Як говорити в КС? Загальні методи вирішення питання

221 0 Новини високих технологій

Кооперативний режим дуже сильно зацікавив гравців по всьому світу за останній десяток років. Активна взаємодія геймерів в різних іграх набирає повні оберти. Основний контакт між людьми в іграх здійснюється за допомогою спілкування. Неважливо яке воно: письмове (з допомогою чату) або мовне. У цій статті описано, як говорити в КС - популярному шутері, ввійшов у кіберспорт, який стабільно утримує лідерські позиції.

Методи спілкування гравців в Counter-Strike: Global Offensive

Виробляти спілкування між гравцями можливо кількома способами. Найзручніший - через голосовий чат, однак для цього потрібно як мінімум функціонуючий мікрофон. Також відтворювати розмову можна за допомогою звичайного чату. Їх існує два: командний, де діляться інформацією гравці однієї команди, і загальний чат, де розмовляють гравці обох команд. Розглянемо кожен випадок докладніше нижче.


Як говорити в КС? Загальні методи вирішення питання

Голосовий чат

На питання, як говорити в КС ГО, ми вже частково відповіли. Вкрай зручно давати інформацію про ворогів і ситуації на карті через голосовий чат. За замовчуванням гаряча клавіша на англійській розкладці - латинська K. Кожен гравець може змінити в меню налаштувань. Необхідно зайти в налаштування > клавіатура/миша, в списку вибрати "використовувати мікрофон" і вибрати будь-яку зручну клавішу. Щоб підкоригувати гучність мікрофона, інших учасників і інші звукові настройки, слід зайти в налаштування > налаштування звуку. У списку можна змінити загальну гучність, гучність музики, вибрати пристрій для відтворення, вимкнути мікрофон і багато іншого. Якщо в процесі гри вам з якоїсь причини не захочеться чути свою команду, то можливо замутити (від англ. mute - відключити, приглушити) того, хто вас відволікає або ображає.

Командний чат

Такий вид спілкування між гравцями однієї команди в основному здійснюється в тому випадку, якщо голосовим чатом ніхто не спілкується. Командний чат незручний тим, що інформація надається із запізненням в силу того, що витрачається величезна кількість часу на введення з клавіатури. Кнопка U встановлена за замовчуванням, але її теж можна поміняти в налаштуваннях.
Як говорити в КС? Загальні методи вирішення питання

Загальний чат

Як говорити в КС з гравцями інших команд? У цьому випадку використовується загальний чат. Голосовий і командний чат недоступні. За замовчуванням за загальний чат відповідає клавіша Y. Її теж можливо змінити в меню налаштувань. Однак більшість гравців звикають до первинних клавіш, що відповідають за спілкування, і не змінюють їх протягом всієї ігрової діяльності.

Популярі новини
Загрузка...