Як зробити "Стрімкий ривок" в "Скайриме"? Опис крику і його використання

77 0 Новини високих технологій

У світі The Elder Scrolls V: Skyrim знаходять своє місце так звані крики. Саме особлива сила Голосу відрізняє Драконорожденного від інших людей. Крики в "Скайриме" відіграють важливу роль у розвитку персонажа. На них зав'язано велика кількість сюжетних елементів, де персонажу необхідно застосувати крик, щоб послабити дракона, пройти повз небезпечних перешкод, уповільнити час і т. д.

Як зробити "Стрімкий ривок" в "Скайриме"? Опис крику і його використання

Як зробити "Скайриме" "Стрімкий ривок"?

Постійно трапляються ситуації у грі, коли потрібно швидко пересуватися, ухилятися від заклинань або швидко скорочувати відстань до противника. Крик "Стрімкий ривок" здатний різко перенести головного героя вперед. Перша зустріч з цим ту'розумом відбувається в процесі проходження головної сюжетної лінії. Довакина навчають першому слову сили у Високому Хротгаре, паралельно застосовуючи його на практиці. Два слова сили знаходяться в нордских підземеллях Упокоище і Вольскиегге. Коли досягнуто останні рубежі підземелля, гравцеві належить битися з сильними супротивниками, наприклад драугром-воєначальником. Після перемоги протагоніст може знайти Стіну Слів, де можна вивчити нові слова сили для крику "Стрімкий ривок".


Перед тим як зробити "Стрімкий ривок" в "Скайриме", потрібно в першу чергу дійти до Високого Хротгара за основною ланцюжку квестів. Після вивчення крику потрібно зайти в інтерактивне меню, в розділ "Магія". У підрозділі "Крики" необхідно вибрати "Стрімкий ривок". За замовчуванням крик використовується за допомогою клавіші Z.
Як зробити "Стрімкий ривок" в "Скайриме"? Опис крику і його використання

Особливості і баги

  • При перевантаженні персонажа можна використовувати крик для прискореного пересування.
  • Дія крику розподіляється горизонтально. Це означає, що не варто використовувати силу голосу, щоб спускатися з гори, так як Довакин може розбитися.
  • Якщо крик використовується у воді, то його дія почнеться після того, як головний герой вийде на сушу.
  • Якщо в режимі спринту застосувати крик і під час його дії відпустити клавішу спринту, то персонаж здатний бігти нескінченно, не витрачаючи сил. Ефект можна скасувати за допомогою клавіші спринту або клавіші крику.
  • Популярі новини
    Загрузка...