Загострена сутінкова луска - мрія для воїнів, паладинів і мисливців в оновленні 335

171 0 Новини високих технологій

MMORPG стали невід'ємною частиною дозвілля багатьох гравців з усієї планети. Такі ігри затягують надовго завдяки своїй динаміці, PvP і PvE сутичок. Чим більше користувач проводить часу в грі, тим краще у нього екіпірування, більше досвіду і інше. Апогеєм MMORPG індустрії є World of Warcraft. Гра з'явилася в 2004 році і поповнюється глобальними доповненнями до цих пір. Завдяки онлайн-режиму і наявності платних підписок проект постійно оновлюється. Інтерес підігрівається тим, що у гравців з'являється бажання одягнутися в кращу броню, пройти рейди і данжи в новітньому доповнення й інші вагомі причини.

Загострена сутінкова луска - мрія для воїнів, паладинів і мисливців в оновленні 335

Сервери World of Warcraft

Офіційні сервери поділяються на PvP (гравець проти гравця) і PvE (гравець проти комп'ютера) режими. Крім того, дроблення відбувається по мовній структурі (україномовні, англомовні, німецькомовні та інші). На серверах щосереди відбуваються технічні роботи. Гейм-майстра і техпідтримка працюють 24/7 і готові допомогти гравцеві з будь-яким питанням.


Зрозуміло, що не кожен охочий пограти згоден оплатити дорогу підписку на місяць. Спільнота готова прийняти всіх тих, хто проти платних підписок, на піратських серверах. Вони безкоштовні, але деякі комерційні проекти беруть плату за надані послуги, наприклад, прокачування персонажа, зміна імені і багато інші функції. Звичайно, сервери працюють не в повній мірі. Величезна кількість багів і помилок змушують деяких гравців поміняти своє рішення і платити за ліцензію.

Кращий аксесуар оновлення 335

Загострена сутінкова луска - мрія для воїнів, паладинів і мисливців в оновленні 335
Це оновлення вважається дуже популярним на неофіційних серверах. У Рубіновому святилище збираються групи по 25 чоловік, щоб добути загострену сутінкову луску. Це один з найкращих аксесуарів для воїна, мисливця, ретропаладина і лицаря смерті. Вибивається з головного боса - Халиона. Загострена сутінкова луска падає з імовірністю 68 % в рейді на 25 осіб і 48 % в героїчному режимі.

Популярі новини
Загрузка...