Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер

1052 0 Новини високих технологій

Персональні комп'ютери мають можливість підключати безліч пристосувань і пристроїв. Ми можемо підключити джойстики, геймпади, тим самим створюючи справжній ігровий комп'ютер. Давайте розглянемо, як підключити руль до комп'ютера.

Ігровий кермо

Як підключити кермо Logitech до комп'ютера:
 • Перше, що потрібно зробити, це зайти в комп'ютерний салон чи магазин і підібрати для себе кермо. Бюджетним варіантом є Logitech. Зараз майже всі ігрові пристрої йдуть з USB-портом.
 • Подивіться, чи є у вас вільні порти на вашому комп'ютері. Підключити руль до комп'ютера не складе ніяких проблем. USB-порт вставити у вільний роз'єм. Якщо у вас цей девайс не може бути розпізнана в якій-небудь грі, не панікуйте і не намагайтеся якнайшвидше повернути його в магазин. Просто дана гра може не підтримувати кермо.


 • Також не варто нехтувати інструкцією, що входить в комплект механічного девайса. Якщо йде кермо разом з педалями, то не має значення, в якій послідовності будете підключати кермо до педалей або навпаки.
 • Після того як підключили руль до комп'ютера, зачекайте кілька секунд, автоматичне розпізнавання, і в нижньому правому куті ви побачите, що ваш пристрій під'єднано.
 • Трохи історії

  Багато хто хоч раз замислювалися про покупку керма для гри на комп'ютері. Кожен хотів пограти в гоночний симулятор не на клавіатурі, а відчути себе за кермом справжнього гоночного боліда. В даний час існує безліч видів цих пристроїв. Саме перше ігрове пристрій було винайдено ще в середині 70-х років 20 століття. Кермо для персонального комп'ютера з'явився лише у 1994 році. Компанія, що створила його, займалася виробництвом джойстиків для ВПС США. Найперша задача розробників полягає в тому, щоб наблизити віртуальний світ до реального.


  Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер
  Якщо ви хочете пограти не тільки на комп'ютері, а і на платформі X-Box або Sony Playstation, варто вибирати кермо обдумано. Зараз велика частина цих пристроїв підтримує персональний комп'ютер. Ще варто звернути увагу на кількість педалей. У більшості моделей за стандартом йде дві педалі, це газ і гальмо, але, якщо хочете повністю відчувати себе як в машині, варто підшукати педалі, де додано зчеплення. Дивіться при виборі, щоб їх матеріал був стійкий, а не ковзав по підлозі.

  Коробка передач

  Коробка передач також існує для реалістичності гри в гоночні симулятори. Вони бувають різні:
 • Секвентальна. Такою коробкою передач можна перемикати швидкості, знижуючи або підвищуючи на одну сходинку. Нею неможливо переключити з 3 на 1. Ці коробки використовуються в гоночних болідах і мотоциклах. Виконано пристрій передач не у вигляді важеля, а під ігровим кермом, у вигляді пелюсток.
 • Н-подібна. Дана коробка передач має властивість переходити на будь-яку передачу, з 1 на 3 або 4 на 2 вона вважається набагато зручніше секвентальною.
 • Якщо ви купили кермо без коробки передач, то зможете докупити. Вони продаються окремо, не інтегровані в ігровий кермо. При наявності ручника запросто зможете змагатися в дріфті або ралі з іншими суперниками, так як це дає невелике спрощення в такому вигляді гри.

  Проблеми при підключенні керма до комп'ютера

  Якщо ваш комп'ютер так і не розпізнав пристрій, можливо, з вашим кермом в комплекті йшов диск з драйвером.
  Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер
  Як тільки в дисковод вставите диск з драйвером, автоматично запуститься установка. Після її завершення, можливо, буде потрібно перезавантажити комп'ютер. Після цього можна спробувати на якій-небудь грі, якщо у вас ще немає вашої улюбленої гонки, тоді перевірте її системою.

  Налаштування керма на комп'ютері

  Натисніть на робочому столі комп'ютера кнопку пуск і виберіть "Перегляд пристроїв та принтерів", тоді побачите всі підключені пристрої до вашого ПК.
  Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер
  У вікні ви можете не виявити керма. Натисніть на "Додати пристрій", комп'ютер спробує автоматично його розпізнати.
  Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер
  Після цього ваше пристрій повинен знайти кермо.

  Налаштування гаджета для ПК

  Багато видів рулів вміють повідомляти гравця вібрацією при попаданні каменів в колеса або при виїзді на нерівну поверхню, також при аварії. Як тільки зайдете в гру, перейдіть в налаштування контролера, позначте призначення кнопок на ваш розсуд, можете насолоджуватися і грати у ваші улюблені гонки. Рекомендується налаштувати калібрування керма. Така процедура схожа з регулюванням швидкості курсору миші. Тільки при калібруванні змінюється, при якій силі ви будете натискати на педалі, вісь повороту і перевірка наявних важелів. Для цього на робочому столі натисніть "Пуск" знайдіть "Виконати" і введіть у командному рядку joy.cpl. Вибравши ваше ігрове пристрій, знайдіть властивості і натисніть. У вікні з'явиться кілька вкладок, в яких ви справите налаштування клавіш на свій розсуд.
  Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер

  Ігри для керма з педалями на комп'ютер

  Як підключити руль до комп'ютера? Ігри для керма з педалями на комп'ютер
  В даний час існує безліч симуляторів, в які можна пограти. Пораджу вам топ ігор, під час яких ви будете насолоджуватися їздою і ввійдете в цей віртуальний світ.
 • Forza Horizon - це серія ігор з великим відкритим світом. Ця гра популярна, але не настільки. Розробники намагалися домогтися її популярності, додавши у другій частині кілька автомобілів з фільму "Форсаж 7". Дуже реалістичне управління і можливість битися в онлайн-режимі з іншими гонщиками.
 • Gran Turismo. Непогана реалістична гра. Поліпшення підвіски впливає на керованість. Гра має більше тисячі автомобілів, які ви можете вибрати і покататися. Є редактор карт, де ви можете створити трасу під себе.
 • The Crew. У цій грі присутній багатокористувацький режим, тим самим, покликавши друзів або зайшовши в онлайн-режим, з легкістю влаштовуйте гонки.
 • FlatOut. Гра для веселощів, де ви зможете зруйнувати будь-яку огорожу, проломити огорожі та інші елементи будови. Вона настільки реалістична, що при зіткненні на швидкості з яким-небудь перешкодою моментально на автомобілі з'являється вм'ятина. Машину можна зруйнувати до невпізнання.
 • Assetto Corsa. Ця гра вимагає ідеальної їзди на трасах. Така гра для керма з педалями на комп'ютер чудово підійде професіоналам. Новачкам важко буде впоратися з керуванням. Дана гра створена з використанням технологій лазерного сканування. Симулятор зроблений так, що суперники-боти легко можуть "випхати" вас за трасу, а спробувавши у відповідь зробити так само, ви лише пригальмувати їх.
 • Популярі новини
  Загрузка...