Skyrim від механіків - Legendary Edition. VR - технології як нова частина Skyrim

165 0 Новини високих технологій

RPG-жанр стрімко набирає популярність серед гравців протягом двох десятків років. Жоден інший жанр не дасть стільки свободи, вибору, екшену, діалогів і відкритого світу. Найяскравішою зіркою на небосхилі РПГ є The Elder Scrolls V: Skyrim. Вийшла в далекому 2011 році, вона відразу ж встигла привернути увагу мільйонів геймерів по всьому світу. Через два роки анонсували оновлення The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition, яке включило в себе доповнення, фікси деяких багів та інше. Безумовно, гра вийшла кращою в своїй серії. Багато хто вважають її апогеєм RPG-ігор завдяки сюжету і механіки. Skyrim має незліченну кількість нагород і номінацій. Гра займає лідируючі позиції серед ігор всіх часів за кількістю випущених модів і доповнень від спільноти.


Передісторія The Elder Scrolls V: Skyrim

Сюжетна лінія дійсно унікальна - крім основної лінії, є близько 5 додаткових ліній плюс велика кількість побічних квестів. Дія розгортається через дві сотні років після попередньої частини. Імперія підкорилася Альдмерскому Домініону після програної війни. Єдиний регіон, який не захотів приєднатися до переможцям - Скайрим, батьківщина вільних норд.
Skyrim від механіків - Legendary Edition. VR - технології як нова частина Skyrim
Ульфрик Буревісник вбиває верховного правителя у Солитьюде (столиця Скайримского регіону) за допомогою голосу. Таким вчинком він хотів проголосити Скайрим незалежним. Тепер тут протікає громадянська війна. Але головна загроза полягає у виконанні стародавнього пророцтва. Алдуин, древній дракон, повернувся в цей світ з метою його знищення і переродження. Разом з ним повернулися й інші дракони, однак не всі поділяють спільні погляди з Алдуином.


Сюжет The Elder Scrolls V: Skyrim

Головний герой - порушник, який незаконно перетнув кордон. Його везе імперський патруль на страту разом з ватажком повстанців Ульфриком Буревісником і звичайним злодієм. На кари присутній посол Альдмерского Домініону і генерал Тулий (представник імперської сторони). Протагоністу дивом вдається уникнути страти, так як в цей час на фортецю нападає Алдуин, який почав виконувати своє призначення.
Skyrim від механіків - Legendary Edition. VR - технології як нова частина Skyrim
Після порятунку з фортеці ви потрапляєте у відкритий світ, повний небезпек і пригод. Тепер гравець сам приймає рішення для порятунку миру, припинення громадянської війни та інших цікавих цілей. Дотримуючись головної сюжетної лінії, ви повинні оволодіти мистецтвом голоси у Седобородых, щоб перемогти головного лиходія в Совнгарде.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

Це офіційне перевидання, в якому додані нові квести, вороги, локації, спорядження, покращено ігрова механіка. Skyrim - Legendary Edition містить 3 великих доповнення та деякі виправлення:
 • Dawnguard. Героя чекає зустріч з лордом-вампіром, який запропонує стати частиною його кровної родини. Якщо гравець зацікавлений в тому, що його головний герой знайде форму могутнього лорда-вампіра, то пропозиція від лорда Хакон не варто відхиляти. В іншому випадку є альтернатива приєднається до ордену Вартою Світанку, який присвячений боротьбі з вампірами. Незалежно від вибору протагоніста ігровий процес обіцяє бути цікавим.
 • Skyrim від механіків - Legendary Edition. VR - технології як нова частина Skyrim
 • Dragonborn. Вирушайте на острів Солстейм - територію темних ельфів і племінних скаалов. Вам доведеться розгадати таємниці острова, а також зустрітися лицем до лиця з першим Драконорожденным.
 • Hearthfire. Якщо вам набридли нескінченна біганина і суворі бої з монстрами на теренах Скайріма, то приділіть увагу красі цієї сніжної місцевості. Купуйте ділянку, побудувати будинок своєї мрії з усім необхідним. Обзаведіться сім'єю - тепер ви можете усиновити/удочерити дитину.
 • R. G. Механіки. Skyrim - Legendary Edition

  Зараз на майданчику Steam продається перевидання від 2016 року, в якому поліпшена графіка, вдосконалена система бою і багато іншого. Але багато гравців не бажають переходити на перевидання з багатьох причин. Є ті, хто звик до старої графіку 2011 року, інші стикаються з фризами і подлагами в переизданном проекті. Всім відомо, що Steam щорічно влаштовує різні акції і знижки, тому гру можна придбати за 449 рублів (без знижки - 1399).
  Skyrim від механіків - Legendary Edition. VR - технології як нова частина Skyrim
  Не кожен гравець готовий віддавати гроші за одиночну гру, набагато краще і вигідніше для нього завантажити піратську версію. Skyrim від механіків - це оригінальний контент з 2011 року плюс додаток Legendary Edition. Системні вимоги нічим не відрізняються від оригінального "Висування". Розмір - 1075 GB. Цю збірку можна знайти на офіційному сайті, або на торрент-ресурсах. Дана група вже давно надає геймерам безкоштовні ігри, які нічим не відрізняються від ліцензії.

  The Elder Scrolls V: Skyrim VR

  Чотири місяці тому Bethesda анонсувала знайому нам частина в віртуальної реальності. VR-технології впроваджуються в ігровий простір все більш і більш успішно. Багато шанувальників древніх сувоїв чекали імплантації VR-технологій в Skyrim. Тепер вони насолоджуються чудовими видами, переживають як в реальності бій з монстрами і практично стирають межі між віртуальними світом і реальністю. На жаль, VR-обладнання дуже дороге, але ті, хто є власниками комплекту, захоплюються можливостями гри на новому рівні. У "Стимі" гра є окремою від оригінального "Висування". Ціна даного продукту становить 1999 рублів.

  Популярі новини
  Загрузка...