Як правильно тримати мишку в руці?

361 0 Новини високих технологій

Якщо у вас не виникає жодних проблем, як тримати мишку правильно, не замислюєтеся про розташування килимка, не відчуваєте дискомфорту під час роботи за комп'ютером або за улюбленою грою, а також не виникає болю у руці, то хват миші змінювати не варто.

Положення руки

Давайте поговоримо про те, як тримати мишку правильно. Спочатку почнемо з розташування руки на столі. Які поширені є варіанти?
 • Таке становище, коли у вас працює кисть для високої чутливості миші. Ваша кисть знаходиться на краю стола і рухами вліво вправо рухаєте мишу. У вас коригування відбувається практично тільки пензлем.
 • Найпоширеніше положення руки – це коли край столу і середина передпліччя збігаються. Такий вид досить ефективний, так як рух відбувається рівносильну і без особливого навантаження, а область дії руки охоплює половину вашого столу. Без особливих проблем можете водити рукою по всьому килимку. Це положення - найкраща відповідь на питання, як правильно тримати мишку в руці.
 • Ваш лікоть стикається з краєм столу, даний вид охоплення не всім підходить. Занадто велика амплітуда рухом руки відбувається, тим самим ваші м'язи швидше починають втомлюватися.
 • Як правильно тримати мишку в шутерах?

  Як правильно тримати мишку в руці?
  В іграх-шутерах необхідно дотримувати деякі правила:


 • Величина комп'ютерного килимка. Чим більше величина килима, тим краще синхронізовані ваші рухи при мінімальній втраті точності. Проведіть невеликий тест: перебуваючи в грі, перемістіть мишку рівно посередині килимка. Запам'ятайте положення прицілу, постарайтеся зробити ідеальне горизонтальне переміщення до меж нашого килимка. Оптимальним розворотом буде не менше 180?. Якщо не виходить оборот з цим значенням, необхідно налагодити sensitivity – чутливість миші або придбати килимок великих параметрів.
 • Чутливість миші. Очевидно, що мале значення sensitivity дає більшу точність попадання по суперникам, особливо на віддалених і середніх дистанціях, але тим менше ваша рухливість поблизу.
 • Перейдемо до розташуванню килимка

  Як правильно тримати мишку в руці?
  Місцерозташування килима необхідно зробити таким, щоб він злегка звисав з поверхні столу. Це є перевагою великого килимка. У цьому розташуванні ваша рука на всьому відстані буде мати під собою рівну площину, тим самим покращиться якість гри. В іншому разі з'являються два ребра, які заподіють незручність в руці.


  Як тільки знайдете свій хват миші, результативність в шутерах не змусить себе довго чекати. Об'єктивно ідеального розташування руки немає, кожен користувач сам вибирає, як йому буде зручніше.

  Як тримати мишку правильно?

  Як правильно тримати мишку в руці?
 • Пальцевий хват. Коли ваше зап'ястя щільно прилягає до коврику, тим самим покращує точність при микронацеливании, але ускладнює маневри в ближньому бою свого персонажа. Його використовують досить мала кількість людей. Такий хват не дає достатньо контролю. Самий головний мінус: при наявності великої мишки буде сильно втомлюватися рука. В цілому в такому хваті йде величезна напруга на м'язи передпліччя.
 • Кистьовий хват. Такий хват дуже зручний, він розташований так, що ви кладете руку на мишу. Можуть виникати проблеми, коли безіменний палець може знаходитися на правій кнопці миші на кнопці збоку девайса. Мізинець повинен злегка зачіпати килимок. Має ідентично збігатися напрямок миші з напрямком руки, виходить пряма лінія.
 • Когтевой хват. Це коли ваш вказівний і середній пальці розташовані на миші, як кігті. Такий хват вважається самим незручним із запропонованих видів. Його можна поєднати з кистьовим, і вийде досить-таки зручне розташування.
 • Як бачите, існує кілька варіантів хвата мишки. Виберіть найбільш зручний для вас.

  Популярі новини
  Загрузка...