"Сіріус Сем 2": коди і їх опис

218 0 Новини високих технологій

"Сіріус Сем 2" - шутер від першої особи, в якому описується історія крутого персонажа. Сему належить знищити сотні, а то й тисячі монстрів і босів. Гра наповнена подіями, вибухами і екшеном. У такому шутері додати веселощів можуть хіба що коди. "Сіріус Сем 2" має можливість вводити коди, які дають перевагу перед комп'ютерними суперниками, але в онлайні використовувати їх не можна.

"Сіріус Сем 2": коди і їх опис

Як вводити чіти?

Якщо ви хочете скористатися вбудованими кодами, то вам необхідно їх активувати через спеціальну консоль. Для цього спочатку натисніть на клавішу "~", щоб відкрити доступ до рядку введення команд. Потім вам необхідно вписати команду sam_iEnableCheats=1. Вписувати потрібно саме так, як показано в прикладі. Після цього натисніть клавішу Enter. Тепер меню з кодами з'явиться, якщо натиснути F1.


Щоб відключити цей режим, введіть ту ж саму комбінацію, замінивши цифру 1 на 0 в кінці. Після активації режиму ви можете вписувати коди для "Сіріус Сем 2". Нижче представлений список подібних комбінацій. Кожен чит починається зі слова please, а потім після пробілу прописується інша команда. Наприклад, для коду на безсмертя в "Сіріус Сем 2" потрібно додати слово god, щоб отримати please god і натиснути на Enter для активації. Також ви можете скористатися наступними командами:
 • give all - весь боєзапас;
 • ghost - можливість проходити через стіни;
 • fly - можливість літати;
 • invisible - включає невидимість.
 • "Сіріус Сем 2": коди і їх опис

  Альтернативні методи

  Для гри Serious Sam 2 також існують спеціальні трейнери. Це програми, які дозволяють активувати чити натисканням на певні клавіші. Файл необхідно скопіювати в кореневий каталог, де встановлена гра. Потім потрібно запустити його і включити шутер. Попередньо подивіться на команди і їх значення. У грі активуйте роботу трейнера спеціальною кнопкою і використовуйте ті можливості, які вам потрібні. Для деактивації трейнера ще раз натисніть на клавішу, яка відповідає за включення програми. Якщо ви не хочете вводити коди вручну, то даний спосіб вам відмінно підійде.

  Популярі новини
  Загрузка...