"Сталкер": протигаз, опис мода на протигаз

142 0 Новини високих технологій

"Сталкер" - це одна з тих ігор, які захоплюють своєю неповторною атмосферою і сюжетом. Проте одноманітність стандартного ігрового світу з часом набридає, і тоді досвідчені творці модів вступають в гру, випускаючи моди, які її "освіжають".

Про протигазах

"Сталкер": протигаз, опис мода на протигаз
Протигаз є незамінним другом сталкера на теренах зараженої Зони, адже він захищає свого носія від шкідливого впливу радіації на дихальні шляхи. Сталкер протигаз може придбати у будь-якого торговця, зняти з трупа або знайти в криївці, але за умови, що встановлений відповідний модифікатор. Новачки в грі використовують девайс через міцної захисту, але досвідчені сталкери воліють обходитися без нього, так як під час бою відволікають запітнілі скла. Також протигази в грі мають велику вагу і захист від псі-випромінювань.


Опис мода на протигази

"Сталкер": протигаз, опис мода на протигаз
У "Сталкері" мод на протигази додає оновлений динамічний худ, тобто інтерфейс персонажа буде відображатися через скло протигаза. В даний мод входить дев'ять різновидів шоломів з протигазами, у тому числі і угруповань "Боргу", "Свободи" і так далі. Крім основної броні, гравець зможе використовувати екіпіровку бандитів, різні бронежилети, наукові костюми "Моноліту", шкіряні куртки і плащі. Також додано велику кількість бронекостюмов і екзоскелетів, деякі з яких володіють унікальними властивостями. Звичайні екзоскелети і бронекостюмы можна поліпшити за своїм розсудом. Надягати протигаз у "Сталкері" можна за своїм розсудом, так як він володіє підвищеним захистом, але може вплинути на хід битви.


Тепер можна знімати броню з трупів і приміряти на свого персонажа, а подивитися з боку на протигаз можна за допомогою доданого виду від третьої особи. В якості додаткового поліпшення в мод було додано відображення ліхтарика на лівому плечі персонажа.

Додаткові оновлення і установка

В якості додаткових оновлень представлені оновлені текстури головного меню і нове спорядження на початку гри. Ті персонажі, у яких сталкер бере завдання, були візуально змінені. Стандартні поради незалежних персонажів були замінені анекдотами, які цікаво послухати. У гру з модом додано АК-47 в якості базового зброї. Встановлюється мод після видалення папки gamedata, далі необхідно вказати напрям до папки з грою, а віддалена раніше папка буде створена програмою установки автоматично.

Популярі новини
Загрузка...