Як виростити пекельний наріст в Minecraft

316 0 Новини високих технологій

Пекельний наріст в "Майнкрафт" є основою зіллєваріння. Він використовується для створення грубого зілля, без нього просто не можна нічого приготувати. Як виростити пекельний наріст? Способи дізнаєтеся в цій статті!

Як виростити пекельний наріст в Minecraft

Основна інформація

Пекельний наріст не можна створити за допомогою верстата, можна тільки знайти. Росте він виключно в нижньому світі, і лише в фортеці! Тобто вам потрібно створити портал в нижній світ, щоб відправитися туди, а потім знайти фортеця. Зазвичай пекельний наріст, їх ще називають пекельними бородавками, росте біля сходів у фортецях. Хочеться відзначити, що в нижньому світі дуже небезпечно. Як тільки потрапите туди, ні в якому разі не чіпайте зомбі, бо вони пасивні. Тобто поки їх не торкнетесь, вони вас не чіпатимуть. Але якщо ж ви вдарите кого-небудь з них, то нападати будуть всі! Також остерігайтеся ифрита і гастов. Справа в тому, що в фортецях знаходяться спавнеры ифрита, тому там їх багато. Їх вогненні удари можна відображати за допомогою алмазного меча. Як тільки ви знайдете пекельний наріст, швиденько зберіть його і йдіть звідси, щоб повернутися вже з зіллям вогнетривкості. Також не слід забувати про пісок душ, бо розглянутий предмет росте тільки на ньому. Зберіть якомога більше, щоб потім зайвий раз не вирушати в нижній світ.


Як виростити пекельний наріст в Minecraft

Як зробити ферму для вирощування

Пекельний наріст сам по собі невибагливий. Він може рости без води і світла, головна умова - пісок душ. Ростуть пекельні бородавки в 4 етапи, врожай слід збирати на 4-му етапі, так як випаде більше наросту. Великі ферми робити не слід, адже пекельний наріст використовується тільки в зельеварении, а його багато не треба. Але без цього інгредієнта теж ніяк, адже щоб спокійно гуляти в нижньому світі, потрібно зілля вогнетривкості. Та й при видобутку алмазів це зілля дуже допоможе. Також можна зробити автоматичні ферми з допомогою воронок і води, тут вже все залежить від фантазії - способів багато. Без ферми не обійтися, якщо ви граєте в мультиплеєрном режимі, де ваш пекельний наріст будуть вічно красти. Тому слід запастися піском душ і пекельними бородавками, щоб не шукати його вічно, адже річ те потрібна, завжди знадобиться.


Як виростити пекельний наріст в Minecraft

Приклад використання

Як вже говорилося вище, пекельний наріст є основою зіллєваріння. Якщо ви хочете зробити зілля з яким-небудь ефект, то без нього не обійтися. Так як же варити зілля? На насправді дуже просто! Нам знадобиться:
  • Стійка варильна, щоб варити зілля.
  • Пекельний наріст.
  • Колба з водою.
  • Беремо в колбу воду, ставимо у варильну стійку у нижній ряд. В верхній ряд ставимо пекельний наріст і чекаємо, поки не вийде грубе зілля. Воно саме по собі не дає ніякого ефекту, потрібен ще компонент. Тут все залежить від того, яке зілля ви бажаєте створити. Наприклад, зілля нічного зору. Для цього нам знадобиться золота моркву. Робиться вона просто, у верстаті ставимо по центру моркву, а з боків золоті самородки. Отже, ставимо грубе зілля у нижній ряд, а в верхній ряд золоту моркву. Чекаємо трохи і через час отримуємо зілля нічного бачення на 3 хвилини! А з допомогою червоного пилу можна збільшити його тривалість до 8 хвилин! Ось так і застосовується пекельний наріст у грі Minecraft. Без нього не обійтися, тому кожен гравець повинен знати, як його виростити і як його застосовувати!

    Популярі новини
    Загрузка...