Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки

230 0 Новини високих технологій

Так звані " сміттєві файли неминуче накопичуються на вашому комп'ютері. Мало того що вони марно займають місце на жорсткому диску, так ще і суттєво уповільнюють роботу операційної системи. Звичайно ж, ви можете вручну очистити свій ПК від усього зайвого, але це дуже довгий і кропіткий процес. Куди правильніше використовувати спеціальні програми для видалення сміття з комп'ютера, про кращих з яких як раз і піде мова далі.

Штатна утиліта

Почати огляд програм для видалення сміття з комп'ютера варто зі стандартною служби «Очищення диска». Така утиліта є в будь-якої версії операційної системи Windows, так що вам не доведеться додатково встановлювати що-небудь. Для того щоб скористатися «Очищення диска», зробіть наступне:


 • Відкрийте «Мій комп'ютер».
 • Натисніть правою клавішею миші по тому диску, який ви хочете очистити від сміття. Зайдіть в меню «Властивості».
 • На вкладці «Загальні» виберіть «Очищення диска».
 • Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
 • Відзначте галочками ті категорії файлів, які ви хочете очистити.
 • Натисніть «OK».
 • Далі утиліта виконає очищення в автоматичному режимі. На проведення операції буде потрібно якийсь час. Мінус даного способу полягає в тому, що штатна утиліта проводить лише поверхневу перевірку системи на наявність сміттєвих файлів. Для більш глибокого очищення рекомендується використовувати додатки від сторонніх розробників.

  Advanced SystemCare

  Програма Advanced SystemCare являє собою потужний комплекс для підвищення продуктивності комп'ютера. При цьому утиліта досить зручна і дозволяє проводити оптимізацію натисненням однієї кнопки.


  Що стосується очищення комп'ютера, то програма видалять всі непотрібні тимчасові файли, чистить історію браузерів і навіть виявляє, а потім нейтралізує всілякі шпигунське і рекламне ПЗ. Крім цього, Advanced SystemCare наводить порядок в реєстрі і автозавантаженні, покращує стабільність з'єднання з інтернетом, а також проводить дефрагментацію жорсткого диска.

  «Прискорювач комп'ютера»

  Незважаючи на таке нехитре назву, дана утиліта повністю справляється зі своїми завданнями. Ця програма для чищення комп'ютера - російською мовою. Вона допоможе вам позбавитися від зайвих файлів і розібратися з усіма проблемами в реєстрі. Примітно, що «Прискорювач» шукає, а потім видаляє сміття не тільки на жорсткому диску, але і оперативної пам'яті, що дозволяє досягти ще кращої оптимізації. Разом з цим утиліта також проводить дефрагментацію, виявляє відсутні бібліотеки DLL і дозволяє прибрати з автозавантаження зайві програми. Також варто відзначити наявність вбудованого «Планувальника», який дозволяє проводити оптимізацію за розкладом.

  Comodo System Utilities

  Багатофункціональний додаток, головним призначенням якого є комплексна оптимізація системи. Насамперед ця програма для видалення сміття з комп'ютера знаходить на жорсткому диску непотрібні файли та дублікати, а також виправляє можливі помилки в реєстрі. Звичайно ж, є у неї і інші функції, такі як дефрагментація і створення резервної копії важливих даних.
  Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
  Окремо варто виділити присутню в Comodo System Utilities так званого файлового шредера. Завдяки даній опції ви зможете видалити зі свого комп'ютера непотрібні дані без можливості їх подальшого відновлення.

  Ashampoo WinOptimizer

  Ця програма створена спеціально для тонкої настройки і оптимізації операційної системи. Дана утиліта для видалення сміття з комп'ютера включає в себе величезний набір інструментів, які дозволять вам очистити вашу машину від усього зайвого. Ashampoo WinOptimizer допоможе вам провести комплексну оцінку всієї інформації, що зберігається на жорсткому диску. Потім, отримавши відповідні дані, ви зможете видалити сміттєві файли, повністю деінсталювати будь-які програми, а також очистити реєстр і виправити присутні в ньому помилки. Крім цього, утиліта дозволить вам відновити втрачену інформацію, якщо у вас виникне така необхідність.

  Revo Uninstaller

  Якщо ви думаєте над тим, яку програму вибрати для видалення сміття з комп'ютера, тоді вам обов'язково варто звернути свою увагу на Revo Uninstaller. Особливість даної утиліти полягає в тому, що вона з легкістю знаходить непотрібні файли, які пропускають всі інші «чистильники». При цьому програма має дружній інтерфейс, перекладений на російську мову, так що розібратися в ній зможуть навіть недосвідчені користувачі. Зверніть увагу на те, що Revo Uninstaller корисно використовувати в парі з якою-небудь іншою програмою для видалення сміття з комп'ютера. Таким чином, ви вже точно зможете очистити свою машину від всіх непотрібних файлів.

  AVG PC TuneUp

  Гідна утиліта, яка по праву займає місце в списку кращих програм для очищення комп'ютера. Примітно, що AVG PC TuneUp вміє працювати як в ручному, так і автоматичному режимі. У другому випадку програма самостійно виявляти всі зайві дані, що зберігаються на ПК, а потім видалити їх, зрозуміло, після підтвердження з вашого боку.
  Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
  Утиліта не тільки очистить ваш комп'ютер від сміття, але й зупинить служби, сильно навантажують систему, а також зупинить програми, що працюють у фоновому режимі. Крім того, AVG PC TuneUp може проаналізувати логічні диски на наявність помилок і швидко усуне неполадки.

  Glary Utilities

  Відмінна утиліта, яка однаково добре підійде як новачкам в комп'ютерному справі, так і досвідченим користувачам. Додаток в один клік очистить ваш жорсткий диск від непотрібних файлів, а потім ще й оптимізує схему розташування даних, що дозволить збільшити швидкодію системи. Крім цього, утиліта має вбудований модуль для виправлення помилок реєстру, захист від шкідливого і рекламного ПО, а також інструменти, що дозволяють шифрувати і видаляти інформацію. Судячи з відгуків, програма Glary Utilities - це дійсно якісне програма для очищення і оптимізації комп'ютера.

  SlimCleaner Free

  Багатофункціональна утиліта, завдяки якій ви зможете в рази підвищити продуктивність свого комп'ютера. В першу чергу SlimCleaner Free є якісною програмою для видалення сміття з комп'ютера, здатної швидко відшукати всі зайві файли, що зберігаються на жорсткому диску. Крім того, утиліта допоможе вам швидко очистити реєстр і тим самим збільшити швидкодію ПК.

  Тут варто сказати, що SlimCleaner Free не підтримує російську мову. Навіть у самої свіжої версії розробники так і не спромоглися перекласти своє дітище на великий і могутній. Втім, інтерфейс утиліти досить дружелюбний, так що у вас не повинно виникнути проблем з його освоєнням.

  Kerish Doctor

  Ця програма швидко знайде на вашому комп'ютері всі зайві файли, а потім так само швидко видаляє їх назавжди. Утиліта відмінно справляється з виявленням дублікатів, тимчасових даних, кеша браузерів та іншої непотрібної інформації. Все це якраз і робить Kerish Doctor однією з кращих програм для очищення комп'ютера.
  Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
  Серед інших цікавих і корисних можливостей утиліти можна виділити: контроль за температурою процесора, захист від шкідливого ПО, пошук порожніх ярликів на робочому столі і моніторинг всіх додатків, що працюють у фоновому режимі. При цьому програма постійно отримує оновлення, завдяки яким стає все краще.

  All Cleaner

  Чудова програма для очищення і оптимізації комп'ютера. Утиліта якісно справляється з пошуком всіх файлів, які можна віднести до сміттєвих, звільняючи тим самим місце на вашому жорсткому диску. Більш того, All Cleaner видаляє з комп'ютера сліди активності користувача, тим самим захищаючи важливу інформацію від недоброзичливців.
  Від своїх аналогів продукт відрізняється насамперед можливістю очищати всілякі поштові клієнти і месенджери. Якщо ви активно користуєтеся такими додатками, то All Cleaner – це саме те, що вам потрібно.

  System Speed Boost

  Дуже відома програма, яка допоможе вам очистити комп'ютер від усього зайвого. Як тільки ви встановите утиліту, вона автоматично проведе аналіз вашої системи, а потім порекомендує виконати певні дії. У тому числі Auslogics Speed Boost визначить всі файли, які можна видалити, не завдавши шкоди ОС. Також продукт має модулі, що дозволяють провести дефрагментацію жорсткого диска, виявити і виправити проблеми з реєстром, видалити непотрібний софт і відключити непотрібні служби. При цьому утиліта підтримує російську мову, що є ще одним плюсом у скарбничку її достоїнств.

  EasyCleaner

  Дана програма складається з декількох міні-модулів, кожен з яких призначений для оптимізації системи. Так, утиліта допоможе вам видалити всі тимчасові і сміттєві файли, проаналізує і очистить реєстру, відшукає відсутні зайві бібліотеки DLL. При цьому в EasyCleaner є зручний монітор, який дозволяє проаналізувати вільне і зайняте місце на жорсткому диску. Також серед інших функцій програми варто виділити відмінний модуль для пошуку дублікатів. На відміну від більшості аналогів, тут ви зможете вручну вказати, які типи файлів і в яких директоріях слід шукати.

  CCleaner

  Програма, яка не потребує представлення. Низькі вимоги до комп'ютера, а також висока швидкість роботи роблять CCleaner і для Windows 7 і для більш нових версій операційної системи від Microsoft просто ідеальним варіантом.
  Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
  Що стосується важливих функцій, то утиліта з легкістю видалить не тільки тимчасові файли, але і залишки різних додатків, яких уже давно немає на вашому ПК. Крім того, програма може навести порядок у реєстрі, а також зробити його резервну копію, яка стане вам у нагоді у випадку виникнення серйозних неполадок. При всьому при цьому утиліта поширюється на безкоштовній основі. Ви запросто зможете скачати базову версію CCleaner для Windows 7 (або будь-який інший версії ОС) з офіційного сайту. Якщо ж ви захочете отримати доступ до додаткових функцій, тоді вам доведеться придбати версію PRO.

  Vit Registry Fix

  В першу чергу дана програма призначена для пошуку і подальшого видалення сміттєвих записів у реєстрі. В залежності від вашого вибору утиліта може бути використана як для вибіркового, так і для глибокого аналізу. Крім того, Vit Registry Fix дозволяє виконати дефрагментацію реєстру, що позитивно позначається на його швидкодії. Звичайно ж, цим функціонал програми не обмежується. Так, утиліта допоможе вам знайти і видалити зайву інформацію, даремно займає місце на жорсткому диску, прибрати непотрібні програми з автозапуску, а також відключити ресурсномісткі служби. Vit Registry Fix підтримує російську мову, так що розібратися в ній зможе навіть недосвідчений користувач.

  TweakNow RegCleaner

  Дуже потужний «чистильник», призначений для звільнення місця на жорсткому диску. Програма складається з інструменту для видалення сміттєвих файлів, утиліти для оптимізації реєстру, менеджера для управління автозавантаженням додатків і засоби для моніторингу браузерів.
  Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
  Крім того, до складу TweakNow RegCleaner входить дуже важливий модуль – графічний моніторинг простору на жорсткому диску. Скориставшись ним, ви зможете визначити, яка з папок займає найбільше місця, і видалити непотрібні файли. Врахуйте, що TweakNow RegCleaner не підтримує російську мову. Не використовуйте цю програму, якщо мовний бар'єр може стати серйозною проблемою.

  WashAndGo

  Невелика програмка, яка встигла тим не менш себе зарекомендувати. Ця утиліта для очищення операційної системи відрізняється низькими системними вимогами, тому вона відмінно підійде власникам слабких комп'ютерів. WashAndGo чудово буде працювати як на старенькій Windows XP, так і на новомодної «Десятці». Крім цього, утиліта дуже лояльна до недосвідченим користувачам. Так, очищення в ній виробляється кілька етапів: спочатку видаляється різна сміттєва інформація, потім настає черга кеша програм, ну і під кінець WashAndGo береться за системні файли. Таким чином, ви зможете навести порядок в системі, не боячись при цьому що-небудь зламати.

  Wise Care 365

  Багатофункціональна утиліта, підвищує швидкодію вашого комп'ютера за рахунок оптимізації реєстру і видалення тимчасових файлів. Крім цього, програма Wise Care 365 чистить історію відвіданих сайтів, відкритих документів і запущених додатків.
  Програма для видалення сміття з комп'ютера: огляд, опис, відгуки
  Також варто відзначити наявність великої кількості інструментів, що підвищують безпеку. Так, утиліта може похвалитися вбудованим генератором паролів, захистом від перехоплення даних і засобом для усунення шкідливого ПО. При цьому інтерфейс повністю переведений на російську мову, так що розібратися у всіх опціях буде простіше простого. Ну і, нарешті, Wise Care 365 підтримує функцію автоматичного оновлення, так що ви завжди зможете вчасно отримувати актуальну версію утиліти. Це дозволить вам завжди підтримувати швидкодію вашого комп'ютера на належному рівні.

  Популярі новини
  Загрузка...