Інструкція, як роздрукувати сторінку з інтернету, текст або графіку

327 0 Новини високих технологій

Кожен з нас хоч раз задавався питанням про те, як роздрукувати сторінку з інтернету. Буває так, що, прогулюючись по просторах Глобальної мережі, ми знаходимо для себе корисну і цікаву інформацію, яку надалі хочемо зберегти для подальшого перегляду або вивчення. Сподобався матеріал можна роздрукувати як у вигляді цілої сторінки, так і окремо, виділивши потрібну область для друку. Давайте розглянемо найбільш прості способи.

Роздруківка сторінки з інтернету

Є багато сумлінних розробників і дизайнерів сайтів, які подбали про своїх користувачів і вже підготували інтернет-сторінки для друку. Про це інформує виділена окрема кнопка на сайті, при натисканні на яку відразу виводиться на принтер версія для друку. Але що робити, якщо такої кнопки немає, а інформацію потрібно зберегти?


З таким завданням впораються більшість браузерів, до того ж декількома способами. Одним з найпростіших є виклик команди друку поєднанням клавіш CTRL+P (попередньо треба відкрити потрібну для збереження сторінку). У віконці, що з'явилося, необхідно вказати бажані параметри і натиснути кнопку «Друк» або «Зберегти». Щоб чисто роздрукувати сторінку з інтернету як вам потрібно (мається на увазі без сміття, реклами тощо), можна встановити в свій браузер плагіни. Наприклад, такі як AdBlock, AdBlock Plus або uBlock Origin. Звичайно, не завжди цей спосіб прийнятний, так як сторінка, після форматування може виглядати трохи кривувато, а блокувальники реклами не завжди справляються з поставленим завданням. В результаті може вийти результат, якого зовсім не очікували.


Інструкція, як роздрукувати сторінку з інтернету, текст або графіку
Другий спосіб, як роздрукувати сторінку з інтернету, трохи відрізняється від першого. Спочатку так само тиснемо поєднання тих же двох клавіш CTRL+P, але в цей раз зберігаємо вибрану сторінку у форматі PDF з наступним видруковуванням. Навіщо зберігати в цьому форматі? Та потім, що, відкривши отриманий документ в будь-якому редакторі PDF, можна легко відредагувати його - прибрати все зайве, пересунути за бажанням текст і картинки, додати свою інформацію і т. д. Потім сміливо вивести на друк, вже не переживаючи за кінцевий результат. Далі піде розмова про те, коли потрібно роздрукувати із сторінки тільки текст.

Як роздрукувати текст з інтернету

Тут все набагато простіше. На робочому столі потрібно створити текстовий документ. За бажанням перейменувати його. Далі виділити на сторінці весь потрібний текст, не звертаючи уваги на те, що під виділення потрапляють картинки, віконця з відео і т. п. Копіюємо і вставляємо в створений документ. Картинки і відео ми не побачимо, так як текстовий файл їх просто не приймає. Потім зберігаємо його, вказавши формат docx. Тепер при бажанні можна відредагувати текст, використовуючи функціонал Word, і вивести відповідною командою на друк.
Інструкція, як роздрукувати сторінку з інтернету, текст або графіку
Насправді роздрукувати один лише текст з інтернет-ресурсу можна безліччю способів, але всі вони мають на увазі виконання досить великого списку дій, тому рекомендується скористатися вищенаведеним. Ну а тепер переходимо до наступного завдання. Що робити, якщо нам потрібно роздрукувати тільки картинки?

Як роздрукувати картинку з інтернету

Для початку потрібно відкрити вибране зображення. Потім зберегти у вказаному вами місці або просто утримувати на картинці ліву кнопку миші і перетягнути її на робочий стіл. Далі відкрити зображення і на верхній панелі натиснути кнопку "Друк". Також можна скопіювати зображення з інтернету і вставити її в Word з подальшим виведенням на друк.
Інструкція, як роздрукувати сторінку з інтернету, текст або графіку

Висновок

Ми розглянули кілька простих способів, як роздрукувати сторінку з інтернету цілком і окремо. Звичайно, є і більш складні методи з тонкою обробкою і форматуванням, при цьому передбачають сторонні програми.

Популярі новини
Загрузка...