Як дізнатися діагональ монітора чотирма способами

394 0 Новини високих технологій

У вас виникла потреба дізнатися довжину діагоналі монітора, але не знаєте, як правильно це зробити? Тоді ця стаття точно допоможе, адже саме в ній досить докладно описані чотири способи того, як обчислити діагональ вашого пристрою. Сподіваємося, що інформація буде вам корисна.

Вивчення документації

Як дізнатися діагональ монітора чотирма способами
Якщо вас в тій чи іншій ситуації мучить питання, як дізнатися діагональ монітора, то ось вам найбільш очевидний і простий спосіб. Просто загляньте в його документацію. І серед численних даних, записаних турботливими виробниками в техпаспорт, що йде в комплекті з самим монітором, ви знайдете чіткий опис усіх його характеристик, в числі яких буде фігурувати шукана вами діагональ, зазначена в дюймах.


Як дізнатися діагональ монітора комп'ютера через Інтернет

Як дізнатися діагональ монітора чотирма способами
Однак бувають випадки, коли подібної документації просто немає під рукою. Наприклад, ви могли її втратити або купити монітор, що називається, з рук, і колишній господар не вважав за потрібне надати вам всі папери, що йдуть разом з пристроєм. Причини можуть бути різними. І як дізнатися діагональ монітора в такому випадку? Не впадайте у відчай. Навіть з цієї ситуації є дуже простий вихід. Все, що вам потрібно – це доступ в Інтернет і повна назва вашого монітора. Дізнатися його, до речі, теж досить легко. Необхідно уважно оглянути корпус пристрою і знайти спочатку назву фірми-виробника, а потім і так зване повне ім'я пристрою. З'ясувати, яка фірма виготовила ваш монітор, не так вже й важко, адже зазвичай логотип компанії наносять на чільне місце.


Решту маркування часом дізнатися трохи складніше, адже це, по суті, набір символів, не несе в собі ніякої естетичної мети, тому його вказують шрифтом подрібніше в кутку над екраном або ж і зовсім ховають на тильній стороні пристрою, подалі від чужих очей. В такому разі на задній стороні пристрою обов'язково повинна бути інформаційна наклейка, де і будуть вказані потрібні вам відомості. Але коли ви всі знали і, можливо, записали на листочок, у вас може виникнути питання: а як дізнатися діагональ монітора за допомогою цих даних? Вам потрібно ввести їх пошукову систему Всесвітньої павутини і вибрати із запропонованого списку посилання, наприклад, на інтернет-магазин. На його сторінці вам як можливому покупцеві не тільки покажуть всю потрібну інформацію про діагоналі вашого монітора, але і розкажуть про всі плюси і мінуси цього пристрою.

Діагональ монітора з найменуванням моделі

Як дізнатися діагональ монітора чотирма способами
І коли вже порушена тема з найменуванням пристрою, то незайвим буде повідати, як дізнатися діагональ монітора, просто глянувши на той самий набір символів, який зазвичай слід після назви фірми-виробника. Справа в тому, що на більшості підприємств всі монітори маркуються так, щоб перші дві цифри після буквених позначень відповідали довжині діагоналі пристрою. Приміром, щодо моделі з найменуванням AL1716 якщо перевірити, що все вищесказане виявляється правдою, тому що діагональ цього монітора дорівнює саме 17 дюймам.

Як дізнатися діагональ монітора ноутбука за допомогою лінійки

Як дізнатися діагональ монітора чотирма способами
Уявіть себе в ситуації, коли перед вами стоїть монітор без будь-яких позначень (просто непізнаний об'єкт), а під рукою немає потрібних документів, але конче потрібно дізнатися діагональ його екрану. І в такій ситуації вашим вірним другом і товаришем стане звичайна лінійка, рулетка або швейний сантиметр. Загалом, вам стане в нагоді будь-який предмет, яким можна виміряти довжину чого-небудь в сантиметрах, а краще – відразу в дюймах. Але краще вибирати пристосування довше, тому що діагональ моніторів найчастіше більше 30 сантиметрів.
Далі все просто – підходьте і вимірюєте відстань від верхнього до правого нижнього лівого (або навпаки) кута монітора. Важливо розуміти, що потрібно вимірювати діагональ самого екрану, не враховуючи ширину рамок корпусу. Далі все залежить від вашого вимірювального приладу. Якщо він вимірює довжину в дюймах, то отримане число і є діагональ монітора. Якщо ж ціна поділки вашого приладу – звичний для нас сантиметр, то отримане значення потрібно перевести в дюйми шляхом його ділення на число, що дорівнює 254. Наприклад, маємо монітор, діагональ якого в сантиметрах дорівнює 635. Ділимо дане число на дюйм, тобто 635/254 і це дорівнює 25 дюймам. Прийшов час підвести підсумок. У статті були перераховані всі відомі способи знаходження діагоналі монітора. Сподіваємося, що тепер це - пара дрібниць, з якими легко впоратися.

Популярі новини
Загрузка...