Опис гри Borderlands 2 і Shift-коди

259 0 Новини високих технологій

Borderlands 2 – це шутер від першої особи з елементами RPG, де гравець бере під свій контроль один з шести ігрових персонажів і відправляється в незабутню подорож у пошуках незліченної багатства. В Borderlands 2 Shift-коди є корисним доповненням до гри, яка сподобається всім гравцям.

Сюжет

Через п'ять років, після того як перші шукачі Сховища знищили Руйнівника, на Пандору знову опускається тінь тиранії. На цей раз ресурсами планети зацікавився Красунчик Джек – керуючий компанією «Гіперіон». Він має намір відкрити ще одне Сховище і розбудити сплячого эридианского Воїна. Він з'ясував, що той, хто розбудить прибульця першим, зможе ним керувати. Таким чином Джек вирішить проблему з бандитами на планеті, просто знищивши їх. Однак у Сховищі таїться не тільки прибулець, але і незліченні багатства, за якими оголошено полювання. Так на Пандору прибувають головні герої в особі чотирьох персонажів, які володіють особливими унікальними навичками. Щоб екіпірувати їх в Borderlands 2 Shift-коди – одна з потрібних речей. Також знадобляться гроші, які можна підібрати з полеглих недругів або знайти в сейфах і сміттєвих купах.


Екіпіровка персонажів

У грі присутня чимала кількість пропонованого зброї, серед яких пістолети, автомати, штурмові гвинтівки, снайперські гвинтівки, дробовики і РПГ. Зброю можна купити, знайти в ящиках або просто підібрати з трупа. Вся екіпіровка у грі має рівень рідкості, за зростанням: білий, зелений, синій, фіолетовий, оранжевий і перламутровий. Так як відкриття першого Сховища спровокувало сплеск інопланетного ресурсу – Эридия, то в озброєнні персонажа з'явилася зброя з эридианскими ефектами. Наприклад, пістолети стріляють шипами, автомати випускають плазмові заряди, а снайперські гвинтівки стріляють відбивають променями. В Borderlands 2 Shift-коди допоможуть дістати екіпіровку кращої якості.


Shift-коди і золоті ключі

На початку гри гравець отримує всього один золотий ключ, але це можна виправити завдяки творцям гри і їх підтримки свого творіння. В Borderlands 2 Shift-коди вводяться через головне меню, потім потрібно натиснути вкладку «Додатково» і вибрати варіант Shift-коду. Необхідно пам'ятати, що коди можна активувати тільки один раз, але вони дають кілька золотих ключів.
Опис гри Borderlands 2 і Shift-коди
Проблем з тим, як вводити Shift-коди, в Borderlands 2 не буде, якщо діяти згідно даної інструкції. Після копіювання коду необхідно вставити його в спеціальне поле. Далі можна приступати до гри.
Опис гри Borderlands 2 і Shift-коди
Витратити золотий ключ можна тільки в локації «Притулок», навпроти станції швидкого переміщення, де стоїть спеціальний ящик. Кожен раз з нього будуть з'являтися випадкові варіанти екіпіровки: гранати, пістолети, щити і так далі. Єдине, що залишається незмінним – це рівень рідкості амуніції, так як він завжди буде фіолетовим, тобто рідкісним.
Опис гри Borderlands 2 і Shift-коди
Відкривати цю скриньку можна до тієї пори, поки не закінчаться ключі, а за один раз витрачається один золотий ключ.
Опис гри Borderlands 2 і Shift-коди
Для Borderlands 2 Shift-коди золотих ключів можна отримати в ігровому співтоваристві або через групи соціальних мереж, куди їх викладають самі розробники або видавці гри. Щоб активувати наступний код для отримання золотих ключів, необхідно знову повернутися в головне меню і повторити процедуру.

Популярі новини
Загрузка...