Дозорні Стендарра: опис організації з гри "Скайрим"

145 0 Новини високих технологій

У популярною у всьому світі гри "Скайрим" є величезна кількість персонажів, фракцій і організацією, про яких є не так багато інформації. У це число входять Дозорні Стендарра – воїни на боці світла, які не так часто зустрічаються у відкритому світі. В даному матеріалі можна дізнатися всю інформацію про них.

Підстава об'єднання

Дозорні Стендарра в якості окремої фракції з'явилися приблизно в 3Э 434. Потужним поштовхом для заснування організації по боротьбі з даедра був Криза Облівіона і вторгнення одного з Принців в Тамріель.
Дозорні Стендарра: опис організації з гри "Скайрим"
Засновниками ордена вважаються воїни Хрестоносці, які переїхали у Скайрим саме з цією метою. Незабаром організація почала залучати безліч нових осіб, з'явилися філії в інших провінціях Імперії. Їх головною метою було вистежування Принців даедра, знищення будь-яких натяків на їх існування, боротьба з вампірами тощо. Перевертнів і драконів служителі ордена вважають небезпечними для людства, при першій зустрічі з ними Дозорні Стендарра миттєво нападуть. Організація стала цікавою для багатьох гравців у ході подорожей за Скайриму, але розробники не зробили можливим вступ до неї.


Пов'язані з орденом завдання

Для багатьох користувачів питання про те, як стати Дозорним Стендарра має першорядне значення. У істинної рольовій грі ("Скайрим" так і позиціонується) повинна бути свобода в отыгрыше ролі, але розробники про це не замислювалися.
Дозорні Стендарра: опис організації з гри "Скайрим"
У підсумку фракція залишається другорядною, хоч з нею можуть бути пов'язані деякі завдання. Наприклад, при випадковій зустрічі з Дозорними гравець може взяти в них місію «Страж Світанку». У цій лінійці буде квест «Пробудження». Гравцеві його видасть Толан, який розповість про поразку в битві з вампірами. Їм вдалося захопити крипту Нічний Порожнечі, куди і доведеться відправитися всім гравцям. Слід зазначити, що завдання будуть доступні за наявності Skyrim Special Edition з усіма доповненнями. У стандартному виданні ця ланцюжок місій відсутня. Ще одне завдання, пов'язане з орденом, буде в Маркарте. У місті довгий час гуляють чутки про дивному будинку. При поході в нього біля входу зустрінеться Дозорець Туран. Він попросить досліджувати будівлю. Подальший розвиток подій за завданням «Будинок жахів» залежить від вибору користувача.


Становище в провінції

У грі «Скайрим» основна база фракції розташована в Залі Дозорних. Туди увійти можна без проблем, якщо гравець не виконував завдань від Принців даедра. В іншому випадку вони будуть вороже ставитися до героя, нападати при кожній зустрічі. Другий базою є сигнальна башта Стендарра, яка розташована на кордоні Рифтена з Морровиндом.
Дозорні Стендарра: опис організації з гри "Скайрим"
Якщо у гравця версія Skyrim Special Edition, то Зал Дозору буде розграбовано і знищено. На нього нападуть вампіри після досягнення гравцем 10 рівня. У бійці загине велика кількість Дозорних Стендарра. До цього гравець може поспілкуватися з їх лідером по імені Зберігач Каркетта. Організація завжди дотримується початкових канонів, написаних засновниками. Вони шукають даедра у всіх куточках провінції, не виняток і великі міста. Політика їх не стосується, а тому орден завжди приймає нейтральну сторону. Так було в разі конфлікту Братів Бурі з Імперією. Незалежно від часу доби можна зустріти на дорогах патрулі ордена. У нічний час вони шукають вампірів, які в цей момент виходять на полювання.

Цікаві моменти

В Скайриме Дозорні Стендарра можуть зустріти гравця, коли він носить артефакти даедра. У такому разі його попросять віддати предмети на зберігання ордену. Зробити це не захочеться, адже така екіпіровка дає непогані бонуси.
Дозорні Стендарра: опис організації з гри "Скайрим"
В доповнення Dawnguard при подорожі по провінції гравця покличе група Дозорних. Якщо наблизиться до них, то виявиться обман від вампірів переодягнених у форму ордену. З ними необхідно боротися, а близько від цього місця можна знайти трупи справжніх членів організації. Переслідувачі даедра можуть виконати прохання вилікувати головного героя, якщо будуть добре до нього розташовані. При наявності компаньйона у вигляді собаки Барбаса всі члени організації будуть нападати в межах видимості. При подорожах вночі Дозорних легко помітити. Вони завжди патрулюють місцевість з факелом у руках. До них можна підійти, на це місце обов'язково буде пару трупів скелетів. Контакт зі служителями може призвести і до інших цікавих моментів.

Популярі новини
Загрузка...