"Мані Бердс": відгуки, реєстрація, виведення грошей. Економічна онлайн гра Money Birds

337 0 Новини високих технологій

Економічна онлайн-гра «Мані Бердс», відгуки про яку дуже суперечливі, існує з 10 травня 2014 року. Проект позиціонує себе як розважальний ресурс з висновком реальних грошей. Детальніше піде мова в статті.

"Мані Бердс": відгуки, реєстрація, виведення грошей. Економічна онлайн гра Money Birds

Про пташок

Money Birds — ресурс, що вимагає мінімального часу знаходження онлайн і невеликих інвестицій. Суть проста і зрозуміла: на реальні гроші купуються птиці. Вони несуть яйця, які конвертуються в справжню валюту. Остання підлягає висновку. Згідно інформації на офіційному сайті, гра характеризується окупністю, має резервний фонд, пятиуровневую реферальну систему, повну прозорість та цілодобову технічну підтримку користувачів.


Правила

Суть проста: у грі «Мані Бердс» є кілька птахів. У кожній прописана індивідуальна продуктивність і вартість:

Колір птиціЦіна (срібло)Плодючість (яєць на годину)Зелена100066Жовта5000348Коричнева600004200Синя14000010000Червона42000030000

Тривалість життя кожної пичуги становить 110 днів. Яйця, які несе вихованець, обмінюються на срібло. Виручені ігрові кошти витрачаються на нових пернатих або конвертуються в справжні гроші з розрахунку 100 срібла = 1 рубль. На одній внутрішньоігровий валюті далеко не втекти, бо більше «прокачаної» птахів у Money Birds можна придбати шляхом вливання реальних грошей. Періодично проводяться акції, в рамках яких донат отримають бонус у розмірі 22-200 % від суми поповнення.


Приємним сюрпризом від розробників є лотерейні квитки, при використанні яких можна виграти інших пташок.
"Мані Бердс": відгуки, реєстрація, виведення грошей. Економічна онлайн гра Money Birds

Про реєстрацію

У «Мані Бердс» зареєструватися нескладно — достатньо зайти на офіційний сайт і вказати електронну пошту у відповідній формі. На ящик впаде посилання, по якому потрібно пройти для підтвердження і ввести свій пароль. Нічого складного немає. Новачкам надається бонус у розмірі 1000 срібла від розробників. Сума може змінюватися. Зручний бізнес-хід, щоб залучити нових гравців-вкладників, які приведуть з собою рефералів. Подібні проекти буквально розкидаються акціями при реєстрації, адже потрібно будь-якими способами заманити сторонньої людини в проект. До того ж бонуси нічим не підкріплені і є звичайною ігровий валютою, яка витрачається на птахів або що-небудь ще. Проект має безліч сайтів з різними назвами, але скрізь фігурує логотип «Мані Бердс» або «Річ Бердс».
"Мані Бердс": відгуки, реєстрація, виведення грошей. Економічна онлайн гра Money Birds

Як виводити гроші

У «Мані Бердс» з цим не все так просто. Кошти переводяться на електронні гаманці (WebMoney, «Яндекс. Гроші», PAYEER, WalletOne, Qiwi), але не повністю. Половина залишається в проекті для реинвеста. Якщо прораховувати вигоду у грі «Мані Бердс», то цифри будуть не дуже великими. Найменша (зелена) птах приносить 66 яєць на годину, коштує 1000 срібла (10 рублів). Відповідно, 1 срібло дорівнює 100 яєць. В місяць виходить 450 срібла або 45 рубля. Отже, продуктивність зеленої птахи близько 45 % в місяць, розділити навпіл, і для виведення залишається 225 %.
Максимально корисний вихованець в грі — червоний. Собівартість 420000 срібла (4200 крб), в місяць принесе 216000 срібла або 2160 руб. В процентному співвідношенні - 515 %, відповідно, на висновок піде 257 %. Таким чином, виручка від проекту коливається в діапазоні 225–257 %. Якщо промоніторити висновок засобів на офіційному сайті Money Birds, картина вимальовується наступна:
 • за 12082018 р. проведена 461 проводка;
 • мінімально виведена сума 134 руб.;
 • максимальна — 2256 руб.
 • Побіжний огляд дає зрозуміти, що в більшості випадків списана сума менше 100 рублів. Зазначено, що зареєстровано 1566944 людина, а виплачено 15606232 руб. Шляхом нескладних математичних операцій виходить, що в середньому по 9 крб. на учасника. Не дуже висока цифра.
  "Мані Бердс": відгуки, реєстрація, виведення грошей. Економічна онлайн гра Money Birds

  Відгуки

  Проект багатообіцяючий, в чомусь цікавий, але тільки на перший погляд. Згідно з рецензій на «Мані Бердс», проект є звичайною пірамідою, замаскованої під онлайнову економічну гру. Відповідно з цього випливають певні ризики:
 • якщо поскупитися, можна втратити велику суму;
 • немає ніякої гарантії, що вкладення окупляться;
 • не факт, що одного разу проект не закриється (залишивши вкладників ні з чим).
 • Відгуки про «Мані Бердс» свідчать, що проект тримається виключно на рефералах, і оборот коштів далеко не такий прозорий, як заявляють розробники. Про гравців, які не вкладалися, мови не йде. Але витрачати час на ресурс, який буде приносити такі мізерні виплати, навряд чи варто.
  Однозначно не можна розглядати як джерело постійного доходу, бо стабільні виплати отримують тільки самі розробники. У відгуках про «Мані Бердс» також зазначено, що періодично проект закривається і переїздить на нову адресу, де все починається з нуля. Звідси випливає висновок, що виплати гравці отримують лише з-за того, що хтось інший вкладає кошти. Як тільки вкладення закінчуються, «Мані Бердс» відкликає виплати і закриває сайт, посилаючись на технічні роботи. Це в кращому випадку. В гіршому можуть просто мовчати. Існують і позитивні відгуки про «Мані Бердс», в яких говориться, що проект реально приносить гроші. Наведені цифри дуже сумнівні, і довіряти їм немає причин. Зважаючи на те, що таких коментарів меншість, передбачається, що вони замовні або поодинокі випадки везіння. Аналогічні сайти нерідко проводять акції, в рамках яких потрібно залишити коментар на тематичному ресурсі. В нагороду видається внутрішньоігрова валюта або інші бонуси.
  "Мані Бердс": відгуки, реєстрація, виведення грошей. Економічна онлайн гра Money Birds

  Вердикт

  Підводячи підсумки, слід сказати, що проект не варто уваги. Аналогічних ресурсів, залучають ідеєю легкого заробітку без вкладень або багаторазового примноження капіталу, безліч. Але працюють вони по одному і тому же принципом фінансової піраміди: виплати будуть тільки, якщо хтось вклався. Немає інвестицій — проект закриється. Слід сказати, що розробниками є мала група людей, а не великі компанії, щільно зайняли місце в ігровій індустрії. Той факт, що відеоогляди з позитивними відгуками про «Мані Бердс» складені дітьми шкільного віку, наводить на думку про нерозуміння усього процесу автором. Своїми діями гравець не робить ніякого продукту, який має грошову цінність і може бути проданий: принцип товарно-грошового обороту не дотримується. Отже і вигоди бути не може. А якщо є бажання заробляти гроші віддалено, краще зайнятися копірайтингом.

  Популярі новини
  Загрузка...