Модифікатор-аура "Корозійний викид" в WARFRAME

158 0 Новини високих технологій

У "Варфрейме" окрему нішу займають модифікатори, які мають здатність покращувати певні характеристики як самого Варфрейма, так і збільшують показники різних типів зброї. Можна сказати, що пошук і апгрейд модифікаторів - це якийсь великий етап у розвитку персонажа. Це пов'язано з тим, що рівні зброї Вартою і Варфреймов обмежені до 30 а у модів є властивість покращувати їх на будь-якому рівні. Видобуток модифікаторів є важливим завданням для гравців, їх існує величезна безліч. Але не кожен мод корисний для певного предмета, тому у геймерів виникає потреба в потрібних модифікатори.

"Корозійний викид"

Модифікатор-аура, який зменшує броню супротивників на місії. Часто використовується на місіях оборони і виживання, экипируя даний мод на всіх учасників.
Модифікатор-аура "Корозійний викид" в WARFRAME
 • Ефект. Зменшує броню супротивників аж до -30%. Підсумовується з ефектами від інших учасників групи. Якщо 4 гравця екіпірують цей мод максимального рангу, то можна домогтися зменшення броні ворогів аж до -100% (повна відсутність броні у броньованих юнітів).
 • Тип мода - Аура.
 • Рідкісний модифікатор.
 • Місткість. На відміну від інших модів, цей збільшує місткість з кожним рангом до значення +7.
 • Полярність - Нарамон.
 • Ранг. З нульового до п'ятого.
 • "Корозійний викид" в "Варфрейме" надає дію тільки на супротивників з бронею. Мод не дає позитивний бонус до броні, так як значення не може впасти нижче - 100%. Нагорода за виконання місії "Сигнал тривоги".
  Модифікатор-аура "Корозійний викид" в WARFRAME

  "Сигнали тривоги"

  Це необов'язкові додаткові місії, за які дають нагороду у вигляді модів, креслень, кредитів і ресурсів. З'являються у списку завдання в різний час і на основі будь-якої з місій. Але необхідно мати конкретну доступну місію, щоб прийняти сигнал тривоги на ній. Існує ще один тип таких місій - "Кошмар". Це місії, ускладнені якимось негативним ефектом. При цьому нагорода буде цінніше в два рази.

  Популярі новини
  Загрузка...