Стрип клуб "ГТА 5": інформація для гравців

346 0 Новини високих технологій

Стрип клуб «ГТА 5» є одним з цікавих закладів доступних для відвідування у вільному світі. Воно приваблює користувачів одним заняттям, про який можна детальніше прочитати в статті. Фанатам рекомендується до ознайомлення.

Стрип клуб "ГТА 5": інформація для гравців

Вивчення обстановки

Стрип-клуб «ГТА 5» знаходиться на близькій дистанції від будинку Франкліна. Він називається Vanilla Unicorn, і у всьому штаті заклад такого типу - єдине у своєму роді. Всім користувачам, які бажають пройти на 100% гру, необхідно зробити хоча б одне відвідування для приватного танцю. Дівчину можна вибрати на свій смак, ціна 40 доларів. Недоступна тільки стриптизерка біля жердини, але її можна почекати, якщо є бажання. Після оплати послуг вона відведе персонажа в приватну кімнату. Там починається випробування, адже дівчат чіпати не можна за правилами закладу. Гравцеві необхідно стежити за охоронцем і робити рухи руками в момент його відлучення. Збоку відображається шкала задоволення дівчини. Її можна довести до максимуму, і тоді стриптизерка запросить вмілого клієнта до себе додому.


Стрип клуб "ГТА 5": інформація для гравців

Деякі секрети

Коли заволодіє стрип-клубом «ГТА 5» Тревор, чіпати дівчат під час приватного танцю можна навіть при охороні. Якщо стриптизерка погодиться на поїздку додому з клієнтом, то забрати її на автомобілі можна від заднього входу в будівлю. Під час приватного танцю доступні два попередження від охорони. Якщо він помітить дотику до дівчини в третій раз, то гравця відправлять за двері клубу. У закладі до найвищого рівня задоволення можна довести двох дівчат. Тоді гравець зможе запросити у ВІП-кімнату їх одночасно. Видовище захоплююче, але неповнолітнім користувачам контент заборонений віковим рейтингом гри. Якщо вирушити зі стриптизеркою додому, то на відверті сцени розраховувати не варто. Під звуковий супровід включиться кат-сцена з фасадом будинку. Пізніше дівчина надішле своє фото персонажу в якості бонусу.

Популярі новини
Загрузка...