Підземелля World of Warcraft Ульдуар: як потрапити, історія, реліквія

200 0 Новини високих технологій

Є кілька способів, щоб потрапити в Ульдуар, але їх небагато. Саме підземелля можна знайти в Нордсколе. Якщо знайти на карті Грозову гряду, якраз на півночі і ви знайдете Ульдуар.

Підземелля World of Warcraft Ульдуар: як потрапити, історія, реліквія
Тому, перш ніж потрапити туди, необхідно дійти до Нордскола. Є способи це зробити, але для Альянсу і для Орди вони будуть різними.

Історія

Коли Титани билися з древніми богами, то перемогли їх. Це відбулося багато тисяч років тому. Після того, як перемога була здобута, Йогг-Сарона ув'язнили, яка перебувала всередині комплексів, що належать Титанам. Йогг-Сарон панував в Азероте і відповідав за Прокляття плоті. Титани виявили, що зараження пішло дуже сильно, і якщо старих богів вбити, то і весь Азерот також може бути знищений. Тоді Пантеон Титанів вирішив ув'язнити старих богів в Азероте на весь час їх життя. Йогг-Сарон був заточений в Ульдуаре. Також було вирішено, що призначать наглядачів, які будуть за ним доглядати.


Підземелля World of Warcraft Ульдуар: як потрапити, історія, реліквія
Хоча він був заточений, тим не менш, старий бог все одно зберіг свій вплив в Азероте, так як міг впливати на його мешканців телепатично. Даний вид зв'язку був названий Пошепки Йогг-Сарона. Коли ви прийдете в Ульдуар, зустрінетеся зі старими богом, то у вас будуть видіння, з яких безпосередньо можна укласти, що саме Йогг-Сарон пов'язаний з найважливішими моментами в історії Азерота. Також можна виявити саронитовую руду, яку називають не інакше, як Чорна кров Йогг-Сарона. Ходять чутки, що краще триматися від неї подалі - якщо вступити з цією рудою в контакт, то вона призведе до божевілля.

Реліквії

Цю річ можна добути на Грозовий гряді з декількох НПС. У тому числі: літописець клану загартованих бурею, тундровий баран і деякі інші. Також може знаходитися в Скрині Трибуналу, який розташований в Чертогах Каменю.


Реліквія Ульдуара змінюється на репутацію при проходженні квесту "Підношення Ходиру". За повідомленнями гравців, найкраще здобувати даний предмет в зоні Громовий гряди. По-перше, мобів всього два види, з кожного з них випадає 50%. Їх дуже багато, респаун швидкий, можна ходити втрьох. Десь за годину добути можна приблизно 150 штук, рекомендується мати 85 лвл. Також добре добувати реліквії в Чертогах Блискавок. При вбивстві НПС виходить приблизно 80-90 штук. Ще ви можете взяти квест "Древня реліквія" і потім здати його. Якщо ви граєте за Орду, то вам потрібен Олут Пивобрюх. Якщо ж ви перебуваєте в Альянсі, то Рорк Остробород.

Нордскола

Перш ніж дістатися до Ульдуара, потрібно прийти сюди. Нордскола розташований на півночі. Всього там 9 локацій. Важливо! Ви не зможете потрапити до Нордскола, якщо у вас немає доповнення Wrath of the Lich King!
 • Якщо ви граєте за Орду:
 • Вам потрібен дирижабль, який знаходиться в Оргриммаре. Вирушайте в Борейскую тундру, де треба знайти фортеця Пісні війни. Якщо ж ви перебуваєте десь поруч з Подгородом, то можете сісти на дирижабль і відправитися в Табір Відплати, який розташований в полум'ї, що реве Фіорді.
 • Якщо ви граєте за Альянс:
 • Ідіть в Штормград, відшукайте пристань, вона знаходиться праворуч і є крайнім. Звідти ви відправляєтеся в Борейскую тундру, вам потрібна Фортеця Відваги. Або ж вирушайте в болотіну, вам буде необхідна гавань Менетил. Там ви сідаєте на судно і пливете в ревучий фіорд, в Валгард. Також ви можете звернутися до магу і купити у нього портал, той перенесе вас безпосередньо в Даларан. Мінімум це буде коштувати вам десь 10 золотих.

  Ульдуар

  Отже, ви знаходитесь у Нордсколе, і вже звідси потрапляєте в саме підземелля. Якщо ви граєте за Орду, то зможете дійти до нього пішки. Або ви можете звернутися до майстра польотів. Є на вибір дракони або ветрокрылы. При цьому останні знаходяться нагорі фортеці Пісні війни, на самому даху. А дракони знаходяться трішки північніше цієї фортеці за координатами 4534. Якщо ви граєте за Альянс і думаєте, як потрапити в Ульдуар, то принцип практично такий же. Ви йдете на своїх двох, або вибираєте один із способів пересування: дракони, або ветрокрылы.

  Популярі новини
  Загрузка...