо підібрати правильну команду для фарма полімерів в Warframe.


Як і де фарм полімери в Warframe

Кого брати на місію

Команда для видобутку полімерів в Warframe повинна складатися з наступних персонажів:
  • Некрос. Створюйте білд з упором на радіус, енергоефективність і тривалість. Тоді Некрос буде постійно «опоганювати» повержених противників і з них випаде більше здобичі.
  • Трініті. Робіть білд на ману, тобто у персонажа має бути максимум сили, і радіусу і мінімум тривалості. Тоді у команди не буде проблем з енергією.
  • Нова. Встановлюйте на цей персонаж білд на прискорення, або мінімум сили. Завдяки цьому противники швидше добіжать до вас і загинуть. А це збільшить кількість выпадаемых предметів.
  • Гідроїд. Білд на персонажа повинен збільшувати радіус і силу. Але головне, встановіть «Варфрейме» мод «Крадуть щупальця». Завдяки цьому аугменту ви подвоїте шанс випадання предметів. Купити мод можна у синдикатів Нова Лока або Цефалон Суду за 25 тисяч репутації.
  • Тактика гри така – Гідроїд вбиває всіх супротивників четвертої здатністю «Рой щупалець». Це вміння вимагає чимало енергії, тому Трініті без зупинки заливає персонажу ману, другим навиком «Енергетичний вампір». Некрос всю місію не вимикає третю здатність «Осквернення», а Нова періодично використовує четверте вміння «Молекулярний заряд».

    Популярі новини
    Загрузка...