Основні способи швидко бігати в "Майнкрафте"

333 0 Новини високих технологій

Щоб бігати в Minecraft, потрібно два рази натиснути на кнопку W, після чого ваш персонаж буде швидше в 13 рази, ніж при звичайній ходьбі! Але крім цього, існують і інші способи швидше бігати. Швидкий біг в грі може знадобитися в самих різних ситуаціях, починаючи від спроби піти від ворожих мобів до швидкого знаходження якого-небудь об'єкта. І трапляється таке, що в самий потрібний момент ця інформація просто вилітає з голови. У цій статті відібрані всі основні способи того, як швидко бігати в "Майнкрафте".

Спосіб перший: зілля

Зілля є самим основним і легальним способом бігати швидко. Вони робляться дуже просто. Для цього потрібна варильна стійка, пекельний наріст, цукор. Всі ці інгредієнти просто дістати.


А з допомогою пороху можна зробити вибуховий зілля, що дасть можливість моментального його використання. Плюсом цього способу є те, що його можна використовувати і в режимі гри "виживання", і в багатокористувацької грі.
Основні способи швидко бігати в "Майнкрафте"

Спосіб другий: команда

Існує для швидкого бігу в "Майнкрафте" команда. Але як це зробити? Все дуже просто, тільки для застосування цього способу потрібно командний блок, який можна дістати лише в творчому режимі. Отже, ставимо командний блок на будь-яку поверхню і прописуємо наступне:

/effect @p 1000000255

Але спочатку він працювати не буде, для цього його потрібно активувати за допомогою червоного пилу, ну, або будь-якої іншої енергії. Можна навіть поставити важіль чи кнопка на командний блок і задіяти їх. Після чого створюється ефект зілля прискорення 255 рівня! В принципі, особливо сенсу немає використовувати цей спосіб, так як він працює тільки в творчому режимі, а там і без того є можливість польоту.


Основні способи швидко бігати в "Майнкрафте"

Спосіб третій: чіти

Наступний спосіб, як швидко бігати в "Майнкрафте", - чит. Правда, його вкрай не рекомендують для використання, так як для цього доводиться завантажувати програми з невідомих джерел, а це може вплинути на працездатність вашого комп'ютера, тому що найчастіше для їх роботи потрібно відключати антивірусний захист. Природно, в названих умовах програма може робити все, що захоче. Однак існують перевірені чити, якими користуються безліч гравців, і це вже справа кожного, використовувати їх чи ні. До того ж, якщо використовувати чіти в багатокористувацької грі, то висока ймовірність отримати бан. Вище були перераховані основні способи швидко бігати в Minecraft. З них можна зробити висновок, що оптимальним варіантом для названого якості є зілля, адже їх використання не тягне за собою якісь санкції при грі в многопользовательском режимі.

Популярі новини
Загрузка...